Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Yarına kadar bekliyelim ozaman kararlar verilsin Ayrıca tek hatim herkese ayrı ayrı hatim diyenlerle ayrı bir grup daha kurabiliriz.Tek hatim yaptıktan sonra

kızlar bence herkes başlasın.oylama sonucu tek hatim de olsa ayrı ayrı da olsa en azından biz başlamış olalım bi yerden.oylama sonucuna göre hareket ederiz.ben başladım bile çoktan.böylece soğutmamış oluruz. Sealand Sealand senin içinde uygunsa başlayalım.oylama sonucuna göre bitiririz.

1 Sealand Sealand
2 @tkglcn
3 @selince3
4 ebruli-- ebruli--
5 La Petite Princesse La Petite Princesse
6 C cansu_tr
7 suleeeem suleeeem
8 Denas14__ Denas14__
9 @whitepearll
10 D Debusi
11 Askglsh Askglsh
12 elfce92 elfce92
13 Seriii Seriii
14 esoss88 esoss88
15 ayseygt1453 ayseygt1453
16 feraheymen feraheymen
17 denizinmavisi denizinmavisi

Elimdeki duayı bitirir bitirmez başlıyorum bende ya allah diyip en mantıklısı başlayıp bitirmek bir an önce yoksa uzar bu durum :)

Tamam o zaman başlıyoruz cumaya kadar birinci hatmi herkese toplu yapalım Geri kalanlarla herkese ayrı ayrı yapmaya devam edelim Herkese ayrı diyenlere uyar inşaalah sayıları alalım

Başlıyoruz o zaman CUMAYA kadar
1 Sealand Sealand
2 @tkglcn
3 @selince3
4 ebruli-- ebruli--
5 La Petite Princesse La Petite Princesse
6 C cansu_tr
7 suleeeem suleeeem
8 Denas14__ Denas14__
9 @whitepearll
10 D Debusi
11 Askglsh Askglsh
12 elfce92 elfce92
13 Seriii Seriii
14 esoss88 esoss88
15 ayseygt1453 ayseygt1453
16 feraheymen feraheymen
17 denizinmavisi denizinmavisi

Kişi başı 14.065 ŞİMDİLİK
Kalan:239.121

Liste katılmak isteyen olursa güncellenecek CUMA ÖĞLEN SELA VAKTİNDE bitirelim duasını yapalım

Not:Her okumada haber verirseniz sayıdan düşelim inşaalah
Not:Bu hatimden sonra ,isteyenler olursa yeni liste ile onlarla herkese ayrı hatimler yapıcaz.

***HERKES DUASINI YAZABİLİR Mİ TOPLUCA HERKES İÇİN O GÜN DUA EDELİM BİTTİĞİNDE İNŞAALAH

Kişi başı 14.065 ŞİMDİLİK yeni gelenler olursa kişi başı sayı değişescek

Cumaya kadar sadece bir hatim dualarınızı da listenin altına ekleyelim.Cumadan sonra kalanlarla ayrı ayrı hatimler yapalım inşaalah

X