Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

cnm ben okudum az kaldı sen okudu yaz . ya fettah okudum , esma az kaldı , 3 ayetel Kursi okudum

Nisamelek arkadasimiz icinde okuduk. Yalnizca Requiem arkadasimiz kaldi okumayan, o da bu gece okuyup bitirecek InşaAllah. Listeyi tamamladik elhamdulillah. Rabbim hepimizin duasini kabul buyursun. Ben yeni liste olusturmayacagim. Devam ettirmek isteyen varsa, yeni liste olusturabilir. Hepinizden Allah razi olsun, dualariniz kabul olsun. Nefs tubatesbih morincim eilenn @Requiemm nisamelek

Sağol canım Allah razı olsun Rabbim gönlünden geceni hakkında hayırlı etsin inşaAllah :)

Sağol canım Rabbim hepimizin duasını kabul etsin.
İnşallah başka dualarda buluşuruz tekrar

KİZLAR YENİSİNİ ACMAYAYİM DEDİM Bİ KAC AY ÖNCESİNDEN ACİLMİSİ VAR :)

HAFTALİK KİSİ BASİ 2,OOO YADA DAHA FAZLA DA OLABİLİT EL AZİZ ZİKRİ İCİN 6 ARKADAŞ ARİYORUM LUTFEN AMA LUTFEN GUNLUK OKUYABİLECEK VE HABER VEREBİLECEK ARKADALAR İSİM YAZSİN VE BANA ÖZEL MESAJLA HACETİNİ

Ozelden duani yolla tatlim. Evet ya kac aydir okuyamiyirum burasi olursa en azindan sorumluluk sahibi olup okunuyor

Evettt canım aynen ben başka duâ topiklerinde okuma yapıyorum zaten esma okumak beni hem mutlu ediyor hem Rabbime daha çok yaklastigimi hissettiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…