Haksızlık mi ediyorum sırtımdan mı bıçaklandım

Bu kız senin ustune bile atabilir .baharın sevgilisi numarami verdi cocukta bana sardı diye kendini çıkarır olayın icinden.bu kadar saf olamazsın arkadaşım .gerekirse tehtit et eğer onu arkadaşlıktan cikarip numarasıda silmezden kocana anlaticam herşeyi de. Sonrada butun arkadaşlığını bitir
Tabi buda ihtimaller dahilinde arkadaşlığımı kestim zaten ama benimkide şimdi saflik gerçekten ama öyle tehdit edemem bsy diyimm8 bunu söylerken ben utanırım sıkılırım bu iyi niyetimden başıma geliyo ne geliyosa zaten elimde başka bsy var benim istediğini söylesin

Onun yaşı küçüktü, siz 50 nizde miydiniz? Vay maşallah ne olgunluk. Arkadaşınızın size ihanet ettiğini düşündünüz, şüphesi de geçse en doğrusu irtibatı koparmanız zaten. Ötesi yok artık sizin için. Bundan sonra kocasının bileceği iş.
Bugün ban yiyesim yok o yüzden ben demeyeyim ama siz dolu dolu dedim farzedin
Kişi karşısındakini de kendi gibi bilirmiş sendromu
Allah ıslah etsin
Hıhı evet

E benim de sosyal medyamda kız arkadaşlarımın eski erkek arkadaşları ekli. Çoğu ile de hiçbir muhabbetim yok. Hatta bazılarından zamanında da hiç haz etmezdim. Ama ekliler. Ayrıca ben de evliyim. Ne oluyorum bu durumda?

Gitsin kocasini aldaticaksa cok istiyosa başkasıyla aldatsin bu heni gerçekten hic ilgilendirmez ama bana ihanet ediyolarsa eder
E adamla ayrılmışsınız çoktan zaten. Arkadaşınızla görüşmesi ters gelmiş size, arkadaşlığınızı bitirmişsiniz. Sizlik bir durum kalmadı şu an.

E benim de sosyal medyamda kız arkadaşlarımın eski erkek arkadaşları ekli. Çoğu ile de hiçbir muhabbetim yok. Hatta bazılarından zamanında da hiç haz etmezdim. Ama ekliler. Ayrıca ben de evliyim. Ne oluyorum bu durumda?
Benim anlattığım durumla sizin anlattığınız durumun hic bir alakası yok.tabikide ekli olabilir benim anlattığım bambaşka birşey. Siz ark.tan onu siler misin diye ricada bulundunuz mu konusuyo musunuz ses soluk varmi dediginizde hayır cevabı alıp bigun snra konuştuklarını öğrendiniz mi sildim onu engelledim diyip bi bakiyosunuz tekrar birbirlerini eklemişler yani benim anlattığım bu

Ben

Ben kime bekcilik etmişim. Bekcilik etseydim konuşmalarına zaten zamaninda engel olurdum. Birbirlerini kapacak korkusu yoktu bende olsaydi numarasini vermezdim. Bana yalanlar söyleyip gerçeği ogrenmem acı oluyo ben kimseye bilenmiyorum burda akil almak için binevi dertlesmek icin konu açıyorum evli kadın naparsa yapsın yaziliyor yapamaz oyle bi dunya yok
Şu hayatta o onu yapamaz bu bunu yapamaz diye birşey yok, yapmamalı ama çatır çatır yapıyor, yapamaz edemezle olmuyor o işler, bak yapmış işte
Burada demedinizmi hee ahlak bekçisiyim diye, daha ileri gidip sizdede birşeyler var demekki demedinizmi adını bile bilmediğiniz bir kadına, bekçilik etmişsiniz işte görüşme konuşma uzak dur diyerek sevgilinize
Ama ne evli kadın aldatamaz lafınız karşılığını bulmuş ne sevgilinize etmeye çalıştığınız bekçilik işe yaramış
Zamanındada konuşmalarına engel olamazdınız bir insan birşey yapmak istiyorsa yapar kimse de engel olamaz
Birbirlerini kapacaklar korkusundan görüşmelerini istememişsiniz
Kimseye bilenmiyorsanız belki sizden bizden daha ahlaklı bir kadına sendede birşeyler var demekki iftirasını atma cüretini nasıl gösterdiniz
Yaw biz saf mıyız Allah aşkına diyip diyip yok öyle demedim

Benim anlattığım durumla sizin anlattığınız durumun hic bir alakası yok.tabikide ekli olabilir benim anlattığım bambaşka birşey. Siz ark.tan onu siler misin diye ricada bulundunuz mu konusuyo musunuz ses soluk varmi dediginizde hayır cevabı alıp bigun snra konuştuklarını öğrendiniz mi sildim onu engelledim diyip bi bakiyosunuz tekrar birbirlerini eklemişler yani benim anlattığım bu
İyi de size ne kim kiminle isterse görüşür
Numarasını sil engelle nedir ya size mi soracak ne yapacağını
Benim kocam anam babam falancayı sil filancayı engelle diyemez bana anca kendilerini küçük düşürdükleriyle kalırlar

