Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Cumaya kadar tek hatim kisi başi 14.065 simdilik yeni gelen olusa kisi başı sayisi azalacak .Ayrica cumadan sonra tekrar hatim yapmak isteyenlerle tekli hatimlere basliyicaz

Başlıyoruz o zaman CUMAYA kadar

LİSTEMİZ:

1 Sealand
2 @tkglcn (2800 adet okundu)
3 @selince3
4 ebruli--
5 La Petite Princesse
6 C cansu_tr
7 suleeeem
8 Denas14__
9 @whitepearll
10 D Debusi
11 Askglsh (1000 adet okundu)
12 elfce92
13 Seriii
14 esoss88
15 ayseygt1453
16 feraheymen
17 denizinmavisi

OKUNAN:3,800
KALAN :235,321

Kişi başı 14.065 ŞİMDİLİK

Liste katılmak isteyen olursa güncellenecek CUMA ÖĞLEN SELA VAKTİNDE bitirelim duasını yapalım

Not:Her okumada haber verirseniz sayıdan düşelim inşaalah
Not:Bu hatimden sonra ,isteyenler olursa yeni liste ile onlarla herkese ayrı hatimler yapıcaz.

***HERKES DUASINI YAZABİLİR Mİ TOPLUCA HERKES İÇİN O GÜN DUA EDELİM BİTTİĞİNDE İNŞAALAH

benim duam hayırlısıyla atanmak... gönlümüze göre bir ev almak...Hayatımızdaki tüm engellerin ortadan kalkması...Ben ''Ya Fettah esmasını çekmeye başladım...okudukça yazarım...

Sözlümle tez zamanda hayırlısıyla evlenmeyi, iki aile içinde evliliğimizin hayırlı olması, sözlümün tekrardan namaza başlamasını istiyorum ve bizi ayırmaya çalışan insanlara Rabbim fırsat vermesin amin inşallah . Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin herkese hayırlı iş, hayırlı aş, hayırlı eş, hayırlı evlat , hayırlı ölüm versin , anne babalarımızdan ve büyüklerimizden hayır duası alan kullarından eylesin amin inşallah

Başlıyoruz o zaman CUMAYA kadar

LİSTEMİZ:

1 Sealand
2 @tkglcn (2800 adet okundu)
3 @selince3
4 ebruli--
5 La Petite Princesse
6 C cansu_tr
7 suleeeem
8 Denas14__
9 @whitepearll
10 D Debusi
11 Askglsh (1000 adet okundu)
12 elfce92
13 Seriii
14 esoss88
15 ayseygt1453
16 feraheymen
17 denizinmavisi
18@feraheymenin kardeşi
OKUNAN:3,800
KALAN :235,321

Kişi başı :13.284ŞİMDİLİK

Liste katılmak isteyen olursa güncellenecek CUMA ÖĞLEN SELA VAKTİNDE bitirelim duasını yapalım
Not:Her okumada haber verirseniz sayıdan düşelim inşaalah
Not:Bu hatimden sonra ,isteyenler olursa yeni liste ile onlarla herkese ayrı hatimler yapıcaz.

***HERKES DUASINI YAZABİLİR Mİ TOPLUCA HERKES İÇİN O GÜN DUA EDELİM BİTTİĞİNDE İNŞAALAH

1000 okudum şimdilik neye karar verildi toplucamı okunacak diğer türlümü

İlk sefer de topluca sadece bir hatim yapılacak sonra ikinci turda kalanlarla herkes için ayrı ayrı yapıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…