Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Yeni liste başlama tarihi 1 ekim 2018
demlikbardakcay demlikbardakcay için liste 01.10.2018 - 08.10.2018

demlikbardakcay demlikbardakcay
Sealand Sealand
Senfonim Senfonim
S Smyrnam3509
V Vavin
Selenofil Selenofil
Minkkalpp Minkkalpp
@zeynoc17
Butterfly465 Butterfly465

@Jocelyn
M Mehtapmeri
telasememuresi telasememuresi
Cuel Cuel
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz
@cimcimee06
@AVON52

Kızlar yaklaşık oluşacak kişi sayısına göre 16.000- 20.000 civarı ya Fettah C.C okuyoruz Ancak toplamda degil örneğin herkes en fazla 20.000 er okuyor tek başına bir haftada .Bu sayıyı kişi sayısı ile çarptığınız da bir haftada bir arkadasimiz icin 239.121 adet okunmus oluyor.Toplamda çıkan 239.121 sayısı Ya Fettah hatmi oluyor.
Her hafta bir kişi için 239.121 adet okunmuş oluyor. .Sayı çok ve okuma listesi uzun soluklu okuyabilirseniz katılın yoksa sonradan listeden çıkarsanız sorun oluyor toparlayamıyoruz sayıyı. Düşünüp kararınız verip sayfaya bildirim yapabilir misiniz.Tek kuralımız zamanında bildirim yapmak ve listeden çıkmamak .Başlama tarihi 1 Ekim okumaya baslayabilirsiniz simdiden.

Canim Ben katilamiycam yeni listeye.ise basliyorum hic vaktim olmayacak.Ama ara ara ugrayip eksik sayilariniz olursa seve seve okurum.Son arkadasimiz icinde okudum bitti bu arada.

Yeni liste başlama tarihi 1 ekim 2018
demlikbardakcay demlikbardakcay için liste 01.10.2018 - 08.10.2018

demlikbardakcay demlikbardakcay
Sealand Sealand
Senfonim Senfonim
S Smyrnam3509
V Vavin
Selenofil Selenofil
Minkkalpp Minkkalpp
@zeynoc17
Butterfly465 Butterfly465

@Jocelyn
M Mehtapmeri
telasememuresi telasememuresi
Cuel Cuel
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz
@cimcimee06
@AVON52

Kızlar yaklaşık oluşacak kişi sayısına göre 16.000- 20.000 civarı ya Fettah C.C okuyoruz Ancak toplamda degil örneğin herkes en fazla 20.000 er okuyor tek başına bir haftada .Bu sayıyı kişi sayısı ile çarptığınız da bir haftada bir arkadasimiz icin 239.121 adet okunmus oluyor.Toplamda çıkan 239.121 sayısı Ya Fettah hatmi oluyor.
Her hafta bir kişi için 239.121 adet okunmuş oluyor. .Sayı çok ve okuma listesi uzun soluklu okuyabilirseniz katılın yoksa sonradan listeden çıkarsanız sorun oluyor toparlayamıyoruz sayıyı. Düşünüp kararınız verip sayfaya bildirim yapabilir misiniz.Tek kuralımız zamanında bildirim yapmak ve listeden çıkmamak .Başlama tarihi 1 Ekim okumaya baslayabilirsiniz simdiden.
Bende katılmak isterim

X