HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
Curly

25.Hatim Listesi 1 Ocak-15 ocak
Leyl-i-fer 1.cüz
love_story 2.cüz
@H M 3.cüz
mimiraculum 4.cüz
@_Reyyan 5.cüz
@H M 6.cüz
Polo33 7.cüz
H M 8.cüz
S Sabr-Sukur-Dua 9.cüz
clara 10.cüz
SoLeiL12 11.cüz
@slnkhrmn008 12.cüz
kavs-i kuzah 13.cüz
polokey2244 14.cüz
@_Reyyan 15.cüz
Calypso95 16.cüz
ucukgenclik 17.cüz
@Queen21 18.cüz
A Asel Erva 19.cüz
memurhanim 20.cüz
@Saadetim33 21.cüz
@Dermabebak 22.cüz
@sibell13 23.cüz
kavs-i kuzah 24.cüz
A Aylinnn_06 25.cüz
@Pasiflora25 26.cüz
Sadelikherseydir 27.cüz
clara 28.cüz
SoLeiL12 29.cüz
Mucizemsn 30.cüz

Hatimimizim süresi 2 haftadır.Kişiye has değil allah rızası için okuyor,dualarımıza katıyoruzhem grup hem şahıs hatmi olması için sıralı cüz takibi yapmaya çalışıyoruz,yeni arkadaşlara da duyurulur

Curly

Kızlar merhaba
Babam yıllardır kanser mücadelesi veriyordu. Covid e yakalandı 1 ay önce ve hastanede tedavisi devam etti. Tam taburcu olup tedavisi evde devam edecekken hastane enfeksiyonu kaptığı ortaya çıktı. Bir savaştan yaralı yaralı diğer savaşa başladı. 3 gün içinde iyice kötüleşti. Dün yoğun bakıma aldılar.şimdi uyutuyorlarmış ve enfeksiyon değeri yükseliyor ve durumu kritik diyorlar

Sizden ricam babama ne okuyabilirseniz kabulüm bir dua okumanız. İsmi Mehmet.

1-2 haftaya doğum yapacağım. İlk çocuğum lütfen torununu görmeyi nasip etsin Allah'ım
Şimdiden teşekkür ederim, Allah razı olsun. allahım sizinde dualarını kabul etsin inşallah

Cok gecmis olsun, Allah acil hayırlı sifa versin amcamıza.
1 Fatiha, 1 Ayetül Kürsi okudum, Allah sifa versin. Salavat okudum. Kelime-i tevhid ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azîm de okuyayim, size mesaj atayım ins.

Allah razı olsun, Allahım sizin de tüm dualarınızı kabul etsin

Merhaba arkadaşlar,

Pazartesi günü yeni bir salat-ı tefriciye grubumuz başlayacak. Katılmak isteyenleri konumuza beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…