Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

damla_22 Sealand kızlar katılmak isterseniz ozelden duanizi alayimmm

Cnm çok karışıyor öyle. Ben öyle beceremiyorum, topik kontrolünü kaciriyorum

Canım kaç kişi olunca başlayacağız. Bir de regl iken okunuyor mu ogrendin mi? Çok hevesliyim ama regl yakın

bismillahirrahmanirrahim

1,000 Ya Mucib (Cevap veren, kabul eden, isteklere karşılık veren demektir)

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli

okuma süresi 1 gün olacak. sayı cok olmadıgı için okunur diye düşünüyorum.

listeyi kura çekerek hazırladım. katılmak isteyen olursa bugun içinde listemiz acık alım yapacagım.

1. @whitepearll
2. tubatesbih
3. eilenn
4. Sealand
5. Nefs
6. bal10cukk

Arkadaslar nasil oluyor peki bu dua zinciri..becerebilurmitim bilmiyorum. Biri anlayabilirmi

tatlım her gün birine okuyoruz ve buraya okudum diye bildirim yapıyoruz seni alayım listeye duanı bana özelden yaz ben sana yardımcı olrum liste baslayınca .

bismillahirrahmanirrahim

1,000 Ya Mucib (Cevap veren, kabul eden, isteklere karşılık veren demektir)

100 "İnna fetehna leke fethan Mübina'' (Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.)

ya mucib hastaykende okunabilir. inna fetahna okunmaz diye biliyorum hasta olan arkadaşımız bildirsin yardım eden muhakkak olacaktır. kimse olmazsa ben varım ben okurum mutlaka belirtsin yeterli

okuma süresi 1 gün olacak. sayı cok olmadıgı için okunur diye düşünüyorum.

listeyi kura çekerek hazırladım. katılmak isteyen olursa bugun içinde listemiz acık alım yapacagım.

1. @whitepearll
2. tubatesbih
3. eilenn
4. Sealand
5. Nefs
6. aprilnis
7. kızkardeşim Gözde :)
8. bal10cukk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…