Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

hepinizden allah razı olsun arkadaşlar benim için ettiğiniz duaları rabbim sizlere misli ile versin,tubatesbih arkadaşım için okudum rabbim herne duası istği varsa hayırlarla kabul etsin inşallah,acelemi ettim ben ,maşallah herkes hızlı

Arkadas lar ben tubatesbih arkadasimizin duasini sorupta okudum.bilginize

:KK9::KK9::KK9:Ayyy canım iyi fikir iyi yapmışsın. Ben ilerleyen saatte okuyacagim inşallah.

Okuyunca haber veririm bal10cukk bal10cukk canım.
Rabbim Duânı ve senin için ettiğimiz duâlarımızı kabul etsin inşallah @whitepearll canım

hepinizden allah razı olsun arkadaşlar benim için ettiğiniz duaları rabbim sizlere misli ile versin,tubatesbih arkadaşım için okudum rabbim herne duası istği varsa hayırlarla kabul etsin inşallah,acelemi ettim ben ,maşallah herkes hızlı
evet tatlım masallah hızlıca okudu duan tez vakittede kabul olur insallah hayırlısıyla tabiside :)))

bismillahirrahmanirrahim :emir_bebek:

@whitepearll için duası eksik olanlar :21: Sealand Sealand

2. arkadaşımız tubatesbih tubatesbih için okuyoruz

duası:

hayirli sağlıklı evlatlar ve kardeşimin sınavlarda başarılı olması

1,000 Ya Mucib (Cevap veren, kabul eden, isteklere karşılık veren demektir)

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli :KK200:

okuma süresi 1 gün olacak. sayı cok olmadıgı için okunur diye düşünüyorum.

listeyi kura çekerek hazırladım. katılmak isteyen olursa bugun içinde listemiz acık alım yapacagım.

1. @whitepearll OKUNDU
2. tubatesbih tubatesbih
3. eilenn eilenn
4. Sealand Sealand
5. Nefs Nefs
6. aprilnis aprilnis OKUNDU
7. kızkardeşim Gözde :)
8. bal10cukk bal10cukk

evet tatlım masallah hızlıca okudu duan tez vakittede kabul olur insallah hayırlısıyla tabiside :)))

Canım sende bizlerin duası varya liste yapıp yazsan zahmet olmazsa dediğin gibi duasını bilip zikredersek daha iyi olur bu saate kadar musaittim okuyabilirdim şimdi değilim. Yazabilirsen bakıp sırası geleni okuyabiliriz. :KK36:

Canım sende bizlerin duası varya liste yapıp yazsan zahmet olmazsa dediğin gibi duasını bilip zikredersek daha iyi olur bu saate kadar musaittim okuyabilirdim şimdi değilim. Yazabilirsen bakıp sırası geleni okuyabiliriz. :KK36:

Canım öyle yaparsam kim okudu kimin eksik kaldı okuması takip edemem. zaten bir tam gün süremiz var istedigin zaman saatte okuyabilirsin bakma ilk kişi hemen bitti normalde sealand arkadasımızın daha suresi var ben ikinciye gecildi diye yayınladım listeyi. bu liste normalde yarının listesi. günlük okumaya ozen gösteriyoruz amac hızlı okumak değil herkesin yetiştirecegi sürede birbirimize dua etmek . sen oku biriktir sirarı gelen arkadasın duasını oku sonra buraya bilidirm yap :KK19::KK69:

yarın geceye kadar süresi var rahat ol okuyabilirsin :KK66:)))

Canım öyle yaparsam kim okudu kimin eksik kaldı okuması takip edemem. zaten bir tam gün süremiz var istedigin zaman saatte okuyabilirsin bakma ilk kişi hemen bitti normalde sealand arkadasımızın daha suresi var ben ikinciye gecildi diye yayınladım listeyi. bu liste normalde yarının listesi. günlük okumaya ozen gösteriyoruz amac hızlı okumak değil herkesin yetiştirecegi sürede birbirimize dua etmek . sen oku biriktir sirarı gelen arkadasın duasını oku sonra buraya bilidirm yap :KK19::KK69:

Tamam canım yokk ben hızlı okuyalım diye dememistim ama olur uyarım canım farketmez benim için :KK66: :KK66:

2. arkadaşımız tubatesbih tubatesbih için okudum

Duası:

Canım bal10cukk bal10cukk okudum Rabbim kabul etsin.

2. arkadaşımız @tubatesbihiçin okuyoruz

duası:

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli :KK200:

listeyi kura çekerek hazırladım. katılmak isteyen olursa bugun içinde listemiz acık alım yapacagım.

1. @whitepearllOKUNDU
2. tubatesbih tubatesbih
3. eilenn eilenn OKUNDU
4. Sealand Sealand
5. Nefs Nefs
7. kızkardeşim Gözde :) OKUNDU
8. bal10cukk bal10cukk OKUNDU

@whitepearll için duası eksik olanlar :21:@Sealand

duası:

1. @whitepearllOKUNDU
2. tubatesbih tubatesbih
3. eilenn eilenn OKUNDU
4. Sealand Sealand
5. Nefs Nefs
7. esimaa esimaa

8. kızkardeşim Gözde :) OKUNDU
9. bal10cukk bal10cukk OKUNDU

duası:

1. @whitepearllOKUNDU
2. tubatesbih tubatesbih
3. eilenn eilenn OKUNDU
4. Sealand Sealand
5. Nefs Nefs
7. kızkardeşim Gözde :) OKUNDU
8. bal10cukk bal10cukk OKUNDU
Canım ben de okudum :KK66:

X