Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

“İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ(mubînen).”
إِنَّا فَتَحْنَا لَكَ فَتْحًا مُّبِينًا
“Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.”

Bu duayı Evlenmek isteyenler.İş arayan ve iş bulamayanlar. Rızık kapılarının açılmasını isteyenler.Borçlu olanlar.Dileği olanlar.Dileğinin olmasına engel olan engellerin kalkmasını isteyenler, güzel ve hayırlı sonuçlar elde etmek isteyenler,hastalılardan şifa bulmak isteyenler,her türlü sıkıntılardan kurtulmak isteyenler okuyabilirler.

Bu Âyet-i Kerim okuyan bir çok kardeşimiz muradına ermiş olduklarını yazmışlardır.

Diyorum kii bunu OKUYALİM sayıyı aramızda kararlaştıralim
1) @full__den
2) damla_22 damla_22
3) Sealand Sealand
4) tubatesbih tubatesbih
5) eilenn eilenn
6) @bal10cukkcukk

OKUYAN herkesten ALLAH RAZİ OLSUN. RABBİM DUALARİMİZİ KABUL ETSİN İNŞALLAH. BENİM DUAM İS BULMAKTI VE BUGUN İSTEDİGİM İSLE ilgili OLUMLU BİR HABER ALDİM TAM SONUCLANMADİ AMA BU BİLE UMİT OLDU SİZİN DUALARINİZ SAYESİNDE :KK15:

Merhaba, artık okuma yapmayacak mıyız ? :KK51::KK51:

bende katılabilirmiyim

Kizlar okunacaksa bende var im

Bu duayı Evlenmek isteyenler.İş arayan ve iş bulamayanlar. Rızık kapılarının açılmasını isteyenler.Borçlu olanlar.Dileği olanlar.Dileğinin olmasına engel olan engellerin kalkmasını isteyenler, güzel ve hayırlı sonuçlar elde etmek isteyenler,hastalılardan şifa bulmak isteyenler,her türlü sıkıntılardan kurtulmak isteyenler okuyabilirler.

Bu Âyet-i Kerim okuyan bir çok kardeşimiz muradına ermiş olduklarını yazmışlardır.

Ben de katılmak istiyorum canım ama ilk tecrubem olacak inşallah nasipse birax bilgi almak istiyorum. El Aziz olmayacak mı artık

Kuzum ben sana anlatirim en ayrıntısına kadar liste hazirlansin :-)

Çok teşekkür ederim çok sevindim. Gerçekten ihtiyacim var böyle bir gruba hem dileğim var hemde ben kendimi arindirmaya çalışıyorum. Minnettar olurumm :KK36::KK36:

O zaman ya mucib OKUYALİM 1,000 tane
100 adet de inna fetahna... Yı oluruz adetli arkadaşları yerine ben okurum

Listeye katılmak için bana özel mesaj yolu ile duanizi yollayinca

Böylelikle.sırası gelenin duasını hemen bülüp yayinlayabiliyirum benim için çok iyi oluyor.

Herkes katılabilir listeyi kura çekerek belirliyorum hadi bakalım.bekliyorum kizlar

Bu arada ben ebced değerine gire okuma yapmıyorum. Cok karışıyor öyle burası o yüzden bunu da belitteyim :KK19::KK200:

O zaman ya mucib OKUYALİM 1,000 tane
100 adet de inna fetahna... Yı oluruz adetli arkadaşları yerine ben okurum

Listeye katılmak için bana özel mesaj yolu ile duanizi yollayinca

Böylelikle.sırası gelenin duasını hemen bülüp yayinlayabiliyirum benim için çok iyi oluyor.

Herkes katılabilir listeyi kura çekerek belirliyorum hadi bakalım.bekliyorum kizlar

Bu arada ben ebced değerine gire okuma yapmıyorum. Cok karışıyor öyle burası o yüzden bunu da belitteyim :KK19::KK200:

Ben her türlü varım beni de unutma canimmm

süper ben çok severim

X