Hâlâ alışamamak

Kkedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2019
3.376
6.274
Kızlar selam. Bir iki problemimden bahsetmek istiyorum fikir ve önerilerinize ihtiyacım var.

2 yıldır evliyim. İlk kez eşimle birliktelik yaşadım ve aşırı zor oldu. Vajinismustan şüphelendim dilatör set aldım onunla birlikte kısa sürede birlikte olabildik ama yine birlikte olurken ilk giriş kısmı acıyor bayağı kasıyor beni bu durum. İki gün üst üste birliktelik yaşadığımızda biraz daha rahat oluyor ama birkaç gün araya girdi mi tekrar daralıyor galiba yine acımaya başlıyor. Ön sevişmeyi de uzun tutmaya çabalıyoruz direkt birlikte olma durumu da yok. Şimdi birinci problem bu.

İkinci problemse ön kısımdaki acının aksine o kısım geçildikten sonra sanki uyuşma oluyor bende. His olmuyor. Sadece bir pozisyonda zevk alabiliyorum diğer türlü hiç zevk de yok. Acaba klitoral orgazma alışkın olduğum için mi vajinadan keyif alamıyorum diye de düşünüyorum ama emin değilim.

Üçüncü problem biz işler güçler yoğunsa haftada bir kere, değilse iki kere birlikte oluruz genelde. İstesem bu sayıyı artırabilirim eşim beni geri çevirmez ama saydığım sebeplerden dolayı çok artırasım gelmiyor. Eşim açısından da şöyle. Biz uyumadan hemen önce eşim mutlaka bana sarılır öper yakınlaşır bayağı. Ben geceleri yorgun ve uykulu olduğumdan gece nadiren birlikte oluyoruz eşim de zaten birlikte olma amacıyla yanaşmıyor birbirimizi seviyoruz diyelim. Ama biraz cinselliğe de kayıyor öyle uyuyoruz. Ve böyle olunca da eşim sık sık uykusunda orgazm olmuş oluyor. Bu şekilde ister istemez kendini tatmin ettiği için mi daha sık ilişkiye ihtiyaç duymuyor?

Şimdi hamileyim doğumuma az kaldı doktorum da kolay olsun diye ilişki önerdi
Acaba sık sık birlikte olsak ikimizde de keyif alma durumu artar mı, özellikle de benim ağrılarım ve hissizliğim azalır mı sizce?

Hissizlik kendimce sebebi eşinizin hızlı olması bende aynı problemi yaşıyordum doğumdan sonra farkettim artık ben yönlendiriyorum bu şekilde ipler sizin elinizde deneyebilirsiniz

Hissizlik kendimce sebebi eşinizin hızlı olması bende aynı problemi yaşıyordum doğumdan sonra farkettim artık ben yönlendiriyorum bu şekilde ipler sizin elinizde deneyebilirsiniz
Çok hızlı yapmaz aslında, ama aklımda bulunsun bu öneri teşekkür ederim

Ben o sorunu normal doğum sonrası yaşadım. Bir kaç ay ilişki eziyet oldu bana. Sanki vajina girişi kapanmış gibiydi. Sık yapa yapa düzeldi Allah'tan,hala çok az da olsa var ama. Bence fizyolojik bir şey olabilir doğum sonrası bir kaç ay geçsin hala aynı olursa doktora konu ile alakalı görünmekte fayda var.

Ben de sık sık ilişki yaşarsak düzelecek diye umut ediyorum ya da dilatör seti çok kullanırsam belki vücudum alışır artık ilişkiye. Doğumdan sonra daha da kötü olursa doktor yolu görünecek gibi mecbur. İnşallah gerek kalmaz düzelir

Bence dilatör yerine sık sık eşinle birlikte olmaya gayret et ki hem o tatmin olsun hemde vücudunun esnekliğe alışır canın yanmaz dilatörüde kullanırsın fakat ara ara
Evet kimisinde hamileyken ilişki önerilir normali de bu ama açılma yönünden inşallah doktora gitmeden bu durum çözülür bitanem

Desteğin çok değerli çok teşekkür ederim
Kendimi dilatörle daha bi alıştırsam eşimle de belki daha zevk alırım diye düşünmüştüm ama haklısın dilatörü az kullanıp eşimle daha çok birlikte olmak evliliğimiz açısından da daha güzel olur

belki de sorun sende degildir, belki esin kotu sevisiyordur ama cok efor sarfettigi icin ve baska deneyimin olmadigi icin sana iyi geliyordur.
bir kadin var KKda, erken boşalma konusunda iki dakikalik kocasini övmüştü "zaten normali bu" diye. bakire evlendigi icin bir kocasini görmüş. adam da kendini pohpohlamus durmus "sen sanslisin elalemin kocaları yirmi saniyede bosaliyor" falan diye. tüm kk yazip zar zor ikna etmistik kocasinin onu kandırdığına.
senin kocanda süre sıkıntısı yoktur belki ama buyuk ihtimalle iş bilmiyordur. benim hayatima biraz insan girdi yani yorum yapabilirim. gercekten bu iste becerikli olan var olamayan var. olamayan ne kadar cabalarsa cabalasin bir zevk vermiyor. oral yapsa degecegi yeri bilmiyor, insani sıkıyor. on sevismeyi uzatsa tahrik noktasini bilmiyor bos bos opup koklayip duruyor. o isi de gidip gelmek zannediyor (cabasina saglik pozisyon vs degistiriyor ama olmayinca olmuyor) bazen yumusuyor sonra duzeliyor vs.
cidden erkekte bitiyor is.

