HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Ben bitirdim

Kızlar hatimlerimize hiç ara vermek istemiyorum. Ancak bazı eksikliklerimiz oluyor. Şu anda geçen haftadan 2 cüzümüz boşta kaldı, yeni listeyi paylaşırsam da 6 cüzümüz boşta olacak, bazı arkadaşlarımız ara vermek istediği için. Nasıl yapalım? Fikirlerinizi bekliyorum.
cheri cheri lady BettyRuble kavs-i kuzah polokey2244 Mehfam Calypso95 Rbcl A Asel Erva M M_atruska terliksuu S sibellcim Aktif Lora Sadelikherseydir E Ebruazra SoLeiL12 Leyl-i-fer love_story mimiraculum N Nana
A Akasya10

Bence kendi aramızda paylaşalım ya da isteyen yok mu verelim ?

Bencede isteyen olursa verelim yada aramızda paylasalım ben şuan mazeretliyim ama okunacak cüzleri mi okumuştum mazeretim bitince okunacak cüzden alırım tamamlarız fakat 1.sınıfa giden çocuğum var ilerleyen zamanlarda benim içinde zor olacak ama hiç bırakmak istemiyorum

17.hafta 23.cüz okudum, Allah kabul etsin
Okumayanlar bitirsin,boş cüzler alınsın diye yeni hatimin haftaya paylaşılması fikrindeyim,birikme ve sarkma oluyor.
Birde humancığım listeye 31.kişiyide eklersek bağışlama duası yapması için,boş kalan cüzlerdende okur hem.duada sırayla dolaşmış olur.nacizane fikrim

Benim regl da geliyor, 1 hafta ara verelim eksikler tamamlansin müsait olanlarla.

Bence aramızda bölüselm ara vermeyelim kuzum

Ara vermeyelim paylasiriz hatta 16. Cuz boşta sanirim ben 15 ve 16 yi okuyabiliim

Ben kalan cüzlerden annem için sabit olarak almak istiyorum. İster 1 cüz, ister 2 cüz humanbeings canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…