Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

zikrimiz :KK200: YA AZİZ :KK200:

kişi başı 1104 adet okunacak, kendisi için okunan arkadaş 1108 okuyor toplamda 8836 ya aziz zikri çekmiş oluyoruz

(Esma okumadan önce şu uygulama yapılabilir zorunlu değildir)

Esma okumalarına başlamadan önce Abdestli olmak,kıbleye kardşı dönerek oturup okumak daha uygun olur.

Esma okumadan önce 51 Besmele veya “Yasin-i şerif suresinin 9.Ayeti “Ve cealna min beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe’eğşaynahüm fe füm la yübsirün” okuyabilirsiniz.
Esma okurken yada dua ederken Allah’a sığının.
Esmaül Hüsnanın okunmasına “ Lâ ilahe illallahü vehdehu lâ şerike leh.Lehü’l-Mülkü ve lehü’l-Hamdü bi yedihi’l-Hayr ve hüve alâ külli şey’in kadir.La İlahe illallahu ,lehü’l-Esmau’l-Hüsna.”

diyerek baslayabilirsiniz.

1- Zeynep-esra82
2- full__den
3- hayat_gun
4- simyaci28
5- Mihrunnisa
6- feraheymen
7- hippym
8- bal10cukk bal10cukk

1) Zeynep-esra82 arkadaşımızin duası ;

Allah'ım Esra kulunu sevdiği kişi mustafa Haluk ile tez zamanda hayirlisiyla sana her gün şükredebileceği bir yuva nasip et. Bu yuvayı hayırlı evlatlarla taçlandır. Allahım ancak sana kulluk eder ve senden yardım dileriz. Ol de olsunRabbim. Amin.

Pazartesi günü gece 12 'ye kadar bitirelim.inşallah.

Canim yarin Zeynep-Esra arkadasimiz icin okuyup geceye kadar bitirecez degil mi?Bir de esma okumaya baslamadan önce 51 besmele cekip sonra mi okumaya baslicaz?Bu sekilde de olur yani degil mi?

Canim yarin Zeynep-Esra arkadasimiz icin okuyup geceye kadar bitirecez degil mi?Bir de esma okumaya baslamadan önce 51 besmele cekip sonra mi okumaya baslicaz?Bu sekilde de olur yani degil mi?
evet cnm yarın zeynep için okuyoruz. üstte belirttiğim gibi zikire baslamadan önce hazırlık aşamasını yapabilirsiniz size kalmış orası.

Her gun kişi başı 1000 tane EL AZİZ zikri cekmek için 6 arkadaş ariyorum.

Benimle.birlikte 7 kişi olacaz ve bi hafta her gün birinin haceti için 1000 tane El aziz zikri cekilecek.

Pazartesi başlayacak ve pazar günü sona erecek sonra çıkmak isteyenler olursa yerlerine yeni arkadaş alınacak.

Pazar günüde ben kendim bi fetih suresi okuyarak toplu da bi duasını yapacam inşallah

Bir de liste sırasıni kura çekerek belirleyecem

HADİ BAKALİM BEKLİYORUM KİZLAR

:KK37::KK31::KK15::KK55:
ben de katılmak isterim yalnız bu hafta çok yogunum görümcem evlenecek düğün vs .haftaya katılsam olur mu

Canim listeden cikarirmisin diye bugun en buyuk hatayi yaptim hala yerim var mi aranizda. Bugun arkadasimin bebek mevlidi vardi orda cok ustume geldiler cok agladim..eve gelince esimle detartistim...bugun herseyden kendimisoyutladim beni listeden cikarma canim...Dua etmeden asla duramayan biriyim

Canim listeden cikarirmisin diye bugun en buyuk hatayi yaptim hala yerim var mi aranizda. Bugun arkadasimin bebek mevlidi vardi orda cok ustume geldiler cok agladim..eve gelince esimle detartistim...bugun herseyden kendimisoyutladim beni listeden cikarma canim...Dua etmeden asla duramayan biriyim
Allah kalbinize ferahlık versin İnşaAllah kardeşim.

Günaydin hayirli sabahlar,Esra arkadasimiz icin yürekten dua ettim ve 1108 tespih cektim.1104 adet cekecektim zikirmatikle ilerlemisim.Allah kabul etsin ins..

Rabbim yardım etsin cnm.bu listeden sonra alabilirim seni tekrar kendin için bol.bol dua et bırakma.kendini böyle anlık sinirlenip olur mu her sey insanlar için sen başkalarının ne dusundigumd ne dediğine bakma insanın sinanmadigi acı üzerine konuşması kolaydır herkes yaşadığını bilir. Uzme kendini

kişi başı 1104 adet okunacak, kendisi için okunan arkadaş 1108 okuyor toplamda 8836 ya aziz zikri çekmiş oluyoruz

Esma okumalarına başlamadan önce Abdestli olmak,kıbleye kardşı dönerek oturup okumak daha uygun olur.

Esma okumadan önce 51 Besmele veya “Yasin-i şerif suresinin 9.Ayeti “Ve cealna min beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe’eğşaynahüm fe füm la yübsirün” okuyabilirsiniz.
Esmaül Hüsnanın okunmasına “ Lâ ilahe illallahü vehdehu lâ şerike leh.Lehü’l-Mülkü ve lehü’l-Hamdü bi yedihi’l-Hayr ve hüve alâ külli şey’in kadir.La İlahe illallahu ,lehü’l-Esmau’l-Hüsna.”

1- Zeynep-esra82
2- full__den
3- hayat_gun OKUDU
4- simyaci28 OKUDU
5- Mihrunnisa
6- feraheymen
7- hippym
8- bal10cukk bal10cukk

Allah'ım Esra kulunu sevdiği kişi mustafa Haluk ile tez zamanda hayirlisiyla sana her gün şükredebileceği bir yuva nasip et. Bu yuvayı hayırlı evlatlarla taçlandır. Allahım ancak sana kulluk eder ve senden yardım dileriz. Ol de olsunRabbim. Amin.

Pazartesi günü gece 12 'ye kadarbitirelim.inşallah.

1- Zeynep-esra82
2- full__den
3- hayat_gun OKUDU
4- simyaci28 OKUDU
5- Mihrunnisa
6- feraheymen
7- hippym
8- bal10cukk bal10cukk

Pazartesi günü gece 12 'ye kadarbitirelim.inşallah.
amin

1- Zeynep-esra82
2- full__den
3- hayat_gun OKUDU
4- simyaci28 OKUDU
5- Mihrunnisa
6- feraheymen OKUDU
7- hippym
8- bal10cukk bal10cukk OKUDU

Pazartesi günü gece 12 'yekadarbitirelim.inşallah.

Bugun başlıyoruz dimi? Ben zikirlerimi genelde Venüs ,müşteri,güneş (şems) gibi saatlerde okumaya dikkat ediyorm..
Arkadaşımızın dileğide muhabbet aynı saatlerde okuycm _el aziz zikrinin özel saati ve gününü bilmiyorm.
Sizin uyacağınz bir saat var mi?

Bugun başlıyoruz dimi? Ben zikirlerimi genelde Venüs ,müşteri,güneş (şems) gibi saatlerde okumaya dikkat ediyorm..
Arkadaşımızın dileğide muhabbet aynı saatlerde okuycm _el aziz zikrinin özel saati ve gününü bilmiyorm.
Sizin uyacağınz bir saat var mi?

Yok.cnm.gün içinde herhangi bi saatte okuyoruz.

X