Hala çaLışan arkadaşLar moraller nasıl?

hem iş yapıp hem buraya yazarsam devrik cümleden geçilmez tabii:roflol: doğum raporunda bir oynama yapılmayacağını düşünüyorum canım en azından bunu resmi kurumlar yapmazz herhaldetatlicadiarzu

Bahar-kadircim Doğru Haklisin Bizimkide Arada Yaptiğinda Hemen Başlar Ben Olmasam Ev Alcak Başini Gitçek Diye Sanki Her Zaman Sen Yapiyorsun Diye Terslerim Bende Ki Senin Hep Yaparmiş Napalim Uğraşçaz Artik Bunlarla

Baharcım (Bahar_Kadir) valla ben şirketle anlaştım çünkü çok iyi niyetliyim. Sanki beni böyle düşünen var. Sonra rapor bitince hadi eyvallah demek istemedim. Yerime birini bulsunlar ona işi göstereyim, yarı yolda bırakmayım dedim. Birde bu şirket 4 ay elemansız kalmasın dedim. Düşünsene şirket beni bekleyecek 4 ay, sonra ben gelicem hadi ben istifa ediyorum dicem, ee adam demezmi bilseydim yerine birini alırdım diye. O yüzden adilik yapmayım dedim:)))

gamzecim işyerine bağlı canım ben 5 aylık hamileyken işimi öğretmem için birini bulmuşlardı zaten gelicem yada gidicem demedim bu işyeri bana öyle şeyler yaptılarki hamileyken bile uğraştılar çekemiyorlardı beni kalıpta çalışırken üretim müdür yardımcısı yaptı müdürüm ama bazı üst düzeyler kıskançlıktan çatladı 2 yıl zam vermediler ama direndim işi daha iyi öğrenmek için

valla moraller kötü canım düğünüme 12 gün kaldı hala çalışıyorum
ve artık tatil yapmak istiyorummmm ....

Arkadaşlar henüz hamile değilim ama hem çalışmak hemde ev işleri beni yeterince yoruyordu. Başlığı görünce dikkatimi çekti çünkü devamlı düşündüğüm bir konu nasıl başa çıkıcam o kadar işle diye?
Kaç kimliğe bürünüyoruz ya ev hanımı, çalışan kadın, eş, anne kendimizi unutıyoruz arada. Ben şu an bu üç sıfatla başa çıkmaktan yoruluyorum birde annelik eklenince sanırım başa çıkamıcam ve birinden vaz geçcem gibi geliyor sanırım bu da çalışan kadınlıktan olcak. Ne kadar zormuş BEBEKTE YAPARIM KARİYERDE doğru değişmiş. Hele destekçiniz yoksa. Ya bendaha şimdiden böğle diyom sanırım hamile kalınca çabuk pes etcem.

Aynen canım benim primde asgari ücret malesef. Halbuki maaş üzerinden yatsa daha çok para alırdık.
Hemen hemen bütün şirketler böyle ama yaa, eşim şanslı bu konuda, onunki maaş üzerinden yatıyor.

serencim sen ne kadar zamandır çalışıyorsun ?1yılı doldurmuş olman lazım hak talep etmen için?

cnm ben 3,5 senedır bu işyerınde calısıyorum kımısı hakkın var dıyo kımısıde alamazsın dıyo eşim muhasebe mudurune sormus işverenın ınsıyatıfıne kalmıs demıs off valla ılac gıbı gelır o paraa normalde hakkım olmalı yaa valla sıkıntı bastı şimdi

ben bu sıcakta çalışıyorum ama size göre yine de şanslıyım sanırım. öğretmenler için olan seminere katılıyorum, o da 8 buçuktan 12 buçuğa kadar sürüyo ve yormuyo beni. bence zaten bayanlar için en ideal meslek öğretmenlik. bilmiyorum siz de benim gibi mi düşünüyosunuz. hepimize kolay gelsin. benim bu hafta son, bi de pazartesi var, ama o da çabuk geçer zaten.

Kesinlikle En Ideal Meslek öğretmenlikmiş Canim. Biz Akşam Altida çikiyoz Siz 3,5 Da Dimi? Tataillerde Dolu Of Offff

Evet bencede, keşke bende öğretmen olsaydım... Şu an hem uykusuzum hemde ağrım var ama gelmek zorunda kaldım işe oofff offf 10 gün kaldı Allahım sabır ver, umarım çabuk geçer...