Başlarda biraz öyleydi aslında cinsel sorunlar yaşadık. Eşim dünyanın en bakir erkeği olabilir öyle söyleyeyim çok bir bilgisi yoktu ben yönlendiriyordum çoğunlukla. Ama şimdi öğrendi süre olarak da en az 10 dk sürüyor uzatmak istesek uzatabiliyoruz da. Ama işte ben biraz bitse de gitsek modunda olabiliyorum çünkü ya girişte canım yanıyor ya da hissizlik uyuşma oluyor.
Dokunacağı yerleri de çok bilmiyordu ben öğrettim bayağı çabalıyor beni mutlu edebilmek için. Eskiye nazaran bayağı bir gelişme var. Benim aklım başka yerlerde oluyor kendimi tam kaptıramıyorum sanırım. Bu yüzden de biraz kendimi kasıyor olabilirim. Bu durumlar düzelsin eşim de gittikçe daha iyi olsun diye canım istemese bile sık birlikte olmayı düşünüyorum bir süredir. Yaptıkça daha da öğreniriz özgüvenimiz de artar benim acım falan da geçer diye.

Şu an ben bunu aşmaya calısılan bir problem olarak goruyorum evlilikte. Sık birliktelik ve uyum zaten yakalanmamış aranızda yazdıklarınıza göre. Şu anda da hamile oldugunuzu söylüyorsunuz ve cocuktan sonra genelde ilişki ister istemez azalıyor. Bu kararı vermeden önce bu sorunu çözmek daha mı iyi olurdu acaba?

Haklısınız fakat bizim zaten cinsel sorunlarımız olmuştu ve zamanla daha iyi olduğumuzu gördük zamanında birlikte bile olamıyorduk şimdi istesek hep olabiliyoruz bu büyük bir gelişme olduğundan daha da iyiye götürmeye çabalıyorum ilişkimizi. Çocuk için de çok düşündüm aslında. Önce evliliğimize şans verdim gözlemlemek istedim sürer mi biter mi, bu adamdan iyi baba olur mu diye. Evliliğimde mutlu olduğuma boşanmak istemediğime karar verdim çocuk oldu. Bir de eskiden daha doğrusu çocuk kararı zamanlarında pek takmıyordum bu durumu yani en azından haftada bir iki birlikte olabiliyoruz, başta bunu da yapamıyorduk diye düşünüyordum. Libidom çok yüksek de değil, bana yetiyor bu kadarı ama ikimizinki de yükselsin daha çok birbirimizden keyif alalım diye düşündüğümden ve de çocuk geleceğinden şimdi ne kadar birlikte olsak o kadar kârdır diye düşündüm.

cabasina saglik ama bence sen sorunu kendinde arama. isini bilmeyen erkekle zevk almak cok zor.
ben normalde yatakta mutluluğu kolay bulan biriyim, bu konularda hicbir problemim yok. ama isini bilmeyen erkekle ben bile "bitse de gitsem bir daha hic gelmesem" moduna giriyorum. kafam baska yerde oluyor oyalanmak icin alakasiz seyler düşünüyorum
bir de bir kadin icin yol gosterici olmak bu konularda is ogretmek de insanin libidosunu öldüren bir sey. her kadin yatakta bir tık domine edilmek ister bence. ne yaptigini bilen adam ister. erkegin elinin ayagina dolasmasi, neyi nasil yapacagini, nereyi nasil yalayacagini bilmemesi becerememesi vs...
keske okulu olsa da böyle erkekleri yollasak

bir de bir kadin icin yol gosterici olmak bu konularda is ogretmek de insanin libidosunu öldüren bir sey. her kadin yatakta bir tık domine edilmek ister bence.
Kesinlikle yüzde yüz katılıyorum buna. Benim eşim de daha bilgili olsaydı eminim daha mutlu olurduk. Kendimde biraz sorun bulmamın sebebi de şu. Biz mesela ilk kez yakınlaştığımızda acayip iyiydi her şey. Bayağı ten uyumu vardı aramızda. O da çok rahattı tamamen içinden geldiği gibi davranıyordu. Sonra bir iki sorun yaşadık ve ben onun özgüvenini düşürdüm. En baştan eşime destek olsaydım adamın kendine güveni gitmeyecek bu kadar sen ne istiyorsan yapayım moduna girmeyecekti bence. Başta domine eden oyken roller değişti ve benim yüzümden oldu maalesef. Şu anda geldiğimiz nokta bile ilk zamanlara göre çok çok iyi. Git gide eski özgüvenini de kazanıyor gibi hissediyorum daha da kazansın istiyorum.
Bir de adamı seviyorum gerçekten. Boşanmak istemiyorum hiç. Bu yüzden elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…