Doğuma Hazırlık Hacettepe de doğum yapanlar bi bakabilir mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

minikduma

minik işte :)
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.326
206
Merhaba arkadaşlar gebelik takiplerine farklı bi hastaneye gidiyorum evime yakın olmasından dolayı ama doğum için Hacettepeyi düşünüyorum doğum da direk gidilebiliyor mu yoksa hasta muayene takibi şartı mı arıyorlar eğer öyleyse ona göre hazırlık yapacağım bir de Hacettepe de doğum yapınca refakatçi kalıyor mu mesela sezeryan doğum olursa.. memnun kaldınız mı yardımcı olursanız çok sevinirim umarım herkes yararlanır başlıktan..

Hacettepe belli bi haftadan sonra almıyor doğuma da takipe de . Zekai tahir ya da etlik doğum evine gönderiyor .. takipi hastası olmanız lazım en başından beri ..

Hacettepe belli bi haftadan sonra almıyor doğuma da takipe de . Zekai tahir ya da etlik doğum evine gönderiyor .. takipi hastası olmanız lazım en başından beri ..
Peki en geç kaçıncı haftada alıyorlar takibe? Ankara tıp 19. Hafta gazı 12 Hacettepe kaç sanki bir yerde 10 diye okudum ama çok erken değil mi? Sonuçta zaten düzensiz bir kadın olsanız gebeliginozi ogrenmeniz 6 7. Haftayı bulabiliyor.. Off ne zor işler

Peki en geç kaçıncı haftada alıyorlar takibe? Ankara tıp 19. Hafta gazı 12 Hacettepe kaç sanki bir yerde 10 diye okudum ama çok erken değil mi? Sonuçta zaten düzensiz bir kadın olsanız gebeliginozi ogrenmeniz 6 7. Haftayı bulabiliyor.. Off ne zor işler
10 haftadan sonra almiyor hacettepe

bu habere çok üzüldüm çünkü takibime evime yakın diye başka hastaneye başlamıştım. Yeni bi uygulamamı daha önce hiç böyle bir şey yoktu

ama çok saçma gerçekten doğuma kapısına gittin sen şimdiye kadar hiç gelmedin deyip kabul etmeyecek mi olmayacak bişey

ama çok saçma gerçekten doğuma kapısına gittin sen şimdiye kadar hiç gelmedin deyip kabul etmeyecek mi olmayacak bişey
öyle kapisina gitmek diye bi sey yok zaten orda.acilden giriş yapabilirsin randevun yoksa. acilde hemen zekai tahire gönderir kabul etmez. onlarda böyle bi sistem kurmuşlar.sonuçta belli bi yatak sayısı var, doğum hastanesi olmadığı için. bakabilecekleri kadar hasta kabul ediyolar en başından. yeni bi uygulama değil zaten 4 haftalık hamile olsanda onların hasta sayısı belli sayıya ulaştıysa kabul etmiyolar.

Doğuma gitsen de seni etlik ya da zekai tahir e gönderirler . Belli bi sistem var . Kendi takip etmediği hastayı doğum da da kabul etmiyor . Üniversite hastaneleri sistemi bu şekilde .

Arkadaşlar merhaba 4 haftalık hamileyim, Hacettepe hastanesine gitmeyi düşünüyorum sizce doğum için iyi bir yer mi?
hacettepeye gideceksen hemen kadin doğuma gidip sekreterlikten randevu alman gerekiyor. telefondan ya da internetten gebe randevusu vermiyolar, 10 haftalik olmadan ilk muayeneni olman gerekiyor yoksa paralı oluyo testler, randevu almaya gidince 3-4 hafta sonrasına randevu veriyolar. onun dışında bebekte ya da sende bi sorun çıkarsa riskli bi durum olursa hacettepe bu konuda çok iyi

hacettepeye gideceksen hemen kadin doğuma gidip sekreterlikten randevu alman gerekiyor. telefondan ya da internetten gebe randevusu vermiyolar, 10 haftalik olmadan ilk muayeneni olman gerekiyor yoksa paralı oluyo testler, randevu almaya gidince 3-4 hafta sonrasına randevu veriyolar. onun dışında bebekte ya da sende bi sorun çıkarsa riskli bi durum olursa hacettepe bu konuda çok iyi
Çok teşekkür ederim, bu arada doktor 8 haftalık hamilesin dedi, hemen gitmem gerekiyor anladığım kadarıyla umarım beni kabul ederler.

Merhabalar ilk gebeligim. Ve hacettepeye dogum kontrollerini başlatmak istiyorum. Devlet hastanesi kısmına dogum yapmak istoyoyrm. Ek ücret istiyorlar mi bide sizce nasıl bir hastane???

X