Evet bencede, keşke bende öğretmen olsaydım... Şu an hem uykusuzum hemde ağrım var ama gelmek zorunda kaldım işe oofff offf 10 gün kaldı Allahım sabır ver, umarım çabuk geçer...

canım sayılı gün çabuk geçer, benimde 15 günüm kaldı inşş kurtulacağızz :sm_cool:
her mesleğin zorluğu var yaa ben bunu bilir bunu söylerim ne kadar tatilleri bolda olsa a.s
fazla yorma kendini :teselli:

valla moraller kötü canım düğünüme 12 gün kaldı hala çalışıyorum
ve artık tatil yapmak istiyorummmm ....

hayırlı olsun cnm Allah sağlıklı mutlu bir ömür versin müstakbel eşinle sana :)
ben on gün bile çalışıyordum tatlım.düşünsene ertesi gün evleniyorum ve ben bir önceki gün işe çalışıyorum.müdürümüz deil ama şefimiz iyiydi de öğlende çık git deli misin dedi ve ben o saatten sonra bakım için kuaföre gitmiştim :)

Ben pes ettim kızlar dünde gitmedim bugünde amannn napimm ya sıcaklarda bebeğimden önemli mi iş, ne olursa olsun artık rapoluyum sonuçta dimi ne derlerse desinler:dilcikar:
Bu arada işe alıştım evde nasıl oturucam onu hiç bilmiyorumm sürekli gözümde bir iş beliriyor yapmak istiyorum bel ağrısından kıpırdayamıyorumm pöööööff sabır

Aynen Baharcim Bende 2 Gündür Gelmiyorum Bugünde Gelmicektimde Eşim Yemek Istedi Ona Yaptim Getirdim şimdi Eve Gitmeye Gözüm Almiyor Ayy Allahim Valla Kendi Kendime Gülüyorum

Aynen Baharcim Bende 2 Gündür Gelmiyorum Bugünde Gelmicektimde Eşim Yemek Istedi Ona Yaptim Getirdim şimdi Eve Gitmeye Gözüm Almiyor Ayy Allahim Valla Kendi Kendime Gülüyorum

ahh şu eşlerrrrr ahhhh birde yemek istiyorlarr bizim yemeğe ihtiyacımız varr iki canlıyız sonuçta dimii erkek olmak varmışşş dünyada

Ahh Canim Diyorum Ya Halimizden Anlayan Yok Hele Benim Eşim Hep Kendini Düşünür Oda çok Yoruluyor Ona Da üzülüyorum Tamam Ama Hep Tek Tarafli Olmazki Oda Beni Düşüncek Arada Benim Eşim Yazin çok çalişiyor Kişin Yatiyor Ama Kişin Acisini Fena çikarticam Bu Günlerin Ondan

uzun zamandır okumakla yetiniyordum da bu kez dayanamadım.
öğretmenliği yatmaktan ibaret sanan arkadaşlar-ki biri maalesef meslektaşım-
uzaktan davulun sesi hoş gelir. lütfen hariçten gazel okumayalım ya. ben kendi adıma amiyane bir tabir olacak ama eşek gibi çalıştım şu güne dek. tatiller de sonuna kadar hakkımız.klava:
lütfen rica ediyorum. o kadar rahat bir meslek olarak görüyorsanız geç kalmış sayılmazsınız hala öğretmen olabilirsiniz bence.a.s.

Zeynepcim alınma lütfen, tabiki öğretmenlik çok kutsal ve yorucu bir meslek. Benim annem emekli öğretmen olduğu gibi ailemizde çok fazla öğretmen mevcut ve çalışmalarını bende yakından görüyorum. Demek istenilen o değil. Bizler gibi sabah 8.30, akşam 6.30 çalışmıyorlar (ayrıca cumartesileri de çalışıyorum ben) ve yazın 2 ay kadar tatilleri var ona özendiğimiz için konuştuk öyle. Ben geçen sene 1 hafta iznimi zor aldım öyle düşün. Özel sektör olunca kimse acımıyor sana. Yanlış anlamanı istemem. En azından ben kendi adıma açıklamamı yaptım umarım anlatabilmişimdir.

Kızlar 1 haftam kaldı Allahın izniyle, haftaya cuma son çalışacağım kısmetse. Dayanamıyorum artık, Allah sabrını veriyor da katlanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…