Hacettepe üniversitesi Sezcan Mümüşoglu

Yok daha baslamadim.dun bu sekilde ilerledi:)once doktor muayene etti ardindan tup bebek birimine yonlendirdi.yalniz ilgilenen doktor cok iyi giderseniz gorursunuz biraz bekliyorsunuz ama degiyor
Sezcan hoca mi muayene etti? Ben onun hastasıyım insallah Aralık'ta tüp Bebek tedavisine başlayacağım bı mani çıkmazsa:) umarım güzel sonuçlar alırız hepimiz

Sezcan hoca mi muayene etti? Ben onun hastasıyım insallah Aralık'ta tüp Bebek tedavisine başlayacağım bı mani çıkmazsa:) umarım güzel sonuçlar alırız hepimiz
Evet sezcan hoca muayene etti.bende bi aksilik cilmaz ise kasimda baslayacagim :)insallah guzel.sonuclae aliriz

Internetten devamli takip ettim o sekilde buldum.rapor icin de hastanenin icinde tup bebek servisi var ilgili evrsklari soyluyor yonlendiriyor
Tüp bebekle ilgili fiyat verdiler mi hastaneden?ben Eylül'ün başında gidip fiyat almistim, dosya açtırmak için randevu alın demişlerdi bugün aradım ve hayatımın şokunu yaşadım böyle devlet olmaz olsun...16000 TL olan hastaneye ödenecek para 28000 olmuş,bu sadece hastane için ilaçlar dahil değil.%75 zam akıl alır gibi değil devlet hastanesi için,tedaviden vazgeçmeyi bile düşünüyorum çok sinirim bozuldu

Eve Evet 28 bin dediler ozellerde zamlandiki aradin mi ozelde bi kac yeri

Eve
Evet 28 bin dediler ozellerde zamlandiki aradin mi ozelde bi kac yeri
Böyle olacağını bilseydim Aralık ayini beklemezdin.yani kadın o zaman fiyat verirken güncellenebilir değişebilir o zamana dedi de abi yani ben nerden düşüneyim %75 artacağını....olsa olsa 19-20 olur dedim en fazla

Beklemekle hata ettim,o ara cenazemiz oldu sonra tatile gideyim dönünce başlarım dedim böyle oldu...neyse yapacak bişey yok
Canim bilemezsin hersey nasip belki o ay yumurtan kalitesiz olacakti belli olmaz bu isler.sen gelecege odaklan evet zarardayiz ama boyle olmasi gerekiyormus.

Merhabalar arkadaşlar, yazılanları okudum karnı dolu olup pozitifi gören arkadaşlar için sağlıkla sıhhatle kucağınıza da alırsınız umarım.

Ben de Sezcan Hoca da tüp bebeğe başladım.
1 erken doğum sonrası bebeği kaybedince nedeni peşine düşmüştük ve tesadüfen AMH düşüklüğü olduğu farkedildi.
Pazartesi günü yumurta toplamam oldu 3 yumurta toplanmış 2si ile yola devam ediyomuşuz.
Yarın 2. gün... Heyecanlı bekleyiş, olay asıl yumurta toplamadan sonra başlıyormuş hiç söylemediler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…