HAFTADA 1 KURAN-I KERİM HATİM OKUMASI GRUBU

Haftalık Kuran-ı Kerim Hatmine ben de katılmak isterim.

• Ankete Katılan
    69
‼️25.Hatim Listesi 1 Ocak-15 ocak‼️
Leyl-i-fer Leyl-i-fer 1.cüz🤩
love_story love_story 2.cüz🤩
H M H M 3.cüz🤩
mimiraculum mimiraculum 4.cüz🤩
@_Reyyan 5.cüz🤩
H M H M 6.cüz🤩
Polo33 Polo33 7.cüz❌
Z Z P 8.cüz🤩
S Sabr-Sukur-Dua 9.cüz🤩
clara clara 10.cüz🤩
SoLeiL12 SoLeiL12 11.cüz🤩
BettyRuble BettyRuble 12.cüz❌
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 13.cüz🤩
polokey2244 polokey2244 14.cüz❌
@_Reyyan 15.cüz🤩
Calypso95 Calypso95 16.cüz❌
ucukgenclik ucukgenclik 17.cüz❌
Ronron77 Ronron77 18.cüz🤩
A Asel Erva 19.cüz❌
memurhanim memurhanim 20.cüz🤩
M M_atruska 21.cüz❌
Z Z P 22.cüz🤩
S sibellcim 23.cüz🤩
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 24.cüz🤩
A Aylinnn_06 25.cüz🤩
Aktif Lora Aktif Lora 26.cüz❌
Sadelikherseydir Sadelikherseydir 27.cüz❌
clara clara 28.cüz🤩
SoLeiL12 SoLeiL12 29.cüz🤩
Mucizemsn Mucizemsn 30.cüz🤩

Hatimimizim süresi 2 haftadır.Kişiye has değil allah rızası için okuyor,dualarımıza katıyoruz🌷hem grup hem şahıs hatmi olması için sıralı cüz takibi yapmaya çalışıyoruz,yeni arkadaşlara da duyurulur 🌷

‼️26.Hatim Listesi 16 Ocak-29 ocak‼️
Mucizemsn Mucizemsn 1.cüz
Leyl-i-fer Leyl-i-fer 2.cüz
love_story love_story 3.cüz
Mucizemsn Mucizemsn 4.cüz
mimiraculum mimiraculum 5.cüz
Mehfam Mehfam 6.cüz
Mucizemsn Mucizemsn 7.cüz
Polo33 Polo33 8.cüz
Z Z P 9.cüz
Leyl-i-fer Leyl-i-fer 10.cüz
clara clara 11.cüz
SoLeiL12 SoLeiL12 12.cüz
BettyRuble BettyRuble 13.cüz
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 14.cüz
polokey2244 polokey2244 15.cüz
Mehfam Mehfam 16.cüz
Calypso95 Calypso95 17.cüz
ucukgenclik ucukgenclik 18.cüz
Ronron77 Ronron77 19.cüz
A Asel Erva 20.cüz
A Aylinnn_06 21.cüz
M M_atruska 22.cüz
Z Z P 23.cüz
S sibellcim 24.cüz
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 25.cüz
A Aylinnn_06 26.cüz
Aktif Lora Aktif Lora 27.cüz
Sadelikherseydir Sadelikherseydir 28.cüz
clara clara 29.cüz
SoLeiL12 SoLeiL12 30.cüz

Hatimimizin süresi 2 haftadır.Kişiye has değil Allah rızası için okuyor,dualarımızı katıyoruz🌷hem grup hem şahıs hatmi olması için sıralı cüz takibi yapmaya çalışıyoruz.

Mehfam Mehfam 6.cüz
Polo33 Polo33 8.cüz
Z Z P 9.cüz
clara clara 11.cüz
SoLeiL12 SoLeiL12 12.cüz
Mehfam Mehfam 16.cüz
Ronron77 Ronron77 19.cüz
A Asel Erva 20.cüz
A Aylinnn_06 21.cüz
M M_atruska 22.cüz
Z Z P 23.cüz
S sibellcim 24.cüz
A Aylinnn_06 26.cüz
clara clara 29.cüz
SoLeiL12 SoLeiL12 30.cüz

Hatimimizin süresi 2 haftadır.Kişiye has değil Allah rızası için okuyor,dualarımızı katıyoruz🌷hem grup hem şahıs hatmi olması için sıralı cüz takibi yapmaya çalışıyoruz.
A Aylinnn_06 21.cüzde sizin, Mucizemsn Mucizemsn 2 cüz daha istemiştiniz.
Herkes bildirim aldımı arkadaşlar‼️yeni cüzleriniz

