Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

zikrimiz YA AZİZ

kişi
başı 1000 adet

Esma okumadan önce;

Esma okumalarına başlamadan önce Abdestli olmak,kıbleye kardşı dönerek oturup okumak daha uygun olur.

Esma okumadan önce 51 Besmele veya “Yasin-i şerif suresinin 9.Ayeti “Ve cealna min beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe’eğşaynahüm fe füm la yübsirün” okuyabilirsiniz.
Esma okurken yada dua ederken Allah’a sığının.
Esmaül Hüsnanın okunmasına “ Lâ ilahe illallahü vehdehu lâ şerike leh.Lehü’l-Mülkü ve lehü’l-Hamdü bi yedihi’l-Hayr ve hüve alâ külli şey’in kadir.La İlahe illallahu ,lehü’l-Esmau’l-Hüsna.” diyerek baslayabilirsiniz.

Evet hanımlar listemiz hazır :KK66:

1- Zeynep-esra82
2- damla_22
3- hayat_gun
4- simyaci28
5- Mihrunnisa
6- feraheymen
7- bal10cukk bal10cukk

1) Zeynep-esra82 arkadaşımızin duası ;

Allah'ım Esra kulunu sevdiği kişi mustafa Haluk ile tez zamanda hayirlisiyla sana her gün şükredebileceği bir yuva nasip et. Bu yuvayı hayırlı evlatlarla taçlandır. Allahım ancak sana kulluk eder ve senden yardım dileriz. Ol de olsunRabbim. Amin.

Pazartesi günü gece 12 'ye kadar bitirelim.inşallah.

cnm reglkende abdest alınabilir ameller niyetlere göredir. almasan da olur tabi sadece böyle bi usul varmıs bana da bi arkadasımız msj olarak attı dileyen öyle de okuyabilir yoksa normal istediğin zaman abdestsiz de okuyabilirsin bi sıkıntı yok yani
Yaaa ozaman abdest alirim ben her turlu. RABBIM kabul buyursun dualarimizi..

Allah razı olsun cnm :) yarın başlayacagız okumaya seni de alabilirim listeye normalde bi haftalık programlar olarak gideriz diye düşünmüstüm ama kimin duası kabul olur bilinmez :) o yuzden alıma devam edebilirim bugun boyunca istersen seni de ekleyeyim listeye :) bana özelden duanı yollarsan seni de aramızda görmekten mutluluk duyarımmm :)

Senden de Allah razı olsun canım:) çok sevinirim beni de eklersen :)

X