Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

H HERA0312 için okuması eksik olanlar:

_Birce_ _Birce_

H HERA0312

KİŞİ BAŞI 2000 'EL AZİZ' ESMASINI ÇEKİYORUZ.

HER GÜN BİR KİŞİYİ BİTİRİP MUTLAKA BİLDİRİM YAPALIM.

3 GÜN MAZERETSİZ BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARILIR. KİMSENIN HAKKINA GİRMEYELİM.

ÖZEL GÜNLERDE OKUNABİLİR.

9. arkadaşımız bal10cukk bal10cukk duası:

Rabbim her seyden önce tüm hastalara ve bana saglik versin. Dermansiz dert vermesin Allahim.

Ablamin öğretmenlik atamalarinda esi ve bebegiyle hakkinda neresi hayirlisiysa oraya atansin. Allahim Kötülerin şerrinden ablami ve tüm öğretmenleri korusun.

Rabbim Hayırlısıyla bana (tugce) ve Sercan arkadaşıma bir iş nasip etsin.

Rabbim El Aziz isminle, birbirimizi tanımadan sadece senin rizan için dua ettik. Dualarimizi temiz ağızla edilmis dualardan eğle.

Ülkemizi kötülerin serrinden kötü oyunlarından sen kurtar. Bebek isteyen arkadaslarima en kisa sürede annelik duygusunu taddir burdan mujdeli haberlerini almayi nasip et.

Arkdaslarimdan Dua sırası geçip icinde kalbinde soyleyemedigi duasi istegi olan seyleri sen biliyorsun onlari da kabul et Yarabbi

Bizi Cennetinde arkadas et Yarabbim.

AMİN AMİN AMİN AMİN...

1. _Birce_ _Birce_ --------
2. Nefs Nefs -----
3. evTik evTik ------------- OKUNDU
4. whiterose00 whiterose00 -- OKUNDU
5. Cry- Cry- ---------------
6. acembuselik acembuselik --
7. vkt vkt ----------------- OKUNDU
8. H HERA0312 -----
9. bal10cukk bal10cukk ------

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

_Birce_ _Birce_

H HERA0312

3 GÜN MAZERETSİZ BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARILIR. KİMSENIN HAKKINA GİRMEYELİM.

Rabbim her seyden önce tüm hastalara ve bana saglik versin. Dermansiz dert vermesin Allahim.

Ablamin öğretmenlik atamalarinda esi ve bebegiyle hakkinda neresi hayirlisiysa oraya atansin. Allahim Kötülerin şerrinden ablami ve tüm öğretmenleri korusun.

Rabbim El Aziz isminle, birbirimizi tanımadan sadece senin rizan için dua ettik. Dualarimizi temiz ağızla edilmis dualardan eğle.

Ülkemizi kötülerin serrinden kötü oyunlarından sen kurtar. Bebek isteyen arkadaslarima en kisa sürede annelik duygusunu taddir burdan mujdeli haberlerini almayi nasip et.

Arkdaslarimdan Dua sırası geçip icinde kalbinde soyleyemedigi duasi istegi olan seyleri sen biliyorsun onlari da kabul et Yarabbi

AMİN AMİN AMİN AMİN...

2. Nefs Nefs -----
6. acembuselik acembuselik -- OKUNDU
8. H HERA0312 -----

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

_Birce_ _Birce_

H HERA0312

AMİN AMİN AMİN AMİN...

2. Nefs Nefs -----
6. acembuselik acembuselik -- OKUNDU
8. H HERA0312 -----

bal10cukk bal10cukk okudum Rabbim kabul etsin.

Yeni listede olamayacağım inşallah bir sonraki listede görüşmek üzere.

bal10cukk bal10cukk senin için ve H HERA0312 için okumalarimi bu gece bitiricem. Yeni listede bende olmayacağım. AllahIm hepimizin dualarini kabul etsin inşallah. Vesile olduğun için allahım senden de binlerce kez razi olsun.

Canim merhaba,
Bu topigi devam ettirdiginizi bilmiyordum. Tesadufen gordum. Tam da liste bitimine denk gelmisim. Devam edecekseniz, yeni listeye katilmak isterim canim. Ozledim vallahi hepinizi. Opuldunuz :KK15:

_Birce_ _Birce_ --------
2. Nefs Nefs -----
3. evTik evTik -------------
4. whiterose00 whiterose00 --
6. acembuselik acembuselik --
7. vkt vkt -----------------
8. H HERA0312 -----

Bende kendim icin okudum. Katılan herkese teşekkür ederim. İnsallah tez zamanda kabul olur dualarimiz.

H HERA0312 canim hem kendin icin hem benim icin okuman eksik haberin olsun :)

TEKRAR KATİLMAK İSTEYENLER BANA OZLEDEN TEKRARDAN DUASİNİ YOLLASİN :) Bİ KAC GUNE BASLARİZ İNŞALLAH

bal10cukk bal10cukk
Kusura bakmayın 2 gündür giremedim.
Kendim ve balıocukk için okudum.
Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.
Okuyan herkesten de Allah razı olsun

Yeni listeye bende katılmak istiyorum.

bal10cukk bal10cukk
Kusura bakmayın 2 gündür giremedim.
Kendim ve balıocukk için okudum.
Allah dualarımızı kabul etsin inşallah.
Okuyan herkesten de Allah razı olsun

Yeni listeye bende katılmak istiyorum.
Allah kabul etsin. Bana özelden tekrardan duani yolla öncekileri sildim karismasin diyr simdi kura cekip yeni listeyi yayinlayacam :)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Esmamiz YA LATİF .

Kisi basi 2,377 adet okunacak.

Ben sayi tamamlansin diye 2,379 okuyacam. Lütfen her gun bir kişiye bitirelim. Günlük bir zikirdir. Aksatmayalim sayi cok fazla değil

Ya Latif ismi her konuda insana fayda veren ve havassı diğerlerine göre en çok olan isimlerdendir. Bu ismi zikredenler huzura kavuşur, her işte başarılı olur, maddi durumunda düzelmeler göze çarpar, hasta olan şifa bulur, depresyonda olan sıkıntıdan kurtulur.

Bu zikrin günde 16641 kere okunması tüm istek ve dileklerin yerine getirilmesi için çok faydalıdır.

1. @tulay_20
2. vkt vkt
3. COLIN COLIN
4. H HERA0312
5. acembuselik acembuselik
6. evTik evTik
7. bal10cukk bal10cukk

1. Arkadaşımız @tulay_20 duasi:

Hayirli sağlıklı sıhhatli evlatlarimin olması

(LİSTEMİZ KURA İLE BELİRLENMİSTİR. VE YENİ ALIMA KAPALIDIR. LİSTE BİTİNCE YENİ KİŞİ ALIMI YAPILACAKTIR)

X