‼️25.Hatim Listesi 1 Ocak-15 ocak‼️
Leyl-i-fer Leyl-i-fer 1.cüz🤩
love_story love_story 2.cüz🤩
H M H M 3.cüz🤩
mimiraculum mimiraculum 4.cüz🤩
@_Reyyan 5.cüz🤩
H M H M 6.cüz🤩
Polo33 Polo33 7.cüz❌
Z Z P 8.cüz🤩
S Sabr-Sukur-Dua 9.cüz🤩
clara clara 10.cüz🤩
SoLeiL12 SoLeiL12 11.cüz🤩
BettyRuble BettyRuble 12.cüz❌
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 13.cüz🤩
polokey2244 polokey2244 14.cüz❌
@_Reyyan 15.cüz🤩
Calypso95 Calypso95 16.cüz❌
ucukgenclik ucukgenclik 17.cüz❌
Ronron77 Ronron77 18.cüz🤩
A Asel Erva 19.cüz❌
memurhanim memurhanim 20.cüz🤩
M M_atruska 21.cüz❌
Z Z P 22.cüz🤩
S sibellcim 23.cüz🤩
kavs-i kuzah kavs-i kuzah 24.cüz🤩
A Aylinnn_06 25.cüz🤩
Aktif Lora Aktif Lora 26.cüz❌
Sadelikherseydir Sadelikherseydir 27.cüz❌
clara clara 28.cüz🤩
SoLeiL12 SoLeiL12 29.cüz🤩
Mucizemsn Mucizemsn 30.cüz🤩

Hatimimizim süresi 2 haftadır.Kişiye has değil allah rızası için okuyor,dualarımıza katıyoruz🌷hem grup hem şahıs hatmi olması için sıralı cüz takibi yapmaya çalışıyoruz,yeni arkadaşlara da duyurulur 🌷
Polo33 Polo33 , BettyRuble BettyRuble , polokey2244 polokey2244 , Calypso95 Calypso95 , ucukgenclik ucukgenclik , A Asel Erva , Sadelikherseydir Sadelikherseydir
Bildirim almamışsınızdır diye etiketledim kızlar,okudunuzmu

Mehfam Mehfam 6.cüz
Polo33 Polo33 8.cüz
Z Z P 9.cüz
clara clara 11.cüz
SoLeiL12 SoLeiL12 12.cüz
Mehfam Mehfam 16.cüz
Ronron77 Ronron77 19.cüz
A Asel Erva 20.cüz
A Aylinnn_06 21.cüz
M M_atruska 22.cüz
Z Z P 23.cüz
S sibellcim 24.cüz
A Aylinnn_06 26.cüz
clara clara 29.cüz
SoLeiL12 SoLeiL12 30.cüz

Hayırlı olsun 🧡Rabbim şimdiden kabul buyursun 🤲

Evet ama kendi hatmimi de yapıyorum ya Leyl-i-fer Leyl-i-fer hanım. 1.cüz yerine başka cüz ile değiştirme şansımız varsa değişelim yoksa fazladan okumuş olurum yapacak bişey yok. 😐
Ya ben böyle dedim ama sanırım sizin birlikte başladığınız arkadaşlar var hatmini yapan onlar öncelikli olarak cüzlerini alıyor geriye boşta kalanları rastgele dağıtıyorsunuz. Ama ben bu şekilde kendi hatmimi yapmayıp okuduğum cüzleri tekrar tekrar okumuş olacağım. Bu sebeple katılmasam daha iyi. Sizlere iyi okumalar Allah kabul etsin 🤲

Ya ben böyle dedim ama sanırım sizin birlikte başladığınız arkadaşlar var hatmini yapan onlar öncelikli olarak cüzlerini alıyor geriye boşta kalanları rastgele dağıtıyorsunuz. Ama ben bu şekilde kendi hatmimi yapmayıp okuduğum cüzleri tekrar tekrar okumuş olacağım. Bu sebeple katılmasam daha iyi. Sizlere iyi okumalar Allah kabul etsin 🤲
Karışık dağıtılıyor diye biliyorum canım bende yeni girdim gruba. Konu sahibi ne verirse onu okuyorum

Cidden bende bildirim gelmiyor. Etiketlemesen hiç gelmicekti. Bu arada aralık ayında ben bir süre ayrılmak istediğimi yazmıştım. Şuan regl olduğum için zaten okuyamam canım. Önümüzdeki hafta ancak ikisini bitirebilirim.
Peki okuyunca bildirim yapıp sonra da ayrılmak istediğinizide belirtirmisinşz lütfen ,🌷

Karışık dağıtılıyor diye biliyorum canım bende yeni girdim gruba. Konu sahibi ne verirse onu okuyorum
Anlıyorum. Bende öyle sanıyordum ama nota bakarsanız alttaki herkes kendi hatmini yapıyor yazıyor. Benim cüzlerimle uyuşmuyor. Sırayla kişilere de okunmuyor bu sebeple kendi kendime okumam daha sağlıklı gibi geldi.

