hadi kızlar takvim yapalım

darisi basimiza arkadaslar benimde bir hafta var insallah adet olmam gerci allah saglikli sihhatli evlat nasip etsin bizlere tabiiki. gerci hersey allahtan ama ama gonlumuzun muradni versin insallah. hamile kalan arkadaslarim allah gonlunuze gore versin kolay bir hamilelik gecirmenizi temenni ederim

canım benimde 28 ekim inş bende hamişimdir.ilk olarak daha dün idrarda çıkmadı ama yarın bide kan tahlili yaptırcam.şimdiden hayırlı olsun.allah tamamına erdirsin.saglıkla inş.

hayirli ugurlu olsun zeynoocum darisi basimiza seninle beraber tum hamile arkadaslarimiza da allah kolaylik versin en guzel gunler bebekler sizin olsun opuyorum

Merhaba ben de aranıza yeni katılanlardanım. 8 aydır korunmuyoruz ve artık eczaneye gidip test almaktan bıktım, olmuyor olmuyor işte... Doktora gittim duphaston verdi yarın ilacın son günü ve 22 Aralık'ta regl olmam gereken tarih..Allah'a hergün dua ediyorum biz bebiş isteyenlere yardım etsin diye.
İstemeyenin oluyor dokuz on tane, çok isteyenin olmuyor maalesef.

KIZLAR SELAMMM
Bende 21 aralık gibi bekliyorum.gecen hafta kan tahlili yaptırdım negatif cıktıi,
Allahtan umut kesilmezz...,
hamile olan tum arkadaslara tebrikleri........

bizlerede bol sans:)

slm kızlar ben size hamile oldugumun haberini vermiştim cok sevinmiştim ama sevincim fazla sürmedi sevinc yerini üzüntüye bıraktı bebegimim kalp atışlarını alamadık ve aldırmak zorunda kaldık kesesi sekiz haftalık görünüyo ama bebegimin kalbi durmuştu kürtaj oldumve doktor benden genetik taliller istedi ve kanpıhtılaşması cıktı ve hamile kaldımmı dokuzay boyun ca hergün igne vurulcam allah kimseye vermesin bu acıyı

slm kızlar ben size hamile oldugumun haberini vermiştim cok sevinmiştim ama sevincim fazla sürmedi sevinc yerini üzüntüye bıraktı bebegimim kalp atışlarını alamadık ve aldırmak zorunda kaldık kesesi sekiz haftalık görünüyo ama bebegimin kalbi durmuştu kürtaj oldumve doktor benden genetik taliller istedi ve kanpıhtılaşması cıktı ve hamile kaldımmı dokuzay boyun ca hergün igne vurulcam allah kimseye vermesin bu acıyı
CANIM GEÇMİŞ OLSUN ÇOK ÜZÜLDÜM.HAYITLISI BİTANEM BUNDAN SONRAKİ GEBELİĞİNDE İNŞALLAH BU SORUNU BİR DAHA YAŞAMASSIN.AMA TEDAVİSİ VARMIŞ HERGÜN İYNE.ŞÜKRET CANIM ÇÖZÜMÜ VARMIŞ.BETERİN BETERİ VAR.ALLAH YARDIMCIN OLSUN BİTANEM.KENDİNİ ÜZME.TEKKRAR GEÇMİŞ OLSUN

X