Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

12 Y yrnmrdy sağolasın sayesende iki liste açıkta kaldı en azından okuyacağım diye insanları bekletmeseydin ona göre listeyi ayarlardık...

44.340 eksik var tüm listelerin kapanması için ayrıca Shokella Shokella novasa novasa den de haber bekliyorum senfomim in eksikleri için . Y yrnmrdy ise artık haber beklemiyorum okuyacağım dedi ama haber yok .
Herkes bu hafta 3.695 okursa listeler kapanacak inşaalah.Ayrıca S Smyrnam3509 için süreyi bu haftalık sadece uzattım listelerin toparlanması için. S Smyrnam3509 için okuma süresi iki hafta olacak ama liste tolandığında tekrar bir haftada okumaya devam edicez.Sizden ricam başladığımız duayı bitirelem inşaalah ve düzenli bildirim yapalım okuyan ve düzenli bildirim yapan arkadaşlardan Allah razı olsun.
Yeni okuma sayısı: 19.927 okuma süresi aşağıda.

S Smyrnam3509 için liste 25.06.218 -8.07.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 19.927
@demlikbardakcay
@Sealand
Senfonim Senfonim
@Smyrnam3509
@Vavin
@Hazal
@ManolyaBaby
@zeynoc17
Shokella Shokella
@Minkkalpp
@Butterfly465
@novasa

44.340 eksik var tüm listelerin kapanması için ayrıca Shokella Shokella novasa novasa den de haber bekliyorum senfonim in eksikleri için . Y yrnmrdy ise artık haber beklemiyorum okuyacağım dedi ama haber yok .
Herkes bu hafta 3.695 okursa listeler kapanacak inşaalah.Ayrıca S Smyrnam3509 için süreyi sadece bu haftalık uzattım listelerin toparlanması için. S Smyrnam3509 için okuma süresi iki hafta olacak ama liste toparlandığında tekrar bir haftada okumaya devam edicez.Sizden ricam başladığımız duayı bitirelem inşaalah ve düzenli bildirim yapalım okuyan ve düzenli bildirim yapan arkadaşlardan Allah razı olsun.

S Smyrnam3509 için liste 25.06.218 -8.07.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı
19.927
demlikbardakcay demlikbardakcay
Sealand Sealand
Senfonim Senfonim
S Smyrnam3509
V Vavin
@Hazal
ManolyaBaby ManolyaBaby
K Khvekokusu20
Shokella Shokella
Minkkalpp Minkkalpp
Y yrnmrdy
Butterfly465 Butterfly465
novasa novasa

Dualar:

K Khvekokusu20 duası hayirli saglikli salih erkek evlat sahibi olmak ismim Busra ismimi de eklersen ismimle okunursa sevinirim
S Smyrnam3509 İşlerimin yolunda gitmesi borçlarımdan biran önce kurtulmak ve birde tedavilerimin sonuç verip hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olmak.Şimdiden çok teşekkür ederim
Minkkalpp Minkkalpp duası:Kızlar ben hayırlı evlat için niyetim Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah kimsrnin kucağı boş kalmasın salih evlatlarımız olsun inşallah
Sealand Sealand duası Mutlu bir evlilik Allah yolunda bir hayat sağlık huzur
ManolyaBaby ManolyaBaby duası Hayirlisi ile saglikla evlatlarimizi dunyaya getirip buyutmek. Ailemizin tadinin, huzurunun artmasi. Sevdiklerimizin sagligi, huzuru.
@Shokella (aslıhan) duası:Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı ayıpsız kusursuz helal dairenden sana hayırlı kul efendimize hayırlı ümmet vatanına milletine anne babasına hayırlı evlat olabilecek salih veya saliha bir kul olabilcek salih amelli kaderi yazısı bahtı güzel nasipli rızıklı bereketli olacak bir evlat istiyorum yuvama mutluluk huzur istiyorum hasta olan abime acil şifalar dileniyorum sen kabul buyur
novasa novasa :Canm tez vakitte saglıklı hamile kalmak ve saglıklı sıhhatli bebeğime kavuşmak..
Butterfly465 Butterfly465 duası:Önümdeki mahkemede galip gelmek, başımdaki sıkıntılardan kurtulmak, işlerimin rast gitmesi ve yuvamda ağzımızın tadı bozulmaması.İsmim Hatice, ismimle okuyabilirsiniz.Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

Canım ben okudum bildirimde yapmıştım ama olmamış demekki hakkınızı helal edin diğer arkadaşa başladım onu bitirnce eksiklerede dewam ederim teşekkürler Sealand Sealand

44.340 eksik var tüm listelerin kapanması için ayrıca Shokella Shokella novasa novasa den de haber bekliyorum senfonim in eksikleri için . Y yrnmrdy ise artık haber beklemiyorum okuyacağım dedi ama haber yok .
Herkes bu hafta 3.695 okursa listeler kapanacak inşaalah.Ayrıca S Smyrnam3509 için süreyi sadece bu haftalık uzattım listelerin toparlanması için. S Smyrnam3509 için okuma süresi iki hafta olacak ama liste toparlandığında tekrar bir haftada okumaya devam edicez.Sizden ricam başladığımız duayı bitirelem inşaalah ve düzenli bildirim yapalım okuyan ve düzenli bildirim yapan arkadaşlardan Allah razı olsun.

19.927
Sealand Sealand
Senfonim Senfonim
S Smyrnam3509
V Vavin
@Hazal
ManolyaBaby ManolyaBaby
K Khvekokusu20
Shokella Shokella
Minkkalpp Minkkalpp
Y yrnmrdy
novasa novasa
Canım 3695okuyorum şimdi....

44.340 eksik var tüm listelerin kapanması için ayrıca Shokella Shokella novasa novasa den de haber bekliyorum senfomim in eksikleri için . Y yrnmrdy ise artık haber beklemiyorum okuyacağım dedi ama haber yok .
Herkes bu hafta 3.695 okursa listeler kapanacak inşaalah.Ayrıca S Smyrnam3509 için süreyi bu haftalık sadece uzattım listelerin toparlanması için. S Smyrnam3509 için okuma süresi iki hafta olacak ama liste tolandığında tekrar bir haftada okumaya devam edicez.Sizden ricam başladığımız duayı bitirelem inşaalah ve düzenli bildirim yapalım okuyan ve düzenli bildirim yapan arkadaşlardan Allah razı olsun.

S Smyrnam3509 için liste 25.06.218 -8.07.2018 KİŞİ BAŞI okuma sayısı 19.927
@demlikbardakcay
@Sealand
Senfonim Senfonim
@Smyrnam3509
@Vavin
@Hazal
@ManolyaBaby
@zeynoc17
Shokella Shokella
@Minkkalpp
@Butterfly465
@novasa
Diğerini de okudum

19.927
Sealand Sealand
Senfonim Senfonim
S Smyrnam3509
V Vavin
@Hazal
ManolyaBaby ManolyaBaby
K Khvekokusu20
Shokella Shokella
Minkkalpp Minkkalpp
Y yrnmrdy
novasa novasa
Kızlar sadece Y yrnmrdy eksiği var üç kişi icinde okumadi o yüzden listeleri kapatmak icin acilen 3 695 ekstra okumamiz gerekiyor.Ayrıca Y yrnmrdy yi listeden cikardigim icin okunacak sayi degisti

Kızlar duam :İşlerimin yolunda gitmesi borçlarımdan biran önce kurtulmak ve birde tedavilerimin sonuç verip hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olmak.Çok teşekkür ederim şimdiden

X