Haftalik El Aziz zikri için 6 arkadaş aranıyor :)

bal10cukk

Mona
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2012
1.532
1.584
Her gun kişi başı 1000 tane EL AZİZ zikri cekmek için 6 arkadaş ariyorum.

Benimle.birlikte 7 kişi olacaz ve bi hafta her gün birinin haceti için 1000 tane El aziz zikri cekilecek.

Pazartesi başlayacak ve pazar günü sona erecek sonra çıkmak isteyenler olursa yerlerine yeni arkadaş alınacak.

Pazar günüde ben kendim bi fetih suresi okuyarak toplu da bi duasını yapacam inşallah

Bir de liste sırasıni kura çekerek belirleyecem

HADİ BAKALİM BEKLİYORUM KİZLAR

:KK37::KK31::KK15::KK55:

Canim herkes günde 1000 tane mi okuyacak yoksa 1000 tanesi alti kisiye paylastirilacak mi?Hersekilde katilmak isterim de detayini tam anlamadim.

LİSTEMİZ HAZIR PAZARTESİ BAŞLIYORUZ İNŞALLAH :)

KİŞİ BAŞI 1000 TANE
EL AZİZ ESMASINI SIRADAKI ARKADASIMIZIN DİLEĞİ İÇİN OKUYORUZ . İSTEYEN DAHA FAZLA DA OKUYABİLİR. SAYI HESABİYLA YAPMIYORUM ÇÜNKÜ. İÇİNİZDEN GELDİĞİ GİBİ OKUYABİLİRSİNİZ

:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

1- Zeynep-esra82

2-
damla_22
3- hayat_gun
4- simyaci28
5- Mihrunnisa
6- feraheymen
7- bal10cukk bal10cukk

Benim dilegim;
Zeynep-esra82:
Allah'ım Esra kulunu sevdiği kişi mustafa Haluk ile tez zamanda hayirlisiyla sana her gün şükredebileceği bir yuva nasip et. Bu yuvayı hayırlı evlatlarla taçlandır. Allahım ancak sana kulluk eder ve senden yardım dileriz. Ol de olsun Rabbim. Amin.

Evet hanımlar listemiz hazır :KK66:

1- Zeynep-esra82
2- damla_22
3- hayat_gun
4- simyaci28
5- Mihrunnisa
6- feraheymen
7- bal10cukk bal10cukk

1) Zeynep-esra82 arkadaşımızin duası ;

Allah'ım Esra kulunu sevdiği kişi mustafa Haluk ile tez zamanda hayirlisiyla sana her gün şükredebileceği bir yuva nasip et. Bu yuvayı hayırlı evlatlarla taçlandır. Allahım ancak sana kulluk eder ve senden yardım dileriz. Ol de olsunRabbim. Amin.

Pazartesi günü gece 12 'ye kadar bitirelim.inşallah.

Ben de katılmak isterdim aranıza ama liste hazır sanirim:)))

Rabbim kabul etsin inşallah tüm hayırlı hacetlerinizi :)

• EL AZİZ

• Bu ismin zikrine devam eden kimseler, düşmanlarını yener, onlara karşı üstünlük sağlar. Her gittiği yerde saygıyla karşılanır.
  • Bu mübarek ismi hangi niyetle okunur ve okunmada ısrar edilirse, neticede niyet ve maksadı yerine gelir. Yani yüce Allah tarafından isteği yerine gelir.

her hafta zikrimizi değiştirebiliriz :) böylelikle esmaları öğreniriz :)

Ben de katılmak isterdim aranıza ama liste hazır sanirim:)))

Rabbim kabul etsin inşallah tüm hayırlı hacetlerinizi :)

Allah razı olsun cnm :) yarın başlayacagız okumaya seni de alabilirim listeye normalde bi haftalık programlar olarak gideriz diye düşünmüstüm ama kimin duası kabul olur bilinmez :) o yuzden alıma devam edebilirim bugun boyunca istersen seni de ekleyeyim listeye :) bana özelden duanı yollarsan seni de aramızda görmekten mutluluk duyarımmm :)

• EL AZİZ
  • Bu ismin zikrine devam eden kimseler, düşmanlarını yener, onlara karşı üstünlük sağlar. Her gittiği yerde saygıyla karşılanır.
  • Bu mübarek ismi hangi niyetle okunur ve okunmada ısrar edilirse, neticede niyet ve maksadı yerine gelir. Yani yüce Allah tarafından isteği yerine gelir.

her hafta zikrimizi değiştirebiliriz :) böylelikle esmaları öğreniriz :)
Canimm Ya Aziz diye okuycaz dimi

X