hadi kızlar takvim yapalım

Aranızda hiç belirtisi olan var mı.Ben 2 haftadır kasık ağrısı çekiyorum ve 2 gündür sağ göğsüm ağrıyor akşam uyuyamadım ağrısından.

ben 28 ekim de adet olmuştum ama 1 hafta gecikmeli gelmişti. Bu ay ne zaman olurum bilmiyorum. Arada sağ tarafıma ağrı giriyor ama sizin kasık ağrısı dediğiniz yer daha mı aşağıda acaba? benim biraz kasıkların üstü ağrıyor. Göğüslerim de hassaslaştı.

Benim kasıklarım ağrıyor üstü değil yani ara ara giriyor ,göğüslerimde hassaslaşma yok ama ağrı var sağ göğsümde karıncalanır gibi ağrı giriyor göğüs ucumdan çıkıyor sanki ağrı.Benim adet dönemimde göğüslerimde değişiklik olmazdı ama bu ay adet belirtisi mi acaba, bugün adet günüm bakalım ne olacak sevgiler...

kıslar hepinize güzel allahım çoçuk versinben ablanız gelirim gecen ay ben çok sıkıntı yaşadım çünkü ben çoçukları büyüttüm darısı başınıza allah kalbinize göre versi olurmu canım benim bende dokuz kasımda adet gördüm benimkisi inş gelir ama allahım sizlere herbirinize bi bebiş versin amin

kızlar ya bu arada ben girip yazı yazdığım konuları bulmakta çok zorlanıyorum, bunun bi kolay yolu yok mu? Siz nasıl buluyorsunuz?

kendi nikinin üstüne tıkla (zaten kendi nikini girdiğin formlarda aşağı inince görebilirsin) sora solda dikkatli bakınca fark edersin beyaz çiçek in mesajlarını arat bide konuları arat diye üstüne tıkla kolaylemetin bulmuş olursun mesajlarını.inşallah anlatmamdan anlamışındır arkadaşıma.s.:1hug:

kızlarrrrrr benimde adetim 2 aralık bende bekliyorm sabırsızlıkla arkadaşlar belirtisi olan varmı erken ama daha belki başka bi şeyler hessedenler vardır ALLAH hepinizin gönlüne göre versin

kızlar benim 3 gündür kasıklarım adet olcakmışım gibi ağrıyo ama daha günüme 8-9 gün var ve göğüslerim acayip ağrıyo dua edin ne olur? korkuyorum psikolojik olmasından:)

yaa benım bu ay pek bi belırtım yok. yumurtlamaının ertesı gunu sol kasıgıma ıgne batar gıbı oldu. son bı kaç gundur yıne var ve bırde sol bacagımda agrı var. yıne sol gogsumde ıgne batıyo gıbı. yaa benım sol tarafımda bişeyler oluyo ama bılmıyorum sırnaşık şey

kızlar benimde reglim 12 aralık ve inşallah olmam pek kendimi dinlemiyorum yani belirti olarak sonra hayal kırıklığı olmasın diye yani stres yapmamaya çalışıyorum...allahım herkeze isteyen nerede varsa herkeze nasip atsin inşallahhhhhh

kızlar benimde 7 aralık bende hastalanmam inşallahhhhhhhhhhh hepimiz birbirimize dua edelim ne olur allahım duy sesimizi bizede mis kukulu bebekler nasip et

X