Şu hayatta o onu yapamaz bu bunu yapamaz diye birşey yok, yapmamalı ama çatır çatır yapıyor, yapamaz edemezle olmuyor o işler, bak yapmış işte
Burada demedinizmi hee ahlak bekçisiyim diye, daha ileri gidip sizdede birşeyler var demekki demedinizmi adını bile bilmediğiniz bir kadına, bekçilik etmişsiniz işte görüşme konuşma uzak dur diyerek sevgilinize
Ama ne evli kadın aldatamaz lafınız karşılığını bulmuş ne sevgilinize etmeye çalıştığınız bekçilik işe yaramış
Zamanındada konuşmalarına engel olamazdınız bir insan birşey yapmak istiyorsa yapar kimse de engel olamaz
Birbirlerini kapacaklar korkusundan görüşmelerini istememişsiniz
Kimseye bilenmiyorsanız belki sizden bizden daha ahlaklı bir kadına sendede birşeyler var demekki iftirasını atma cüretini nasıl gösterdiniz
Yaw biz saf mıyız Allah aşkına diyip diyip yok öyle demedim
Burda bu konuyu açınca neden ben suçlu oldum yada suclandim onu anlayamadım ben dedigimin arkasindayim zaten evet dedim demedim diye bsy dedigimi hatırlamıyorum. Eger o kisi benim gerçekten arkadasimsa ve ben bsy rica ediyorsam yapar konuştuğunu ettigini gizlemez yalan söylemez ben neyin derdindeyim sizler neyin derdindesiniz tutturmussunuz bi evli olsun bekar olsun istediğini yapar sizene seni ne ilgilendiriyo demeler fln beni ilgilendirmese zaten buraya bu konuyu açıp fikir almak istemem. Ben haksızlık mi ettim diye bile düşünüyorum üzülüyorum surda da beni suclamak dışında kimse yok haksızlık değil yada evet ortada bisyler var dememiş hepinize çok normal gelmiş bu konu onu anlamadım ya ben geri kafaliyim yada hepinizin mezhebi genis

Başlık haksızlık mı ettim sırtımdan mı bıçaklandım.
Sandınız ki herkes sırtından bıçaklanmışsın diyecek.
Biri arkadaşınız değil öbürü sevgiliniz değil.
Bir takmışsınız kadın evliye eh o da sizin probleminiz değil.
Hırsınızdan kalkıp konu açmışsınız kadının kocasını arayında rahatlayın bari.

Evet değil görüştüğüm zamandan bahsediyorum ya hani o zaman arkadaşımdı ya hani aldatmis oluyo ya hanu
Tamam olmuş bitmiş geçmiş gitmiş. Sizinle ŞU AN alakası olmayan iki insanın ne yaptığı neden sizi ilgilendiriyor? Haftada bir buluşup sevişiyorlarsa ya da çok büyük aşk yaşıyorlarsa ne yapacaksınız?

Artık yaptı zaten kalite sıfır ,yerlerde böyle birinden ne vefa bekliyorsunuz ki ?Kadın eşini aldatıyor göz göre göre açık seçik size ihaneti saymıyordur bile bence silin onu unutursunuz zamanla ona arkadaş bile demeyin bir kişi daha öğretti size herkesle arkadaş olunamayacağını
Acı tecrübe oluyor bunlar benim için inşallah unuturum gerçekten

Başlık haksızlık mı ettim sırtımdan mı bıçaklandım.
Sandınız ki herkes sırtından bıçaklanmışsın diyecek.
Biri arkadaşınız değil öbürü sevgiliniz değil.
Bir takmışsınız kadın evliye eh o da sizin probleminiz değil.
Hırsınızdan kalkıp konu açmışsınız kadının kocasını arayında rahatlayın bari.
Sırtımdan bicaklandigimdan emin olsam buraya konu açmam. Kafam karışık haksızlık ettigimide düşündüğüm icin açtım konuyu. Ya ben derdimi anlatamıyorum yada gerçekten kimse ne hissettigimi ne demek istediğimi anlamıyor. Zaten biseyden emin olsam burda olmam.

Ha yani evli biri 2 günlük tanıdığı biriyle gorusebilir arkadaşım dedigi insandan da bunu saklayabilir yani anladım
Bakın bende evliyim canım isterse iki günlük tanıdığımla görüşürüm canım isterse iki yıldırda tanısam görüşmem
Paşa gönlüm ne dilerse o… bir arkadaşımın eski sevgilisiylede görüşürüm, arkadaşım kendini yırtsa umrumda olmaz, eski sevgilisi ona ne der geçerim
Görüştüğümün hesabını da ne arkadaşıma nede başkasına vermem

X