Hafif t şeklinde rahimle hamile kalan var mi

Merhaba bende de hafif T ye yakın rahim varmış. Aşılama yaptırdığım dr hiç bişey dememişti. Hsg raporunda da normal yazıyor. Ama tüp bebeğe başladım ve bu doktorum histereskopi ile düzelticem gelecek ay dedi. Spontan gebelikte sorun olmayabilir ama tüp bebekte negatif ihtimalini aza indirmek için yapıcam dedi.

Merhaba arkadaşlar,

Ben de Temmuz 2020'de bir dış gebelik yaşamıştım. Ondan sonra çekilen rahim filminde T rahim olduğu anlaşıldı. Ama aynen diğer arkadaşların dediği gibi doktorlar ikiye ayrıldı. İçlerinde Anatolia Tüp Bebek Merkezi'nin sahibi Prof. Dr. Hakan Yaralı da olan bir grup doktor düşük yaşamadığın sürece histeroskopi ile rahime müdahaleyi doğru bulmuyorlar. 2-3 doktor ise bu müdahalenin yapılması gerektiğini söyledi. Biz de uzun süre araştırma yaptık, kararsız kaldık, kaygı yaşadık. Ve şu anki kararımız ameliyatı ertelemek oldu. Tüp bebek deneyeceğiz. Çünkü bir yumurtalığım tıkalı, birinde de çikolata kisti var. Allah yardım eder inşallah. Bu durumda olup hamileliği devam eden arkadaşları duyunca umutlandım. Dua edelim hep birlikte

Nurhayat Hanım selamlar, sağlıkla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi. İyi ki yazmışsınız genele de, bana nasıl umut oldunuz anlatamam. Bana da doktorlar aynı şeyleri söyledi. Biz de şimdi ameliyat olmama karar aldık

Merhaba, benim de rahmim T şeklinde. Hafif t değilmiş, doğrudan T şeklindeymiş. Biz de tüp bebek düşüyoruz iki tüpümde de sorunlar olduğu için. İletişimde kalabilirsek çok sevinirim. İnşallah her şey yolunda gider sizin için de

Merhaba ben salı günü operasyon olacağım. Haberdar ederim. Doktorum basit 15 20 dakikalıl bi işlem olduğunu söyledi. Bir kaç video izledim basit gibi görünüyor. Bence sizin de kafanızda soru işareti kalmasın yaptırın derim

inşallah sağlıkla geçer. Görüşmek üzere. Benim halen kafam karışık maalesef.

Ameliyat olmadan da deneyebilirsin aslında ben de böyle forumda ahh keşke biri yazsa bu konuyla ilgili diye çok araştırdım doğumumu perinatolog yaptı adam dalında müthiş çok bişgili ve ben ona T rahimi sorduğumda tıpta kesinleşmiş T rahim diye bişe yok gebeliğe engel de değil demişti inşallahhh tez vakitte güzel haberler alırsın

İnşallah çok sağolun, forum ilaç gibi geliyor gerçekten :) Büyük hocaların çoğu dediğiniz gibi söylüyor. Biz de şu aşamada operayon olmadan tüp bebek denemeye karar verdik. İnşallah olumlu sonuç alırız. Haber vereceğim. Benzer durumdaki arkadaşlarla da iletişim halinde kalalım

Merhaba bana da rahim filminde hafif t sekli dedi doktor 2 kimyasal gebelik geçirdim eğer düşük tekrarlarsa ameliyat edeceğini söyledi sizin ameliyat olmadan bebeğiniz oldu mu acaba

Nur hayat hanım merhaba banada T rahim dediler siz doğal yollarla mı hamile kaldınız bana 2-3 ay klomenle deneyelim olmazsa ameliyat dediler size filmimin fotoğrafını nasıl gönderebilirim bakabilirmisiniz
Merhaba bana da t rahim dedi doktor gebelik oldu mu sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…