hadiiiii recep ayının hürmetine toplannnnnınnnnnnnn...

Birkediiannesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2013
192
48
34
:KK49::KK49::KK49:
arkadaşlar çocuğu olmayanlar çocuk ısteyenler bu müberek ayda allah kabul eder dualarımızı 4444 tane salati tefriciye topluyorum alanlar yazsın okuyanlar ıcın burada hep beraber duamızı yapalım bitince ben 100 tane alıyorumm

arkadaşlar çocuğu olmayanlar çocuk ısteyenler bu müberek ayda allah kabul eder dualarımızı 4444 tane salati tefriciye topluyorum alanlar yazsın okuyanlar ıcın burada hep beraber duamızı yapalım bitince ben 100 tane alıyorumm

Canim bu aksam icinse 100 tane bu ay icinse 1000 tane alirim

Son düzenleme:
canlar ben 1000 tane daha alıyorum etti 1100 ... toplam 1400 oldu baska yokmu alacak olan 3 kısı daha olsa 1000 tane olsa ayın 25 i 28 i gibi duamızı yaparız İNŞALLAH:KK52::KK52::KK52:

Hepsi alındımı? Daha varsa bende alayım

Kizlar ben yaptim duami hepimiz icin Allahim insallah Peygamber efendimizin yuzu suyu hurmetine hepimize hayirli saglikli salih evlatlar nasip eder. Evlat hasreti evlat acisi ve tekrar dusuk yasatmaz insallah. Kim peygamber efendimizin üzerine dua ederse ve kim din kardesinin uzerine dua ederse geri cevrilmezmis. Ben hepiniz icin ettim sizde bana edin insallah kabul olur. Amin.

X