Hafta Sonu Çaresizliği

Bezdumda

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
752
556
Eşimle hafta sonu kafa dağıtabileceğimiz ne yapabiliriz, nerelere gidebiliriz diye düşünüyorum ama çareler çaresiz..
Her hafta sonu avm gezmekten bıktım.
Dışarda yapılan kahvaltının daha güzelini evde de hazırlıyorum, kahvaltı önerisine kapalıyım.
Günü birlik deniz çok yorucu oluyor..Üstelik arabamız da yok..
Araba olmadığı için imkanlarda kısıtlı oluyor ne yazıkki.
Sizin hafta sonu programınız nasıl ?
Kopya verin please 🥹

Hangi şehirdesiniz? Belki aynı şehirde yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilir

Neyden keyif aldığına göre değişiyor tabi, biz akşamları evde çay yapıp yürüyüşe çıkıyoruz, sohbet muhabbet derken yürüyüş keyif veriyor, varsa kamp sandalyesi çay-kahve kek-kurabiye vs hazırlayıp parka oturmaya da gidebilirsiniz, yoksa yine gidin park bahçe gezin serin serin iyi gelir, süslenip bir akşam yemeğine de gidebilirsiniz

Yorumunuz bildirim olarak gelmedi şimdi gördüm kusura bakmayın 🥹 izmirde

İzmir’de gerçekten yapacak bir şeyler bulmak yol/trafik hesabını katınca insanın gözünü korkutuyor 😬 Bende çocukları gezdirmek için zorlanıyordum allahtan geçen ay İzmir’den taşındık🥲

Hangi taraftasınız? Mesela Balçova termal’in arkasında güzel bir orman var, tabii şuanki sıcaklarda çok zor ama arkadaşlarımız vardı oraya giden kamp sandalyeleri ve kahve termoslarını alıp yürüyüşe gidiyorlardı.

Bir haftasonu Şirince ye gidebilirsiniz, Efes’e ulaşım toplu taşımayla nasıldır bilmiyorum ama muhakkak vardır.

Bir de Facebook’ta ben çok görüyordum İzmir’de gezi turları vardı, günü birlik kuşadası ya da iki günlük Pamukkale gibi. Gördüğüm dönemlerde fiyatları makuldü, İzmir gezi turlarını bir araştırın derin

X