Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

bismillahirrahmanirrahim

@whitepearll için duası eksik olanlar @Sealand

2. arkadaşımız @tubatesbihiçin okuyoruz

duası:

hayirli sağlıklı evlatlar ve kardeşimin sınavlarda başarılı olması

1,000 Ya Mucib (Cevap veren, kabul eden, isteklere karşılık veren demektir)

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli

okuma süresi 1 gün olacak. sayı cok olmadıgı için okunur diye düşünüyorum.

listeyi kura çekerek hazırladım. katılmak isteyen olursa bugun içinde listemiz acık alım yapacagım.

1. @whitepearllOKUNDU
2. tubatesbih
3. eilenn OKUNDU
4. Sealand
5. Nefs OKUNDU
6. aprilnis OKUNDU
7. esimaa OKUNDU

8. kızkardeşim Gözde :) OKUNDU
9. bal10cukk OKUNDU

Arkadaslar en son tubatesbih arkadasimiz icinmi okundu.birab sasirdim.sanki üçüncü arkadasimiz icin okymamiz gerekmiyormuydu bugun

Sealand tatlım biraz gecikiyorsun. yarın 3. arkadasa da okumazsan yada bilidirm yapmazsan üzülerek seni listeden cikarmak durumundayım

bismillahirrahmanirrahim

1. @whitepearll için duası eksik olanlar

Sealand

2. tubatesbih için duası eksik olanlar

Sealand

3. arkadaşımız eilenn için okuyoruz

duası:

Eşimle birlikte maddi zorlukları helal kazancla hayirlisiyla atlatmak

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli

1. @whitepearll
2. tubatesbih
3. eilenn
4. Sealand
5. Nefs
6. aprilnis
7. esimaa

8. kızkardeşim Gözde :)
9. bal10cukk

Arkadaşlar bisiy sorcam inna fetahna duasini okurken bu dua zinciri yada baska bir niyetle abdestli mi olmak gerekir.yani namaz abdesti?

bal10cukk kendim için okudum canim okuyan herkesin ağzına sağlık allah bin kere razı olsun hepinizden allahim hepinizin gönlünden muradıni versin insallah

Canım ben neden yokum listede ? .. 1. Arkadasimizin duasında 7. Sıra da listede bende varım sonrakinde yokum 3. Arkadaşımıza sıra geçmiş bile. Listeden çıkarırken söylesey din keşke canım . Haberim olsaydı .....

Son düzenleyen: Moderatör:

Canimmm yanlış kopyaları yapıştır yapmışimmmm. Haber vermeden asla listeden çıkartmam ben hem niye cikarayim. Şua ara çok yogunum adet de olacam sikintidayim mazur gor lütfen.

3. arkadaşımız eilenn için okuyoruz

duası:

Eşimle birlikte maddi zorlukları helal kazancla hayirlisiyla atlatmak

1. @whitepearll OKUNDU
2. tubatesbih
3. eilenn OKUNDU
4. Sealand OKUNDU
5. Nefs OKUNDU
6. aprilnis
7. @full__den
8. esimaa OKUNDU
9. kızkardeşim Gözde :) OKUNDU
10. bal10cukk OKUNDU

esimaa tatlımm @full__den arkadaşmızı yanlışlıkla listeden cıkarmısım snden önceydi o aklına bi şey gelmesin sonradan araya almadm

gözümden kaçan bi şey olursa bildirin lütfen cok dalgınım bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…