Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

NEFSSEMS arkadasimiz icin okumasi eksik olan arkadasimiz morincim

tubatesbih arkadasimiz icin okuyoruz İnşiaAllah.

Tubatesbih arkadasimizin duasi; hayirli saglikli evlat sahibi olmak. Rabbim tez zamanda kucagina almayi nasip etsin İnşaAllah. (Amin)

***1000 Ya Fettah ***

“Rahmet ve rızık kapılarını açan.”
“Zorlukları kolaylaştıran.”
“Hidayetiyle kalplere iman ve marifet kapılarını açan.”

***391 Ya Şafî***
Ya Şafî, hasta kullarına şifa veren anlamına gelmektedir. Allah (cc) Şafii ismiyle maddi ve manevi hastalıklara şifa verir.

***Ayetel Kürsî***(istediginiz sayida)
Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâfissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyneeydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûnebi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesiakürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur.
O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarınıbilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarakbilemezler.
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

COLIN Okundu
Nefs
tubatesbih
morincim
eilenn Okundu
@Requiemm
nisamelek Okundu

Canım tubatesbih için okudum. Rabbim kabul etsin İnşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.
@Requiemm ve COLIN sizin yerinize de Ayetel Kürsi okudum.

NEFSSEMS arkadasimiz icin okumasi eksik olan arkadasimiz morincim

tubatesbih arkadasimiz icin okuyoruz İnşiaAllah.

Tubatesbih arkadasimizin duasi; hayirli saglikli evlat sahibi olmak. Rabbim tez zamanda kucagina almayi nasip etsin İnşaAllah. (Amin)

***1000 Ya Fettah ***

***391 Ya Şafî***
Ya Şafî, hasta kullarına şifa veren anlamına gelmektedir. Allah (cc) Şafii ismiyle maddi ve manevi hastalıklara şifa verir.

***Ayetel Kürsî***(istediginiz sayida)
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâfissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyneeydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûnebi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesiakürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarınıbilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

COLIN Okundu
Nefs Okundu
tubatesbih Okundu
morincim
eilenn Okundu
@Requiemm
nisamelek Okundu

Yeni esma yı paylasmadiniz dünden beri bakıyorum yok bugün giremeyebilirim eğer okuyamazsam hakkınızı helal edin dün veya bu sabah paylasim olsa mutlaka okurdum...

NEFSSEMS arkadaşımız için okuması eksik olanlar, morincim
tubatesbih arkadaşımız için okuması eksik olanlar, morincim , @Requiemm

morincim arkadaşımız için okuyoruz İnşaAllah.
morincim arkadaşımızın duası; Bebeğinin sağlıklı bir şekilde doğması ve imanlı bir kul olması için dua istiyor.

***1000 Ya Fettah ***

***336 Ya Musavvir***
Her şeye bir biçim ve özellik veren
Bu zikre devam eden sıkıntılarından kurtulur ve özellikle hamileler okursa çocukları ahlaklı olur.

*** Ayetel Kürsi***(istediğiniz sayıda)

O, yücedir, büyüktür.

COLIN
Nefs
tubatesbih
morincim
eilenn
@Requiemm
nisamelek

morincim için okudum Rabbim kabul etsin İnşallah.
@Requiemm ve COLIN kızlar sizin yerinize de Ayetel Kürsi okudum

NEFSSEMS arkadaşımız için okuması eksik olanlar, morincim
tubatesbih arkadaşımız için okuması eksik olanlar, morincim , @Requiemm

morincim arkadaşımız için okuyoruz İnşaAllah.
morincim arkadaşımızın duası; Bebeğinin sağlıklı bir şekilde doğması ve imanlı bir kul olması için dua istiyor.

***1000 Ya Fettah ***

***336 Ya Musavvir***
Her şeye bir biçim ve özellik veren
Bu zikre devam eden sıkıntılarından kurtulur ve özellikle hamileler okursa çocukları ahlaklı olur.

*** Ayetel Kürsi***(istediğiniz sayıda)

O, yücedir, büyüktür.

COLIN Okundu
Nefs Okundu
tubatesbih
morincim
eilenn
@Requiemm
nisamelek Okundu

kızlar kusura bakmayın rahatsızdım 3 4 günndür giremedim nete bugun okuyorum hepsini

Nefs arkadaşımız için okudum Rabbim kabul etsin inşAllah

Nasıl dua topigi anlamadım ben artık girmiycem buraya okuduklarımi Rabbim kabul etsin inşaAllah.. Günlük esma ve dualar yapılmıyo takip edilmiyor boş bırakılmış topik...

Nasıl dua topigi anlamadım ben artık girmiycem buraya okuduklarımi Rabbim kabul etsin inşaAllah.. Günlük esma ve dualar yapılmıyo takip edilmiyor boş bırakılmış topik...
En son okudugumuz kisiye cumartesi gectik. Ve sadece uc kisi okudu. Bu durumda ben yeni kisiye gecemiyorum. Haftasonu internete girmeyen oluyor bazen. Ya da bu topige katilipta, burdaki dualarini okumayi ihmal edenler var bende farkindayim ama ne yapabiliriz? Kimseye zorla okutacak halimiz yok. Benim topigi bos biraktigim falan tok. Katilimcilar duzenli okumadigi icin yeni kisiye gecemiyorum. Neyse. Hakkinizi helal edin. Selametle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…