Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Türkiye)

Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Turkiye)

• Çok beğendim,kesin ilk 3'e gireriz

OY: 203 73,0%
  • Hiç beğenmedim Türkçe olmalıydı

OY: 10 3,6%
  • Kesinlikle harika

OY: 45 16,2%
  • Kararsızım

OY: 14 5,0%
  • Diğer (yorumunuz)

OY: 6 2,2%

• Ankete Katılan
    278

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
Evet Hadise'nin Eurovision'da bizi temsil edeceğini biliyoruz.:hooray::hooray:
Bende sizlerle bir anket düzenlemek istedim.:teytey:
Şimdi yapmanız gereken Hadise'nin şarkısını dinleyerek anketimize katılmak..
Öncelikle direk youtubeyi izleyenler için işte linki:
YouTube - Hadise - Düm Tek Tek (Eurovision 2009 Turkey)
Eğer linki tıklar tıklamaz açılmaz ise Vtunnel.com is here to help you beat internet filtering! bu adrese girerek kutucuğa YouTube - Broadcast Yourself. yazarak yukarıdaki linki kopyalamak..
Hadi bakalım şarkı için düşüncelerinizi almak istiyorum!!
:dance::dance::dance:

Son düzenleme:
ben de dün dinledim cok beğendim..eğlenceli bi parça.umarım gösterisi fln da güzel olur

:lepi:İlk oylama benden,gayet hareketli bir şarkı seçimi olmuş.
Ritim ve şarkı harika,bence biz bu sene güzel derece alırız diyorum:dance:

Çok iyi düşünmüşsün bu başlığı ve anketi canım..
Ben şarkıyı çok ama çok beğendim ve kesin ilk 3'e gireriz.
Ritimleri çok güzel,fıkır fıkır kaynatıyor insanı valla..

Çok iyi düşünmüşsün bu başlığı ve anketi canım..
Ben şarkıyı çok ama çok beğendim ve kesin ilk 3'e gireriz.
Ritimleri çok güzel,fıkır fıkır kaynatıyor insanı valla..

Eurouvisiondan önce ilk oylamayı KK yapsın istedim.:sm_cool:
Bakalım kaçımıza hitap edicek bu şarkı :teytey:

tamamen eurovision ruhuna uygun: haraketli, ingilizce ve bol dansli... yunanistan bundan daha iyi birsey cikaramazsa bu sene yine biz aliriz...

buarada dili ingilizce ama muzik altyapisi ve ritimler tamamen turk! cok guzel bir calisma olmus...insallah karsiligini alir...

:hooray: Harikaaa bu şarkıylaaa yıkıp sarsıcak heryeriii .:hooray:Türkiyee:hooray:

tamamen eurovision ruhuna uygun: haraketli, ingilizce ve bol dansli... yunanistan bundan daha iyi birsey cikaramazsa bu sene yine biz aliriz...

:nazar:Tek rakip Yunanistan gibi görünsede,bence bu şarkı ile Yunanistan'ıda sollar geçeriz:lepi:

:hooray: Harikaaa bu şarkıylaaa yıkıp sarsıcak heryeriii .:hooray:Türkiyee:hooray:

:sm_cool:Bencede inanılmaz dinler dinlemez insanı uçuran ve hop oturtup hop yerinden kaldıran bir parça:dance:kesinlikle ben çok beğendim:lepi:
Türkiye ve Hadise :hooray::hooray::hooray:

Adıvarımmmm canım çok sağollll. Şeniz Şeniz Şeniz :asigim:

Şarkı güzelllllllllll. :dance:

Hadise pekk güzelll.. Şeniz :asigim:

Eğer kareografi , kostüm ve sahne performansı da iyi olursa bu işi götürürüz. :hooray:

Sanırım bu sene jüri olacakmış. Öyle komşu ülkeler birbilerine kıyak geçemeyeceklermiş. Bir yerden duymuştum ama nerden. İnşallah doğrudur. O zaman işte bişiler yaparız diyorum. :teytey: :teytey:

Adıvarımmmm canım çok sağollll.

Şarkı güzelllllllllll. :dance:

Hadise pekk güzelll.. Şeniz :asigim:

Eğer kareografi , kostüm ve sahne performansı da iyi olursa bu işi götürürüz. :hooray:

Sanırım bu sene jüri olacakmış. Öyle komşu ülkeler birbilerine kıyak geçemeyeceklermiş. Bir yerden duymuştum ama nerden. İnşallah doğrudur. O zaman işte bişiler yaparız diyorum. :teytey: :teytey:

:1shok:Eğer jüri olursa kıyak geçemiyecekler birbirlerine:jeyyar:eek: zaman daha adil bir seçim olucak demektir.Hadi bakalım hayırlısıhihoyyyt

Bencede kesinlikle harika bir şarkı olmuş nihayet doğru düzgün bir şarkıyla çıkıcaz inşallah.

Evet hakikaten ister şarkı olsun ,ister söyleyecek sanatçı olsun güzel bir seçim olmuş...Umarım başarılı olurlar...

Artık hakkettiğimiz dereceyi alacağımıza inanıyorum ben..hihoyyythihoyyyt
Geçen senekii,ondan önceki oylamalrım hepsi fasa fisodan ibarettii:hooray::hooray:

X