HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Kızlar bu hafta 2 cüzümüz boşta, haftaya 5-6 cüzümüz boşta olacak. Bir çözüm yolu olan var mı bunun için? Nasıl paylaşabiliriz/ tamamlayabiliriz? Ortak bir çözüm bulalım. Lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız ☺ Ben en fazla 1.5 cüz okuyabilirim, başka okumalarım dualarım da oluyor. Ama hatim grubumuz da dağılsın istemem 🥰

Ben bu hafta mazeretliydim o yüzden geç kaldım bitiririm bugün haftaya kalan cüzler içinde buradayım iki cüz yazabilirsiniz bana yine eksik kalırsa okurum kalanlardan grubun hayrına okumam düzene girdi dağılmasın bencede

10.Hafta Kuran-I Kerim Hatim Listesi
(07.08/14.08.2020)

1. @Calypso95 1.cüz
2. @safi.naz 2.cüz
3. Rbcl Rbcl 3.cüz
4. @Asel Erva 4.cüz
5. S Sabr-Sukur-Dua 5.cüz
6. M M_atruska 6.cüz
7. terliksuu terliksuu 7.cüz 🧿
8. @sibell13 8.cüz 🧿
9. @Kara_gozlum 9.cüz
10. humanbeings humanbeings 10.cüz 🧿
11. @ayseMsb 11.cüz 🧿
12. @Sadelikherseydir 12.cüz
13. M M_atruska kardeşi 13.cüz
14. @Hemsirecik 14.cüz
15. @sadehayatt06 15.cüz 🧿
16. @Evvab 16.cüz
17. @love_story 17.cüz 🧿
18. @mely15 18.cüz
19. @mimiraculum 19.cüz
20. @slnkhrmn008 20.cüz
21. 21.cüz
22. 22.cüz
23. N Nana 23.cüz
24. N Nana 24.cüz
25. @Umut_2019 25.cüz
26. @pariko 26.cüz 🧿
27. @slnkhrmn008 27.cüz
28. @kavs-i kuzah 28.cüz
29. @polokey2244 29.cüz

30. @reyyanK 30.cüz
📌Yarın öğlene kadar bitirip bildirim yapalım inşallah.
📌21 ve 22.cüz boşta. Paylaşabilecek olan varsa yarım yarım ya da 5/10 sayfa alıp tamamlayalım hep birlikte 🤩
Kardeşim okudu canim

Şöyle de yapabiliriz herkes tamam derse. Herkese 1 cüz+ 1 hizb(5 sayfa) şeklinde dağıtırım ben. Mesela ben 11.cüz+ 21.cüzün ilk hizbini okurum gibi. Yani eksik 1 cüzü 4 kişi tamamlamış olur. Böylelikle el birliğiyle hatimlere devam ederiz ❤️ Ne dersiniz?

Şöyle de yapabiliriz herkes tamam derse. Herkese 1 cüz+ 1 hizb(5 sayfa) şeklinde dağıtırım ben. Mesela ben 11.cüz+ 21.cüzün ilk hizbini okurum gibi. Yani eksik 1 cüzü 4 kişi tamamlamış olur. Böylelikle el birliğiyle hatimlere devam ederiz ❤ Ne dersiniz?
Canım benim yengemde almak istiyor. Bir sonraki hatimde terliksi yengeye de bir cüz verebilirsen. Yani bana iki cüz

Ben bu hafta mazeretliydim o yüzden geç kaldım bitiririm bugün haftaya kalan cüzler içinde buradayım iki cüz yazabilirsiniz bana yine eksik kalırsa okurum kalanlardan grubun hayrına okumam düzene girdi dağılmasın bencede
Canım benim yengemde almak istiyor. Bir sonraki hatimde terliksi yengeye de bir cüz verebilirsen. Yani bana iki cüz
Harikasınız 🥰🥰 eğer hizb olarak dağıtmazsak size ikişer cüz yazacağım kızlar 😘😘

Şöyle de yapabiliriz herkes tamam derse. Herkese 1 cüz+ 1 hizb(5 sayfa) şeklinde dağıtırım ben. Mesela ben 11.cüz+ 21.cüzün ilk hizbini okurum gibi. Yani eksik 1 cüzü 4 kişi tamamlamış olur. Böylelikle el birliğiyle hatimlere devam ederiz ❤ Ne dersiniz?
Canım ben yarına kadar cüzlerimi bitireyim, haftayaki cüzlerden (25 ve 26) okuyabildiğim kadarıyla okur, pazar bildirim siz devam edersiniz olur mu?

