hala doguramadım

shannon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
1.587
844
kızlar dün günüm doldu her zaman bugünü beklemiştim ve sonunda geldi cattı artık bebgim gelsin istiyorum cok sıkıldım hergün birisi arıyo dogdumu diye normal dogum olsun istedim ama hala gelmiyo bebeğim benim için dua edin kızlar nolur hayırlısıyla kavusum bebegime

dualarımız seninle . inşallah hayırlısıyla bebişine kavuşursun.

dualarımız seninle . inşallah hayırlısıyla bebişine kavuşursun.a.s.

canım dualarım seninle
allah bir avazda kurtarsın seni inşallah
sağlıkla gelsin meleğin...

hayırlısı olsun canım .inşallah sağsalim kucağına alırsın bebişini

senden bır daha ses cıkmadı merak ettım.ne durumdasın?bebegıne kavustunmu umarım hersey yolundadır

ben 39 haftalık hamileyim. doktor en son 28 mart da günüm doluyor dedi. bakalım hayırlısı. bebeğim çok baskı yapıyor sanki alt tarafımdan çıkacak sanıyorum. mideme de baskı yapıyor hani çok yersiniz de hazımsızlık çekersiniz yediklerinizin tadı ağzınıza geliyormuş gibi olur. hissettiğim aynen öyle.. bu son zamanlar çok kalp kırıcı oldum herşeye çatasım geliyor. dün akşam öyle bir bitkinlik öyle bir sıkıntı geldi ki uzandığım yerde tansiyonum düşmüş gibi oldu heralde ölücem ben dedim .. bi de çok ağlıyorum . sinirlerim niye bozuldu böyle.. artık kendime tahammül edemez oldum (

bende 39 haftalık hamıleyım benımde 31 martta doluyor gunum fakat artık beklemekten cok sıkıldım.bende senın gıbıyım herkese sınırlenır oldum.ozellıkle esımın herseyı batmaya basladı.herseye alınır oldum aklım sureklı dogumda ve kendımı cok yorgun hıssedıyorum.sureklı uyuyorum.bazen cok kotu sıkıntı basıyor daralıyorum nefes alamıyorum sankı.

ikinizide çok iyi anlıyorum bnm doğumum hazıranda olmasına karsı bende çevremdekılerı kırmak dışında aynı şeylerı yaşıyorum sıkıldım çokkkkkkk ve daha hangı hastane olucagına bıle karar veremedım

duzenlı gıttıgın doktorun varmı.doguma onunla gırmeyı dusunuyorsan onun dogum yaptırdıgı hastanelerı ıncele.ben kendı doktorumla onun anlasmalı oldugu hastanede dogum yapıcam allahın ıznıyle

kızlarrrrrrrrrr telaş yapmayın dogmuyo dogmuyo diyodum ben 40 hafta doldu hala dogmuyodu aniden geliverdi bakın gülüyor bile şimdi

duzenlı gıttıgın doktorun varmı.doguma onunla gırmeyı dusunuyorsan onun dogum yaptırdıgı hastanelerı ıncele.ben kendı doktorumla onun anlasmalı oldugu hastanede dogum yapıcam allahın ıznıyle

EVET VAR DUZENLI GITTIGIM DOKTORUM HASTANEMI DE ODALARIDA DOLAŞTIM AMA IÇIME SINMEDI OZEL OLMASINA KARSIN. VE FIYATIDA DAHA LUKS HASTANELERDEND AHA FAZLA.. KAFAM KARISIK O YUZDEN

EVET VAR DUZENLI GITTIGIM DOKTORUM HASTANEMI DE ODALARIDA DOLAŞTIM AMA IÇIME SINMEDI OZEL OLMASINA KARSIN. VE FIYATIDA DAHA LUKS HASTANELERDEND AHA FAZLA.. KAFAM KARISIK O YUZDEN

düzenli gittiğiniz doktorun doğum yaptırması en güzeli tabi.cemredeniz hangi hasteneye gidiyorsun bursada?

kızlar ben bu baslıgı attıgım gün hastaneye yatırılım 2 gün sonrada dogdu bebegim allah sizede sabır versin inanın herseye degiyo ve kucagınıza aldıgınızda dünya sizin oluyo

Allah analı babalı büyütsün, gözlerin aydın olsun...sağlıkla büyüsün inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…