Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

KİŞİ BAŞI 2000 'EL AZİZ' ESMASINI ÇEKİYORUZ.

HER GÜN BİR KİŞİYİ BİTİRİP MUTLAKA BİLDİRİM YAPALIM.

3 GÜN MAZERETSİZ BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARILIR. KİMSENIN HAKKINA GİRMEYELİM.

ÖZEL GÜNLERDE OKUNABİLİR.

• Bu ismi belirtilen miktarda okuyup kendisine virt edinen kimse,büyükler katında kabul görür ve işleri rahatlıkla görülür.
  • Bu ismin zikrine devam eden kimseler,düşmanlarını yener,onlara karşı üstünlük sağlar.Her gittiği yerde saygıyla karşılanır.
  • Bu mübarek ismi hangi niyetle okunur ve okunmada ısrar edilirse,neticede niyet ve maksadı yerine gelir.Yani yüce Allah tarafından istegi yerine gelir.
1. arkadasımız _Birce_ duası:

allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed.
allahım sen dua sahibi arkadaşımıza hayırlı kolay doğum nasip eyle. Bebeğini sağ salim saglikli bir şekilde kucağına almasini ve sağlıklı bir şekildebuyutmesini nasip eyle. Evladına esine kardeşine annesine babasına sağlıklı huzurlu bir hayat nasip eyle. her zaman senin yolundan yürüyen sevdiğin kulların arasında olsunlar inşallah. Yuvasından huzur mutluluk sağlık eksik olmasın inşallah. Amin.
Canım duam bu çok teşekkürler.

1. _Birce_ ------
2. Nefs ------
3. evTik ------ okundu
4. whiterose00 ------
5. Cry- ------
6. acembuselik ------ okundu
7. bal10cukk ------okundu

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

3 GÜN MAZERETSİZ BİLDİRİM YAPMAYAN LİSTEDEN ÇIKARILIR. KİMSENIN HAKKINA GİRMEYELİM.

• Bu ismi belirtilen miktarda okuyup kendisine virt edinen kimse,büyükler katında kabul görür ve işleri rahatlıkla görülür.
  • Bu ismin zikrine devam eden kimseler,düşmanlarını yener,onlara karşı üstünlük sağlar.Her gittiği yerde saygıyla karşılanır.
  • Bu mübarek ismi hangi niyetle okunur ve okunmada ısrar edilirse,neticede niyet ve maksadı yerine gelir.Yani yüce Allah tarafından istegi yerine gelir.

allahım sen dua sahibi arkadaşımıza hayırlı kolay doğum nasip eyle. Bebeğini sağ salim saglikli bir şekilde kucağına almasini ve sağlıklı bir şekildebuyutmesini nasip eyle. Evladına esine kardeşine annesine babasına sağlıklı huzurlu bir hayat nasip eyle. her zaman senin yolundan yürüyen sevdiğin kulların arasında olsunlar inşallah. Yuvasından huzur mutluluk sağlık eksik olmasın inşallah. Amin.

1. _Birce_ ------ okundu
2. Nefs ------
3. evTik ------ okundu
4. whiterose00 ------
5. Cry- ------
7. vkt
8. bal10cukk ------okundu

Reactions: vkt

Canım sen kendini niye 8. sıraya yazdın ki
hakkına girmiş oldum ben senin en son geldim ki ben okumaya

Canım sen kendini niye 8. sıraya yazdın ki
hakkına girmiş oldum ben senin en son geldim ki ben okumaya
Yok Estağfurullah ne hakki :) ben dua topiklerimde hep boyleym kim gelirse gelsin yine en sona kendimi yazıyorum. Allah korusun giremez sem yada bi sey olursa basa kendimi yazip bana okunursa hakka girmeyeyim diye. Bide ben topik sahibiyim zaten amacim insanların dualarina vesile olmak. SiZi mutlu gormek yardim etmek de yetiyor bana

Canım Allah razı olsun
dualarımız kabul olsun inşallah

Hanımlar okumalar nasil gidiyor. Bugün ilk kisiyi bitirelim diyorum :)

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1. _Birce_ ------ okundu
2. Nefs ------ okundu
3. evTik ------ okundu
4. whiterose00 ------ okundu
5. Cry- ------ okundu
7. vkt ------ okundu
8. H HERA0312 -----
9. bal10cukk ------okundu

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

1. kişi _Birce_ için okuması eksik olanlar:
H HERA0312

2. arkadaşımız Nefs duası:

Rabbim duamı biliyor yüreğimde inşallah yine kabul eder.

1. _Birce_ -------
2. Nefs ----
3. evTik ------ ------
4. whiterose00 ---
5. Cry- ------ -------
6. acembuselik ---
7. vkt ------ --------
8. H HERA0312 -----
9. bal10cukk ------

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…