Haksızlık mi ediyorum sırtımdan mı bıçaklandım

Ben arkadaşımın bana bunu yapmasını bana yalanlar söylemesini kaldıramıyorum
Artık yaptı zaten kalite sıfır ,yerlerde böyle birinden ne vefa bekliyorsunuz ki ?Kadın eşini aldatıyor göz göre göre açık seçik size ihaneti saymıyordur bile bence silin onu unutursunuz zamanla ona arkadaş bile demeyin bir kişi daha öğretti size herkesle arkadaş olunamayacağını

Ne alaka şimdi hani benim arkadaşımdı ya ondandir belki demekki sizdede var bsyler
Ay çok komiksiniz gerçekten
Demek bende de var ha bi şeyler
Maşallah diliniz pabuç kadar kimsenin namusuna laf etmekten zerre utanç duymuyorsunuz

Arkadaşımdı demişsiniz
Ama aynı arkadaşınıza karşı görüştüğünüz kişiyi uyarma gereği duymuşsunuz
Bu nasıl arkadaşlık?

Ne alaka şimdi hani benim arkadaşımdı ya ondandir belki demekki sizdede var bsyler
Bu forumda da insanlar cevap verince hemen
" sende öylesin", " sende de var biseyler" ...

Konunun arkadaşının evli olmasıyla falan alakası yok bildiğin arkadaşını kiskanmissin o adamdan. Adam seninle değil onunla ilgileniyor diye sinir oluyorsun.
Evet kadın evli olabilir, arkadaşlığını kesebilirsin mesela,namus bekçiliği sana düşmez.

Arkadasima güvenmiyodum evet çünkü zamaninda ayn8 şeyi yapmıştı ama ben insanlara kin gutmedigim icin unuttum gitti şimdi aynı şeyleri tekrar yasicagimi anladığım icin uzak dur demiştim konu aslında çok uzun ben ordan burdan girerek kisalttim resim attiginida kendi kulaklarimla bi sekilde duydum. Bana yalan soyleyerek onunla konuşmasının altinda sebepler arıyorum

Ikisiylede muhattap olmadım zaten kızı engelledim direk istende zaten çıkmıştım bağlantım kalmadı ben bana yapılan bu haksızlığı yediremiyorum sorun orda yoksa kendi b.. Larinda bogulsunlar
Boşver ne halleri varsa görsünler ikisi de işe yaramazin teki.
Adam da güvenilir değil iyiki hayatından çıkarmışsın kafana takmaya değmez.

Konu çok uzun ben kısaca yazdim zamaninda aynı şeyi yaşadım kanıtlı bi sekilde ama insanlara kin gütme huyum olmadığı icin unuttum sildim gitti. O zamanlarda yaşadığım suphelendigim şeyleri yine yaşamaya baslayinca uyardim. Zamanında yedigim kazığı unutmak benim salakligim

Kiskanmak mı ben arkadaşım dediğim birinden sevgilimi kiskanmam. Bu güvensizlik. Bu bana göre hainlik kıskançlik değil

E unutmamışsınız ki
Elin adamı demeyip arkadaşınız hakkında görüştüğünüz kişiyi uyarmışsınız
Sonuç olarak zaten tahmin etmişsiniz az çok başınıza gelecekleri

Bundan sonrasında sizi ilgilendiren bi şey yok
Doğruysa da yanlışsa da kendi bilecekleri iş

Onların görüşmesi size neden dert oldu?yoksa unutamadiniz mi o adami

Görüşmüyorum artık bu gorusmeme olayını gec yaptım ama yaptım. Evli bi kadının neden bu tür olaylara girdiğini anlasam ah bi kendi meselemide cozucem

Anlayıp ne yapacaksınız? Erkek arkadaşınız da sizin arkadaşınız da belli ki halinden memnun bu karakterde olan kişilerden uzak durmayı seçmek yerine neden kafa yoruyorsunuz? Eski sevgiliniz bu kadını terk edip size gelse mutlu mu olacaksınız? Ortada çözülecek bir mesele yok. Mesele bitmiş gitmiş zaten. Sizlik bir şey yok ki.

Daha önce bu kadın sevgilinizle mi beraber oldu

Saçmalığınin bedelini çekiyorsun. Ne münasebet ya ne alakaaa ne alakka.sevgilin numarasıni niye veriyorsun sonra imm kumm ediyorsun.o arkadaşta güvenilir değil sevgilinde ben taa burdan anladım sen dibindekini goremedinmi

Geri gelse mutlu olmak mı böyle bsy söz konusu olamaz. Ben bunu hakedicek naptim diye soruyorum kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…