Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

1. Herkes bu hafta 3.695 okursa listeler kapanacak inşaalah.Ayrıca S Smyrnam3509 için süreyi bu haftalık sadece uzattım listelerin toparlanması için. S Smyrnam3509 için okuma süresi iki hafta olacak ama liste tolandığında tekrar bir haftada okumaya devam edicez.Sizden ricam başladığımız duayı bitirelem inşaalah ve düzenli bildirim yapalım okuyan ve düzenli bildirim yapan arkadaşlardan Allah razı olsun.
  2. Yeni okuma sayısı: 19.927 okuma süresi aşağıda.
    S Smyrnam3509 için liste 25.06.218 -8.07.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 19.927
    demlikbardakcay demlikbardakcay .....+5000
    Sealand Sealand . 19.927+3700
    @Senfonim 19.927+3700
    S Smyrnam3509 .....+3700
    V Vavin
    @Hazal
    ManolyaBaby ManolyaBaby 19.927+3700
    K Khvekokusu20
    @Shokella
    Minkkalpp Minkkalpp .......+3700
    Butterfly465 Butterfly465
    novasa novasa .....3500

Son düzenleme:
44.340 eksik vardi simdiye kadar eksikler icin 27000 okundu geriye 17.340. okuyan arkadaslardan Allah razı olsun

Canım şimdi ben 20.000 tane okudum 4 arkadaşımınkide bitti diğer okumalarım war onları bitirince eksikleri okuycam tamam mı ? Sealand Sealand etiket olayını da anlamadım kusura bakma
Bazen ismi listeye yazsamda etiketleme yapmıyor hata veriyor bende ayreten etiketliyorum.Sizin isminizi yazdigimda renk kirmizya dönüyor ve size bildirim gidiyor senin ismini yazarken renk kirmiziya donmedi listeyi hazirlarken. Bende sana bildirim gitsin diye ayrıca baska bir mesajda seni etketledim

Bazen ismi listeye yazsamda etiketleme yapmıyor hata veriyor bende ayreten etiketliyorum.Sizin isminizi yazdigimda renk kirmizya dönüyor ve size bildirim gidiyor senin ismini yazarken renk kirmiziya donmedi listeyi hazirlarken. Bende sana bildirim gitsin diye ayrıca baska bir mesajda seni etketledim
Tamam anladım canım çokk sağol ❤️

Sealand Sealand canım senfonime okudunuzmu tamamlandımı ben okudummu hatırlayamadımben 15.000 okudum dahada devam edicem istersen eksiklere sayabilirsin ona göre okuycam senden haber bekliyorum

X