hala doğuramadık :S

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
ya kızlar hala doğuramadık millet 37./ 38. haftada fırlattı bizde tık yok :) :):):ecrin_bebek:
son zamanlarda ne gibi şikayetleriniz war açılma falan hissediyormusunuz ben pek bişi hissetmiyorum sadece arada anlık sancı giriyor gidiyor hemen we bacak aralaarım çok ağrıyor yürüyemioyrum kalkamıyorum sizdede war mı benm özellikle sol tarafım afedersiniz kukumun kemiğikaydirigubbakcemile3 ( başka tarşf etcek şekil bulamadım :):) ) çok fena ağrıyor daha ileri bişi hisseden war mı doğumunuzun yaklaştığını hissediyor musunuz :1shok:
ben hiç doğuramayacağımı düşünmeye başladım umudu kestimsenağlama ben böle kalcam heralde:):uhm::uhm::CüvCüv::CüvCüv:

canım ben bekarım pekde anlamam ama kemıklerının agrıması dogumun yakın oldugunu gosterır zaten bı kontrole gıtseydın ya keske

al benden de o kadar. 40. haftadayız kızımla ama tık yok. arkadaslarım dogum hediyesi makyaj malzemesi alacaz senin kızına diyorlar.:) bende oyle sancı falan da olmuo. zaten dün doktorum muayene etti sen 1 haftaya da doguramazsın dedi. bekleyelim olmazsa suni sancıyla baslatırız dogumu dedi. haftaya cumaya oyle ya da boyle cıkacak bebeğim.

al bendende okadar bekle bekle yok gelmıo:KK70: sınır oldum yetti artık gel daaa:) kasılmalarım oldu bugun dr yakınlaşmış o zaman dedı bugun yarın gelır sancın dedı ama sırf kasılıo bakalım kasılmaylamı başlıyor uzman anneler beklıyoruz sızden cevaplar neler yasadınız??????

canım ben bekarım pekde anlamam ama kemıklerının agrıması dogumun yakın oldugunu gosterır zaten bı kontrole gıtseydın ya keske

canım cuma gün gittim ama nst de öle sancı falan öçıktı ama doğum yaptıracak kadar değilmiş nst de bi aherekt görülmediği için doktor elle muayenede yapmadı ultrasound da baktı herşey normal dedi suyjm falan iimiş. benm o bacakalrımın arasının ağrıması bayaadır war ama artık nerredeyse yürüyemicem oturduum yerden çok zor kalkıyorum

hala doğuramayanlardanım:enbuyukkk:
oysakı ben başlarda eylülün sonunda doğururum ekıme kalmaz dıyordum..
doktorumda en son kontrolde bayram sonunda olur doğumun demişti..bayram geldı gectı hala tık yok..fisfisfis
enemınecım aynı yerdekı ağrı bendede çok şiddetli bir şekilde var 3-4 haftadır..
yatkta dönemıyorum bıle,ayağımı cok az hareket ettrsem fecı ağrıyor.doğumda nasıl acıcam bacaklarımı dıye dehsete kapılıyorum..:kızgın:
bende de ne bır ağrı ne de bir kasılma...hıcbırsey yok..5 aylık hamıle gıbıyım vallakaydirigubbakcemile3
sankı hıc doğuramayacakmışım gıbı gelıyor töbe töbee:1closedeyes:
carsamba gunu 40 haftam doluyor eğer hala doğmamış olursa dra gıdıcem bakalım durum nedır öğrenıcez..şakkıdı

ay evet ya herkes 37-38. haftalarda doğurursun diyordu ama benim de hiç umudum yok 40'ı kesin bulacak fisfisfis yani sağlıklı olsunlar tabi en önemlisi bu ama hem artık çok zorlanıyorum taşımakta hem de bebişimi sevmek için sabırsızlanıyorum.. keşke artık doğsalar da sevsek değil mi :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :emir_bebek:

Kılzra sizi çok iyi anlıyorumm son zamanlar hiç geçmniyoo biran önce bebeğinizi kucağınıza almak istiyosunuz...sabredin onlar gelicek vakti biliyoo...

