Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Okumayabaşlamadan önce manolya içinmi diyeceğiz

Canim beni listeden cikarirmisin? Herkese eksiksiz okuyoruz ama sira bizlere gelince insanlar tamamlamiyor...icim rahat etmiyor oyle olunca

Benim icin tamamen okundu mu canim...eksik kalinca hakka girilmis oluyor
tamam cnm hakkını helal et haklısın ancak listede sayı artacak kalsan iyi olurdu şimdi tekrar düzzenleme yapıcam ve sayı artacak inşaalah toparlayabiliriz sonrasını liste dağılmaz bende cevap vermeyen arkadaşlar için bir şey yapamıyorum mesaj atmaktan başka istersen seninle benim sıramı değiştirelim seni üçüncü sıraya alayım bu listede bir kere daha okunsun bu listede olur mu düzen bozulmasın liste hazırlanmışken ama yine de çıkmak istersen sen bilirsin haklısın çünkü.

Son düzenleme:
KURALLAR
Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 23.912 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her hafta bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak
Listeye katılmak isteyenler bildirim yapabilir mi
ManolyaBaby için liste 23 .11.2017 - 30.11.2017 kişibaşı : 23.912

1. ManolyaBaby ...........*
2 . Senfonim .....
.*
3. E EEEliffffffffff *
4. demlikbardakcay ......*
5. @Hazal *
7. V Vavin
8 esimaa * 23.912
10. K kartanem2 * 23.912
11. Sealand 23.912
10 . X XxSulex *

ManolyaBaby duası:
Rabbim bana insallah hayirlisi ve sagliklisiyla evlat sahip olmayi nasip etsin. Kendi katindan temiz salih saliha evlatlar ihsan etsin. Ailemize sevdiklerimize saglik ve huzur versin. Duaya katilan diger arkadaslarin hepimizin gonlunun muratlari olsun. Amin

KURALLAR
Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 23.912 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her hafta bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak
Listeye katılmak isteyenler bildirim yapabilir mi
ManolyaBaby için liste 23 .11.2017 - 30.11.2017 kişibaşı : 23.912

1. ManolyaBaby ...........*
2 . Senfonim .....
.*
3. E EEEliffffffffff *
4. demlikbardakcay ......*
5. @Hazal *
7. V Vavin
8 esimaa * 23.912
10. K kartanem2 * 23.912
11. Sealand 23.912
10 . X XxSulex *

ManolyaBaby duası:
Rabbim bana insallah hayirlisi ve sagliklisiyla evlat sahip olmayi nasip etsin. Kendi katindan temiz salih saliha evlatlar ihsan etsin. Ailemize sevdiklerimize saglik ve huzur versin. Duaya katilan diger arkadaslarin hepimizin gonlunun muratlari olsun. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…