hala hamile olabilir miyim?

sekerpembem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2009
135
0
arkadaşlar bugün adet gecikmemin 6. günü . 1. gün ve 3. gün test yaptığımda ikisinde de negatif sonuç aldım. bu gün tekrar yapacağım .sizce hala hamile olma olasılığım var mı aranızda bebek sahibi olan ve sonucu 5-6. günlerde öğrenen varmı. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. bebek isteyen herkese rabbim nasip eder inşallah...:CüvCüv:

canim bende 4. gunde yaptim pozitif cikti.bazen yaniltici olabiliyormus silik bir cizgi bile olsa hamile demeksin.tekrar dene silik bile cikarsa ikinci cizgi hamilesin.insalah oylesindir bende doktora gidecem kan testi yaptiracam emin olmak icin rabbim, olmayan herkese nasip etsin insaallah:CüvCüv:

Benim durumum da aynı.Ben de gecikmenin 3.günü sabah yaptım negatif.Bugün 6.gün.1-2 gün daha beklicem.Sonra test yapıcam.Bazen hemen çıkmayabiliyormuş.Geç döllenme falan olan durumlarda sanırım.Zaten idrar testi için en az bir hafta bekleyin diyolar.ınşallah ikimizde hamişizdir.Senin belirtilerin varmı,ne kadar zamandır bebek istiyosun?

canım 1 ve 3 günde negatif çıkamış olabilir ama şimdi hemen git testini yap umutlandırmış olmayım ama bence hamilesin.......

ben daha 3 aylık evliyim ve planlamıyorduk bebek. yani olursa istiyorduk ama . nasip inşallah haileyizdir ikimizde. bende baş dönmesi var bide çok uyuyorum .en belirgin belirtiler bunlar senin?

ben daha 3 aylık evliyim ve planlamıyorduk bebek. yani olursa istiyorduk ama . nasip inşallah haileyizdir ikimizde. bende baş dönmesi var bide çok uyuyorum .en belirgin belirtiler bunlar senin?

yorgunluk ve uyku hali bende de var.göğüslerimdeki damarlar belirginleşti.4-5 gündür şişler.ama ağrı bugün başladı daha.bi de kasığıma hafif sancılar giriyo.Ben 2 yıllık evliyim,5 aydır bebiş istiyoruz.geçen ay kimyasal gebelik geçirdim.Allahım,inşallah bu ay nasip eder kopkoyu çift çizgiyi görmeyi.

arkadaşlar bugün adet gecikmemin 6. günü . 1. gün ve 3. gün test yaptığımda ikisinde de negatif sonuç aldım. bu gün tekrar yapacağım .sizce hala hamile olma olasılığım var mı aranızda bebek sahibi olan ve sonucu 5-6. günlerde öğrenen varmı. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum. bebek isteyen herkese rabbim nasip eder inşallah...:CüvCüv:

erken gebelik dönemlerinde idrar testleri en iyi sabah idrariyla cikiyo
ben günüm gectikten sonra 3.gün sabah idrariyla yaptim gayet net iki cizgiyi gördüm
tabiki 6 gün gecince belki gündüz idrarida belli edebilir ama bu tamamen hamilelik hormonunun idrarda salgilanmaya baslamasiyla ilgili
bazisi erken sonuc alio bazisi gec
insallah gönlüne göresini versin rabbim

canım bende 3gun gecıktı test yaptım negatıf cıktı persembe doktora gıtmeyı dusunuyorum duzenlı adet goruyorum
adet gunum sımdıye kadar bu kaar gec olmamısdı ınsallh allahım herkese tatmayı nasıp eder annelık duygusunu ısde calısırken sureklı ates basmalarım oluyo kasıklarımda batmalar sızı seklınde agrılar bole bazen sarsılmıs gıbı oluyorum basın donerya ole oluyo 3gundur sabahkları tansıyonmu olcuyorum 100 hep genelde 110 altına dusmezdı

canım ben yaklaşık 20 gün sonra yaptım idrar testi ama negatifti geç döllenmeymiş onun için çıkmamış bence birazcık daha bekle ve kan testi yaptır Allah gönlünüze göre versin canım

doktor bi tanıdığıma sordum şi,mdiye kadar çıkardı falan dedi gecikmişsindir dedi bakalım hala tık yok adet olmadım hayırlısı haberdar edelim birbirimizi

ben bugün sabah hastalandım :KK43: bundan sonra hiç bir belirtiye güvenmicem artık.

bende sonucu yazmak istedim ;doktora gitttim en sonunda hastalığım 13 gün geçmişti .kist varmış .doğum kontrol hapı kullanmaya başladım .o küçülmesini sağlarmış. aranızda böle bi sorunu olan inşallah yoktur da, varsa yardımcı olursa sevinirim. korkuyorum açıkçası. geçer mi ? hamile kalabilirmiyim 2-3 ay içerisinde .yazarsanız mutlu olurum

hamile olma olasılığın adet olmadığın sürece var demektir inşallahta öledir ben 5 günlükken yapmıştım silik çıkmıştı kan tahlili yaptırınca haftasına kadar örenmiştim zaten bildiğim kadarıylada idrar testi için net sonuç 6 günden sonra belli oluyor diye duymuştum......

benim adetim geçeli 10 gün oldu dün test yaptım negatif çıktı.akıntım var kasık bel kalçam ağrıyor hamile olma şansım var mı halaa

ben adetten 2 3 gun sonra yaptım negatifti.7.gun tekrar yaptım şimdi hamişim..

Merhaba ecrin benim de ayın 21 inde olmam gerekiyordu ama olmadı. bu sabah test yaptım testte ikinci çizginin nerede belireceğini görecek kadar hafif bir iz çıktı 2 gün sonra tekrarlamayı düşünüyorum. başka zamanlarda negatif dediğim kadar az.. senin çizgin adetten 2-3 gün sonraki belirgin miydi?:nazar: bu arada senin içinde hayırlısı olsun ve tüm hamişlerimiz sağlıkla kucaklarına alırlar inşalllah ..
ayrıca benim daha önce 2 kez kimyasal gebelik oluştu

arkadaşlar bende sizin gibi adetim 3 gün gecikti ilk defa çok umutlandım ama test yaptırdım2,36 çıktı yıkıldım ama hala adet olmadım deliricem

X