Hadi Hanimlar Itifaf Edin

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Hayatta Kimseye Söyleyemediğiniz Zaman Zaman Kendinize Bile Itiraf Edemediğiniz Bir Sirriniz Varmi Hadi Hanimlar Itifar Edin

• Konu Sahibi EU1
eşimi ailesinden çook kıskanıyorum hem de çooookkk ama eşimin ailesini de çok seviyorum eşim kardeşi ile telefonda konuştuğunda dünyam yıkılıyo tabi belli edemiyorum yani ben onları seveyim onlar beni sevsinler ama eşimi sevmesinler tabi eşimde onları YA ASLINDA BEN KÖTÜ BİRİ DEĞİLİM
işte ööleee ...

• Konu Sahibi EU1
kızlar hadiyin yoku paylaşmak istediğiniz birşeyler

• Konu Sahibi EU1
bende abimi aşırı derece kıskandım geçen akşam kız arkadaşıyla buluşmuş dönüşte eve uğradı bişey almak için kısda aravada abimi bekliyo bende onu görmek için kapının önüne çıktım bi baktım ohh kıs oturmuş öne bide üzerine abimin ceketini giymiş o an kıskançlıktan nasıl çatladım anlatamam işin garip kısmı bende nişanlıyım nişanlımın arabasına biniyorum bende onun ceketlerini giyiyorum ama elimde değil kıskanıyorum bi abim daha var o evli onuda ilk zamanlar çok kıskanmıştım ama artık geçti hatta annemlere ona kısım demiceksiniz bile demiştim ama şimdi yengemle o kadar iyiyiz ki anlatamam kıskançlık çok kötü bişey ya

• Konu Sahibi EU1
itiraf ediyorum ben aptalın biriyim çok eşek oldum tabi semer vuranda çok oldu hayatımı yeni baştan yaşamak istiyorum duygusal bir ahmak olmak istemiyorum baştan yaz şu kaderimi tanrım beni baştan yarat keşke

• Konu Sahibi EU1
Bende Mavi.sem Gibi Nişanlimi Ailesinden Kardeşinden çok Kiskaniyorum.ama Beni çok Seviyolar Bene Onlari çok Seviyorum Fakat Kiskaniyorum Elimde Olan Bişiy Deil.tabiki Belli Etmiyorum Ama Bu Huy Galiba Kötü Bi Huy Kiskancim Ben Sadece Sevdim Insani Kiskaniyorum

• Konu Sahibi EU1
evet kıslar bende sevgilimi ailesinden annesinden babasından en cokta kız kardeşlerinden kıskanıyorum..suan askerde bana fotoğraf yollayacakmış beyendiklerini al içinden gerisini bizimkilere yolla dedi ama ben yollamıcam msn den atarım onlara ordan baksınlar---ne yapayımm kıskanıyorum ama-----üstelik herkesden annemden babamdan cok seni özledim diyor ama ben tatmin olmuyorum-----

kaynanacımmm resimleri sen rüyanda gör ne yapalım kıskancım işte kusura bakmaaaa-----(

• Konu Sahibi EU1

el insaf!!! askerdeymiş ama ya.o ana yüreğini bir düşün her gün nasıl yanıyodur,nasıl özlüyodur.sen yine de büyüklüğünü göster ha?

• Konu Sahibi EU1
Şu an gülümsediğim birini aslında dövmek istiyorum. Çünkü önce sözle onayladığı iznimi şimdi imzalamıyor. ve ben sözüne istinaden rezervasyon yaptırdım ve ailem de gidicez diye bekliyor. Sadırım dayanamayıp atlıcam üstüne...
(Oh biraz olsun rahatladım:))

itiraf ediyorum ben aptalın biriyim çok eşek oldum tabi semer vuranda çok oldu hayatımı yeni baştan yaşamak istiyorum duygusal bir ahmak olmak istemiyorum baştan yaz şu kaderimi tanrım beni baştan yarat keşke

evet sanki beni anlatmışsın arkadasım neler yasadın bilmiyorum ama allah yar ve yardımcın olsun canım......

düsündün düsündüm ..........CADIARZU
halen düsünüyorum.............
ama hic birsey bulamadim demekki ben kizkanc degilim sırnaşık şey
aklima gercekten hicbirsey gelmedi

itiraf ediyoruuummmmmm.....
hala canım ciğerim olan aynı orta ve lise okullarını okudugumuz cocukluk arkadasımla lise ikinci sınıftayken herzamanki gibi okula giderken ugradıgımız kafeteryaya ugradık işeyler yiyip okula gidicez. cafe cok kalabalık. yakın bir masada genc bir bayan tek basına belliki birini bekliyor. ama bakımsız saçları yağlı yüzünde bisürü sivilce var.. bi baktık kızın yanına sevgilisi oldugu apacık belli olan bir erkek geldi.ama cocuk bir içim su cok yakısıklı. kızında içine düşecek.. biz dururmuuz.. peceteye '''kızım bulmussun yakısıklı cocugu, git o yağlı saçlarını yıka yada yağ rafinerisi kur.. o yüzündeki sivilcelerden umarız başka yoktur..''' yazıp kıza vermesi için garsona verdik ve asansörün kapısında aldık solugu.. kız peçeteyi alınca o kadar kötü olduki yanındaki oğlanda ne olduguna sasırıp peçeteyi eline aldı bizde tam o esnada asansöre binip uzaklastık oradan.....
simdi her ikimizde büyüdük meslek sahibiyiz.. ve aklıma geldikce o kızın düştüğü durum yaptıgımızdan cok utanıyorum.. cocukluk mu desem cılgınlıkmı desem bilemiyorum.. üzgünüm...
not: umarım k.k.ya üye değildir o bayan:) üzerinden cooook zaman geçti ama...

baba bi laf edeyim kurtlar vadisi havasında...
"sır bir kişiliktir.ikinci kişiye anlatıldımı sır sır olmaktan çıkar"
ama sizi dinlerim CADIARZU

bazı sırlar paylaşılır sır olmaktan çıkar..bazılarıda paylaşılamaz çünkü o sır dır arkadaşım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…