Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Okuması eksik olanlar

H HERA0312

KİŞİ BAŞI 2000 'EL AZİZ' ESMASINI ÇEKİYORUZ.

HER GÜN BİR KİŞİYİ BİTİRİP MUTLAKA BİLDİRİM YAPALIM.

3 GÜN MAZERETSİZ BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARILIR. KİMSENIN HAKKINA GİRMEYELİM.

ÖZEL GÜNLERDE OKUNABİLİR.

8. arkadaşımız H HERA0312 duası:

Allahım sen herşeyin hayırlısı nasip et kalbimizi de buna razı kıl. kalbimizden geçenleri senden daha iyi bilen yoktur Yarabim gönlümüzden geçeni bize hayırlısıyla nasip et. Hasta olan kullarına sıhhat , borçlu kullarına edalar , darda kalan kullarınadevalar nasip et Yarabbim. Amin

1. _Birce_ --------
2. Nefs -----
3. evTik -------------
4. whiterose00 --
5. Cry- ---------------
6. acembuselik --
7. vkt -----------------
8. H HERA0312 -----
9. bal10cukk ------

kızlar ağzınıza sağlık hepinizden allah razı olsun hayırlı tüm dualarımız kabul olsun inşallah...

H HERA0312 için okudjm

H HERA0312 için okudum Rabbim kabul etsin

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

3 GÜN MAZERETSİZ BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARILIR. KİMSENIN HAKKINA GİRMEYELİM.

8. arkadaşımız H HERA0312 duası:

Allahım sen herşeyin hayırlısı nasip et kalbimizi de buna razı kıl. kalbimizden geçenleri senden daha iyi bilen yoktur Yarabim gönlümüzden geçeni bize hayırlısıyla nasip et. Hasta olan kullarına sıhhat , borçlu kullarına edalar , darda kalan kullarınadevalar nasip et Yarabbim. Amin

1. _Birce_ --------
2. Nefs ----- OKUNDU
3. evTik ------------- OKUNDU
4. whiterose00 --
5. Cry- --------------- OKUNDU
6. acembuselik -- OKUNDU
7. vkt ----------------- OKUNDU
8. H HERA0312 -----
9. bal10cukk ------ OKUNDU

bal10cukk için okudum,Allah'm tüm gonlunden dualarını tez vakitte en güzel şekilde sağlıkla hayırlısıyla gerçekleştirir

bal10cukk için okudum,Allah'm tüm gonlunden dualarını tez vakitte en güzel şekilde sağlıkla hayırlısıyla gerçekleştirir

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

H HERA0312 için okuması eksik olanlar:

_Birce_
H HERA0312

9. arkadaşımız bal10cukk duası:

Rabbim her seyden önce tüm hastalara ve bana saglik versin. Dermansiz dert vermesin Allahim.

Ablamin öğretmenlik atamalarinda esi ve bebegiyle hakkinda neresi hayirlisiysa oraya atansin. Allahim Kötülerin şerrinden ablami ve tüm öğretmenleri korusun.

Rabbim Hayırlısıyla bana (tugce) ve Sercan arkadaşıma bir iş nasip etsin.

Rabbim El Aziz isminle, birbirimizi tanımadan sadece senin rizan için dua ettik. Dualarimizi temiz ağızla edilmis dualardan eğle.

Ülkemizi kötülerin serrinden kötü oyunlarından sen kurtar. Bebek isteyen arkadaslarima en kisa sürede annelik duygusunu taddir burdan mujdeli haberlerini almayi nasip et.

Arkdaslarimdan Dua sırası geçip icinde kalbinde soyleyemedigi duasi istegi olan seyleri sen biliyorsun onlari da kabul et Yarabbi

Bizi Cennetinde arkadas et Yarabbim.

AMİN AMİN AMİN AMİN...

1. _Birce_ --------
2. Nefs -----
3. evTik ------------- OKUNDU
4. whiterose00 -- OKUNDU
5. Cry- ---------------
6. acembuselik --
7. vkt -----------------
8. H HERA0312 -----
9. bal10cukk ------

kızlar ben de yeni liste de yer almak istiyorum...
fakat çarşamba - perşembe bildirim yapamayabilirim, yada geç bildirim yapabilirim şimdiden haberiniz olsun

1. _Birce_ --------
2. Nefs -----
3. evTik -------------
4. whiterose00 --
5. Cry- ---------------
6. acembuselik --
7. vkt -----------------
8. H HERA0312 -----

YENİ LİSTEYE KATİLMAK İSTEYENLER BANA TEKRAR OZLEDEN DUALARİNİ YOLLASİN. DUASİNİ YOLLAMAYANİ LİSTEYE ALAMİYORUM. YENİ LİSTE BENİM DUAMİN BİTMESİ İLE BAŞLANIR. O YUZDEN BİR AN ÖNCE BİTİRİP BAŞLAYALIM İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…