Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

COLIN COLIN Arkadaşım haklisin doğru hata sende değil bi an sinirlendim bu duruma yazdım sonuçta sıra bende de değildi ama bi vazife gibi oluyor ve ben okumak istiyor um diğer arkadaş lara bana okumasin kimse gerekirse ama ben bitirmek isterim tabiki Allah rızası için okuyoruz hepimiz... Kendimi okumaya mecbur hissettiğim için öyle yazmış olabilirim.. Ve devam da ederim :)

COLIN COLIN Arkadaşım haklisin doğru hata sende değil bi an sinirlendim bu duruma yazdım sonuçta sıra bende de değildi ama bi vazife gibi oluyor ve ben okumak istiyor um diğer arkadaş lara bana okumasin kimse gerekirse ama ben bitirmek isterim tabiki Allah rızası için okuyoruz hepimiz... Kendimi okumaya mecbur hissettiğim için öyle yazmış olabilirim.. Ve devam da ederim :)
Arkadasim keske herkes senin gibi dusunse. Ama simdi birinin duasi bitmeden digerine gecersem, bu defa o kisi bana "Bana herkes okumadan baskasina neden gectiniz" derse, benim ona verecek cevabim da olmaz. Velhasil, o da hakli, sirada bekleyen sizler de haklisiniz. Neyse bu listeyi emanet aldigim icin yarida birakmak istemiyorum. Hayirlisiyla biterse liste, bende devam edemeyecegim zaten bu sekilde.

Arkadasim keske herkes senin gibi dusunse. Ama simdi birinin duasi bitmeden digerine gecersem, bu defa o kisi bana "Bana herkes okumadan baskasina neden gectiniz" derse, benim ona verecek cevabim da olmaz. Velhasil, o da hakli, sirada bekleyen sizler de haklisiniz. Neyse bu listeyi emanet aldigim icin yarida birakmak istemiyorum. Hayirlisiyla biterse liste, bende devam edemeyecegim zaten bu sekilde.
Ozaman uzatmalı da olsa bitireceğiz Allah ın izniyle :KK66:

morincim icin okumasi eksik olanlar; eilenn eilenn LaraPars LaraPars

eilenn eilenn arkadasimiz icin okuyoruz. Arkadasimizin duasi;
Maddi zorlukları eşiyle birlikte helal kazanclariyla kimseye muhtac olmadan atlatmak. Rabbimin ailesine saglik huzur mutluluk bereket vermesini ve hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etmesini diliyor.(amin)

***1000 Ya Fettah ***

“Rahmet ve rızık kapılarını açan.”
“Zorlukları kolaylaştıran.”
“Hidayetiyle kalplere iman ve marifet kapılarını açan.”

***308 Ya Rezzak***
Dilediğine bol bol rızık veren;rızka muhtaç olan bütün mahlukata rızkını veren.Yarattığı varlıkların hayatını devam ettirecek maddi manevi muhtaç oldukları her türlü rızkı verip son nefeslerine kadar yaşamalarını sağlayan.

Ayetel Kürsî (istediginiz sayida)
Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâfissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyneeydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûnebi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesiakürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur.
O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarınıbilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarakbilemezler.
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

COLIN COLIN
Nefs Nefs
tubatesbih tubatesbih
morincim morincim
eilenn eilenn
LaraPars LaraPars
nisamelek nisamelek

morincim icin okumasi eksik olanlar; eilenn eilenn LaraPars LaraPars

eilenn eilenn arkadasimiz icin okuyoruz. Arkadasimizin duasi;
Maddi zorlukları eşiyle birlikte helal kazanclariyla kimseye muhtac olmadan atlatmak. Rabbimin ailesine saglik huzur mutluluk bereket vermesini ve hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip etmesini diliyor.(amin)

***1000 Ya Fettah ***

“Rahmet ve rızık kapılarını açan.”

***308 Ya Rezzak***
Dilediğine bol bol rızık veren;rızka muhtaç olan bütün mahlukata rızkını veren.Yarattığı varlıkların hayatını devam ettirecek maddi manevi muhtaç oldukları her türlü rızkı verip son nefeslerine kadar yaşamalarını sağlayan.

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâfissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyneeydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûnebi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesiakürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarınıbilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

COLIN COLIN
Nefs Nefs
tubatesbih tubatesbih
morincim morincim
eilenn eilenn
LaraPars LaraPars
nisamelek nisamelek

eilenn eilenn arkadasim icin esmalari ve sureyi okudum. Allah kabul etsin.

eilenn icin okumasi eksik olanlar; morincim morincim

LaraPars LaraPars arkadasimiz icin okuyoruz InşaAllah. Arkadasimizin duasi;
Allahim sen Nil kulunun esiyle arasini duzelt, yuvasini dagilmaktan kurtar, onlara omur boyu saadetler nasip eyle yarabbi. (Amin)

***1000 Ya Fettah ***

Rahmet ve rızık kapılarını açan.”

***400 Ya Vedud***
Sonsuzca bir aşk olan, aşkla alemleri yaratan Allah demektir. Bu esma alemlerde sevgi ve aşktan yana ne oluyorsa onun kaynağı sayılır.
NOT: (Bu esmanin ebced degeri 20, buyuk ebced degeri 400. Ebced degeri az oldugu icin buyuk ebced degerini yazdim ama isteyen 20 tane de okuyabilir)

O, yücedir, büyüktür.

COLIN COLIN
Nefs Nefs
tubatesbih tubatesbih
morincim morincim
eilenn eilenn
LaraPars LaraPars
nisamelek nisamelek

X