10.Hafta Kuran-I Kerim Hatim Listesi
(07.08/14.08.2020)

1. @Calypso95 1.cüz
2. @safi.naz 2.cüz
3. Rbcl Rbcl 3.cüz
4. @Asel Erva 4.cüz
5. S Sabr-Sukur-Dua 5.cüz
6. M M_atruska 6.cüz
7. terliksuu terliksuu 7.cüz 🧿
8. @sibell13 8.cüz 🧿
9. @Kara_gozlum 9.cüz
10. humanbeings humanbeings 10.cüz 🧿
11. @ayseMsb 11.cüz 🧿
12. @Sadelikherseydir 12.cüz
13. M M_atruska kardeşi 13.cüz
14. @Hemsirecik 14.cüz
15. @sadehayatt06 15.cüz 🧿
16. @Evvab 16.cüz
17. @love_story 17.cüz 🧿
18. @mely15 18.cüz
19. @mimiraculum 19.cüz
20. @slnkhrmn008 20.cüz
21. 21.cüz
22. 22.cüz
23. N Nana 23.cüz
24. N Nana 24.cüz
25. @Umut_2019 25.cüz
26. @pariko 26.cüz 🧿
27. @slnkhrmn008 27.cüz
28. @kavs-i kuzah 28.cüz
29. @polokey2244 29.cüz

30. @reyyanK 30.cüz
📌Yarın öğlene kadar bitirip bildirim yapalım inşallah.
📌21 ve 22.cüz boşta. Paylaşabilecek olan varsa yarım yarım ya da 5/10 sayfa alıp tamamlayalım hep birlikte 🤩
Canim ben mazereletliydim okuyamadim. Yarin okurum insallah

Selam aleyküm bende katılmak istiyorum eksik varsa
Merhaba kızlar. Ramazan boyunca Kuran-ı Kerim okumak ayrı bir önem taşıyor, biliyorsunuz. Bizler de elimizden geldiğince cüzlerimizi okuyup hatimlerimizi yapmaya çalışıyoruz. Ancak Ramazan ayı bitince Kuranı Kerim’ler rafa kalkıyor ve maalesef ki bir türlü okumaya vakit bulamadığımız zamanlar oluyor. 😔 Ben diyorum ki bu yıl Ramazan bitiminde bu alışkanlığımızı terk edelim ve Kuran-ı Kerim cüzlerimize devam edelim. 30 kişilik bir liste oluşturursak her hafta hepimiz 1 cüz okuyarak Allah’ın izniyle haftada bir Kuran-ı Kerim hatmi yapmış oluruz. Ne dersiniz, Ramazan ayının bitiminde Kuran-ı Kerim okumalarıyla bana katılmak isteyen var mı? 💛😍
Kuran-ı Kerim’de aşağıdaki cüzlerde secde ayetleri vardır
Güncelleme: 8.Hatmimizi tamamladık 😍🤲🏼🧡
Selam aleykum bende katılmak istiyorum nasıl olacak

Selam aleyküm bende katılmak istiyorum eksik varsa

Selam aleykum bende katılmak istiyorum nasıl olacak
Merhaba, hoşgeldiniz 🌸 cumadan Cuma’ya 1 hafta içinde kişi başı 1 cüz okuyoruz. Böylelikle haftada 1 hatmi tamamlayıp Allah rızası için bağışlıyoruz. ☺ Düzenli okuma ve düzenli bildirim yapmak tek isteğimiz ☺️

Merhaba, hoşgeldiniz 🌸 cumadan Cuma’ya 1 hafta içinde kişi başı 1 cüz okuyoruz. Böylelikle haftada 1 hatmi tamamlayıp Allah rızası için bağışlıyoruz. ☺ Düzenli okuma ve düzenli bildirim yapmak tek isteğimiz ☺
O zaman b
Geçen haftaki listemizden 21.cüzü vereyim o zaman ☺ Yarın da ayrıyeten yeni listeye eklerim sizi olur mu ☺

Merhaba, hoşgeldiniz 🌸 cumadan Cuma’ya 1 hafta içinde kişi başı 1 cüz okuyoruz. Böylelikle haftada 1 hatmi tamamlayıp Allah rızası için bağışlıyoruz. ☺ Düzenli okuma ve düzenli bildirim yapmak tek isteğimiz ☺

Geçen haftaki listemizden 21.cüzü vereyim o zaman ☺ Yarın da ayrıyeten yeni listeye eklerim sizi olur mu ☺
Olur inşallah

X