• Beğen
Reactions: Z P
Anlıyorum. Bende öyle sanıyordum ama nota bakarsanız alttaki herkes kendi hatmini yapıyor yazıyor. Benim cüzlerimle uyuşmuyor. Sırayla kişilere de okunmuyor bu sebeple kendi kendime okumam daha sağlıklı gibi geldi.
Anladım canım. Ben öyle olduğunu bilmiyordum. Allah rızası için okuyorum. Kendi hatmim başka benim. Onu buraya karıştırmadim

Peki cüzlerinizi boş çıkarıyorum,allaha emanet olun
yalnız sui zanda bulunduğunuz için açıklıyorumki benden cüz numarası vererek ek cüz isteyen tek kişisiniz,4 ve 7 yi önerdim kabul ettiniz bende verdim size ,3 cüz fazla geldiyse birini boşa çıkrabilirdik.
Hatim grubuna bende sizin gibi sonradan başladım,listeyi devraldığım da cüz takibi yapan arkadaşların sırası nı bozmdan yeni gelenleride sıraya koyarak dağıtım yapıyorum,buna rağmen kendi hatimi olmayıp sadece grup hatimi yapanlrda mevcut aramızda,bilginize
Hem özel hem gruba yazdığınız için burdan cevapladım,sizin gibi yanlış anlayan varsa onlarda öğrensin.

Peki cüzlerinizi boş çıkarıyorum,allaha emanet olun
yalnız sui zanda bulunduğunuz için açıklıyorumki benden cüz numarası vererek ek cüz isteyen tek kişisiniz,4 ve 7 yi önerdim kabul ettiniz bende verdim size ,3 cüz fazla geldiyse birini boşa çıkrabilirdik.
Hatim grubuna bende sizin gibi sonradan başladım,listeyi devraldığım da cüz takibi yapan arkadaşların sırası nı bozmdan yeni gelenleride sıraya koyarak dağıtım yapıyorum,buna rağmen kendi hatimi olmayıp sadece grup hatimi yapanlrda mevcut aramızda,bilginize
Hem özel hem gruba yazdığınız için burdan cevapladım,sizin gibi yanlış anlayan varsa onlarda öğrensin.
Çok pardon ben bana sadece 1 ve 7 verdiniz sandım. 4ü şimdi gördüm. 3 cüz çok gelmedi. Tabiki okumak isterim. Ama her başladığımızda sizden özellikle cüz istemek zorunda kalacağım. Buda karışıklığa yol açacak. Allah rızası içinde tabiki okunabilir. Ama bir dileğim var ve bu sebeple Hatim etmek istiyorum. Ayrıyeten cüz aldığım gruplarda var. Dediğim gibi ne sizi ne de kendimi zor durumda bırakmak istemediğim için yazdım. Dilerseniz bu Hatim de de 3 ve 7yi okurum. 1.cüzü boşa çıkarabilirsiniz. Yok derseniz de saygı duyarım.

Çok pardon ben bana sadece 1 ve 7 verdiniz sandım. 4ü şimdi gördüm. 3 cüz çok gelmedi. Tabiki okumak isterim. Ama her başladığımızda sizden özellikle cüz istemek zorunda kalacağım. Buda karışıklığa yol açacak. Allah rızası içinde tabiki okunabilir. Ama bir dileğim var ve bu sebeple Hatim etmek istiyorum. Ayrıyeten cüz aldığım gruplarda var. Dediğim gibi ne sizi ne de kendimi zor durumda bırakmak istemediğim için yazdım. Dilerseniz bu Hatim de de 3 ve 7yi okurum. 1.cüzü boşa çıkarabilirsiniz. Yok derseniz de saygı duyarım.
4 ve 7.cüzleri okuyabilirsiniz,bundan sonraki hatimlerde cüzleriniz sırayla ilerliyecek farklı cüzleri 3. Cüz olarak boş cüzlerden alabilirsiniz sadece.
Ben okumuştum derseniz karışır.ben 30.cüzde de sıraya koymuştum zaten 30,1,2...diye gidecekti.

Mehfam Mehfam 6.cüz
Polo33 Polo33 8.cüz
Z Z P 9.cüz
clara clara 11.cüz
SoLeiL12 SoLeiL12 12.cüz
Mehfam Mehfam 16.cüz
Ronron77 Ronron77 19.cüz
A Asel Erva 20.cüz
A Aylinnn_06 21.cüz
M M_atruska 22.cüz
Z Z P 23.cüz
S sibellcim 24.cüz
A Aylinnn_06 26.cüz
clara clara 29.cüz
SoLeiL12 SoLeiL12 30.cüz

aksam okuyacagım can

X