Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

aa ben bitirmişim

@Jocelyn
@Jocelyn
duasi: Duası kısmını başka biri olarak gördüm... Bazen dualara yetişemiyorum ama herkesin kalbindeki dileği duası için okuyorum duamı. Hayırlarla kabul etsin inşallah rabbim hepimizin dualarını. Selamlar.
Sealand Sealand bundan sonra ki okuma içinde beni eklersen çok mutlu olurum canım. Öptüm çok çok hasretle...

Sealand Sealand canım son arkadaşa da okudum ben pazartesi şehir dışına çıkıyorum 1 ay kadar baya yoğun geçecektir o yüzden okumalarda sıkıntı yaşayabilirim beni bi sonraki listeye ekleme olur mu geri döndüğüm de katılırım tekrar ❤️

@Jocelyn icin 16.000 okudum Sealand Sealand canim.
Sonraki listede olamayacagim. Kismetse bir ay sonra dogum var. Yetistiremem yarim kalir. Nasipse ve firsat olursa yine bulusuruz duada insallah. Emeklerine saglik❤
Allah hepimizin dualarini kabul etsin.

Arkadaşlar okuyan herkesten Rabbim razı olsun. Listenin sonuna gelmişiz sizin de dualarınız kabul olsun, Allah gönlünüze göre versin inşallah..
Duam:Ya Şafi isminin yüzü suyu hürmetine görünür görünmez bildiğim bilmediğim bütün hastalıklarımdan kurtulmak..
ve hayırlı bir eş.. :)

4 45blkr için bitirmek üzereyim. Ardından kendim için okuyacağım. İşe başladığım için yazmaya hiç vaktim olmuyor. Yazamayacağım siz beni okundu sayarsınız :)

X