ya kızlar hala doğuramadık millet 37./ 38. haftada fırlattı bizde tık yok :) :):):ecrin_bebek:
son zamanlarda ne gibi şikayetleriniz war açılma falan hissediyormusunuz ben pek bişi hissetmiyorum sadece arada anlık sancı giriyor gidiyor hemen we bacak aralaarım çok ağrıyor yürüyemioyrum kalkamıyorum sizdede war mı benm özellikle sol tarafım afedersiniz kukumun kemiğikaydirigubbakcemile3 ( başka tarşf etcek şekil bulamadım :):) ) çok fena ağrıyor daha ileri bişi hisseden war mı doğumunuzun yaklaştığını hissediyor musunuz :1shok:
ben hiç doğuramayacağımı düşünmeye başladım umudu kestimsenağlama ben böle kalcam heralde:):uhm::uhm::CüvCüv::CüvCüv:

çok komiğime gitti ya fırlatmak tabirikaydirigubbakcemile3 süpersin.

walla gelselerde sewsek artık hçbşr doğum belirtisi yok kızımı istiom ben 39. haftaya girdim cadaloz içerde hala

enemine niye saırızlanıyon kıı benimle senin tarihler aynı dursunlar acık daha benim hafif ağrılarım varbugün baklım hayıtrlısı ama gün sayarsak daha geç olurmş öyle diyolar 9 ay geçti 2 hafta mı geçmeyecek hayırlısıyla geçer bugünler de

walla 9 ay daha kolay geçti gelsinler artık ben kendimi hazırlamıştım 38. haftada gelir diye ama gelmedi meleğim ya herşey hazır odası falan onu bekliyoruz onları gördükce insanın içinde kelebekler uçuyor ondan dayanmıyorum bir an önce gelsin

gelmıycekler kanımızda yaşlanaacak bunlar geçmıo gunler bıgun kasılma oluyo heyecanlanıyorum ertesı gun adet sancısı gibi ağrılar aha gelcek dıom anam dığer gun bakıom hala tık yok ben umıdı kestım gelmeyecek bu sıpa

hıhhhhhh o doğuramayanlardan biri benim yatakta dönemiyom yürüyemiyom arada sancı giriyo midem yanıyo te okadar yarın dr kontrolümüz var bakam ne diycekkkkkkkk

hıhhhhhh o doğuramayanlardan biri benim yatakta dönemiyom yürüyemiyom arada sancı giriyo midem yanıyo te okadar yarın dr kontrolümüz var bakam ne diycekkkkkkkk

sana çok pis katılıyorum

doktoruna sor buraya yaz bakalım ne dicek:) ben cuma gitcem en son cuma gitmişti yine bişi demedi dğurmuyon daha dedi:):):)şakkıdı:1closedeyes:

ahh ahhh en zor beklenen vakitler bu vakitlaer miş kızlar ben sabırsızlanıyorum benden hariç herkes sabırsızlanıyor her gün bi tanıdık akraba arıyor sancın falan varmı diye yani şu iki hafta hiç geçmeyecek gibi geliyor yarın benimde son kontrol var bakalım doktor ne diyecek

ooff offf walla bi doorsakta rahatlasak walla dokuz ay geçti dokuz gün geçmiyor ahh ahh Allah yardımcımız olsun

beni de gunde 10 kişi arıo doğurdun mu diye. doğuramadıııııııııııııııııım:) ben kimi arasam panikle acıo telefonu dogurdun mu die. selam vermeden merak etme dogurmadım diyorum. cok zormus son haftaları beklemek. 40 haftayı dolduracagımı hıc tahmın etmemiştim. kızım bizden sabırlı cıktı :)))

aaa aynen valla yeşim ve bluvave katlıyorum sızlere..ben bırını arayınca telaşlanıyor hemen neoludu sancı mı başladı,doğurdun mu vs..telaşlı seılde soruyorlar hele annem:)
benı arayanlarda dırek daha doğurmadın mı dıye soruyor.evet dıyorum daha doğuramadımmm...,
gelen tellerden sonra daha da bır huysuzlaşıyorum,sabırsızlanıyorum..
nısanurum valla sayıyoruz gunlerı demek ondan gelmıyor..
bu veletler surprızı sevıyor en olmadık zamanda en düşünmediğimiz anda gelecek benımkı bılıyorum..
beklemeye devam hadı bakalım..

X