Anket hadise'nin Türkiye'ye eurovision'da birincilik getireceğine inanıyormusunuz?

hadise eurovisionda 1. lik getirebilirmi?

• evet birincilik getirir

OY: 23 30,3%
  • hayır birincilik getiremez

OY: 5 6,6%
  • ilk 3 e gireriz

OY: 47 61,8%
  • diğer

OY: 1 1,3%

• Ankete Katılan
    76
B

black__devil

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi black__devil
sizce eurovision da hadise birincilik getirirmi yada kaçıncı oluruz...

bence 1.cilik getirebilir valla....cok basarili buluyorum sahsen...yetenekli,dans edebiliyo,sesi güzel,ingilizce ana dili zaten(sibel tüzün neydi öyle yaa superstar dedikce yerin dibine girmistik:)))

inşallah bu sene 1. oluruz diyeceğim ama bu seferde çamur atıcaklar işte belçikada büyümüş bilmemne insanın keyfini gene kaçırırlar ama o gülserenden sonra hiç kimse o kadar kötü olamaz :)) rimi rimi rey :))

sanmıyorum. komşu komşuyu, kolluyor. hele son senelerde o kadar bariz belli oldu ki. iskandinav ülkeleri,,eski ccsp den , ayrılan ülkeler moldavya ,ukrayna, vs...birbirlerine...... ki o kadar da çoklar ki....oy veriyorlar, böyle gidiyor. bu oy sistemi devam ettikçe bizim oy almamız ,çok zor, bence........

sanmıyorum. komşu komşuyu, kolluyor. hele son senelerde o kadar bariz belli oldu ki. iskandinav ülkeleri,,eski ccsp den , ayrılan ülkeler moldavya ,ukrayna, vs...birbirlerine...... ki o kadar da çoklar ki....oy veriyorlar, böyle gidiyor. bu oy sistemi devam ettikçe bizim oy almamız ,çok zor, bence........

kesinlikle, eurovision birinciliği pek de bir başarı göstergesi değil bu oylama sistemi yüzünden.hadiseyle 1. olunabileceğe dde pek inanmıyorum açıkçası.

evet çok haklısın komşu komşuyu kolluyor... ama umarım bu senede yarışmayı berbat etmezler de kenan doğuluda olduğu gibi 1. lik hakkımızken ilk 3 e bile girmemezlik olmaz...:enbuyukkk:

Evet bu stratejik oyunların olduğu çok doğru; ancak sertap erener de olduğu gibi ben 1. olacağımızı düşünüyorum. Çünkü diğerlerinden çok çooookkkkk farklı bir performans göstereceğine eminim hadisenin. Sahnesi süper, ses var, görüntü var. En önemlisi şimdiye kadar seçtiği tüm şarkılar beğenildi. Doğru şarkıyı seçeceğine eminim ben. Önceki yıllarda doğru şarkı seçiminin ne kadar önemli olduğunu da gördük zaten...

Evet birincilik getirebilir ama Eurovision bir müzik yarışmasından farklı şeylere dönüştü. Ya kızların dansetmesine oy veriyorlar ya da kardeş ülkelere. Eğer gerçekten bir müzik yarışması olsaydı Şebnem Ferah kazanırdı.

hadıse bızı cok ıyı temsıl edecektır. buna inanıyorum ..

yalnız sorunuza gelınce yarısmayı cok adil bulmadıgım icin yorum yok demekle kalıyorum..

gercekten sarkı yarısması olarak bakarsak ılk üce gırerız..

hadisenin bizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum ama bende size katılıyorum arkadaşlar tamamen siyaset dönüyor o yarışmada.....

brincilik bekliyorum ama olmasada kesin ilk üçteyiz:kahve:

vücudunu cömertçe (!) sergileyen arkadaşlarımızdan hadise..
bu durum bizi biraz daha üst sıralara taşıyacaktır mutlaka...-tatlicadiarzu-

Kesinlikle birinc olması lazım ama Ermenistan ın yarışmacıları Türklere hakaret eden bir grup dünya onlara oy verecek tabii bizde de hain çok bizdende onlara 12 puan gider.Bize tükürenlere ve küfredenlere yarabbi şükür deriz.Demokratik bir ülkeyiz ya:tomato::tomato:

birincilik olmasada ilk üçde yer alır diye düşünüyorum

bence sarkı cok ıyı bırıncılık beklıyorum ben

aynen sana katiliyorum canim, tabiki isterim birinci olsun yada ilk üce girsin ama bahsettigin ülkeler son senelerde hep önde götürüyor, bize en cok almanya belcika vs oy geliyor baskada yok

Oylama şarkıya göre yapılacaksa getirir.Genelde siyasi oluyor.

bencede hadise 1ciliği kaparhihoyyytçok güzel söylüyor,güzelde dans ediyorhihoyyytbirinciyiz birinci

X