Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Kızlar okuyorum ben hala sırayla bütün arkadaşlara eksikler için 3700 almıştım 4000 oldu

S Smyrnam3509 20. 000
V Vavin 20. 000
@Hazal 20. 000

tamamlandı.

Okundu yazabilirsin Sedam Sealand
Herkesten Allah razı olsun inşallah. Rabbim dualarımızı hayırlara çevirip versin...Ailemizin sevdıklerımızın ve bizim sağlığını daim etsin. Dünyada ve Ahirette afiyet versin inşallah. Dua ile...

1. S Smyrnam3509 için liste 08.07.218 15.07.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 21.000

@demlikbardakcay
    @Sealand
    Senfonim
    @Smyrnam3509
    @Vavin
    @Hazal
    @ManolyaBaby
    @zeynoc17
    Shokella
    @Minkkalpp
    @yrnmrdy
    @Butterfly465
    novasa @vavin duasi:Tez zamanda hayirli saglikli evlat sahibi olmak Allah yolunda saglik mutluluk huzur @Smyrnam3509 için eksikler
    1. @demlikbardakcay
      @Smyrnam3509
      @Vavin
      @Hazal
      @zeynoc17
      Shokella
      @Minkkalpp
      @yrnmrdy
      @Butterfly465
      novasa

Son düzenleme:
Canım ben arkadaşa 20.000 tane okudum ama eksik demişsin bildirimde yaptım şimdi vavin için başlıycam ekstradan 4 bin daha okuycam eksikler için ama şimdi iki okumam war onları okuyorum bitirnce tekrar bildirim yaparım Sealand

Sealand bence diğer arkadaşa geçmeden önce eksik sayıyı topla onu bölüp okuyalım sonrasında net sayılarımızı okuyalım böyle karışıyo

Sealand bence diğer arkadaşa geçmeden önce eksik sayıyı topla onu bölüp okuyalım sonrasında net sayılarımızı okuyalım böyle karışıyo
eksikler icin 5000 civari kaldi bende okuma saysini bu haftalik 21000 yaptim tamamen kapanmasi icin .Bir haftalık da listenin toparlanmasi icin uzattım.Ayrica fazladan okuyup haber verenleri eksiklerden düştüm kaydettim.

Canım okudum tam 20.000

bende katılmak istiyorum ama beni biraz aydınlatır mısınız? kim için ne kadar hangi güne kadar?

Sealand canım ben okumuştum zaten smyrnam için demek istedim okumamış yazmışsın eksikler içinde 4000 okumuştum, yanlışlık Olmasın yeniden okumadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…