Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Bende varim fakat ben kuran-ı kerim okumayı bilmiyorum
cnm Kurani Kerim okumuyoruz.Ya Fettah(c.c) isminî cekiyoruz kişi başı herhafta 20.000 civarı okunuyor herkes ayrı ayrı 20.000 çekiyor toplamda 239.121 oluyor bir hafta için. 14 hafta boyunca her hafta 20.000 kişi başı. Yani 14 kere 239.121

Canim listede varim ve peki oyle olsuna okumustum

Kızlar önceden listeye katılmak isteyenleri de yazdım aradan vakit geçtiği için listeye katılmaktan vazgeçenler olabilir O yuzden devam etmek isteyenler bildirimde bulunabilir mi tekrar .Bende ona göre okunacak sayıyı belirleyeyim.
Aşağıdaki listedeki herkes katılırsa okuma sayısı 23.000 civarı olur haftalık okuma sayısı.
Birde bayanlar uzun soluklu bir liste olacak yaklaşık 12 hafta sürecek kişi sayısı azalmazsa ve herkes sıradaki kişi niyetine 23.000 okuyacak her hafta bu okuma herkes için ayrı ayrı tekrarlanacak
O yüzden okumaya baştan iyice karar vermek gerekiyor sonradan yapamayıp listeden ayrılanlar listeyi zor durumda bırakıyor çünkü.
yeni liste
Başlama tarihi 23 kasım. Bir haftada bir kişiye okunacak. Kişi başı herkes her hafta bir kişi için yaklaşık 23.000 ya Fettah (C.C) okuyacak yani herbir kişi için ayrı ayrı her hafta bir 239.121' şer adet(Ya Fettah(C.C) hatmi) okunmuş olacak
Listeye katılmak isteyenler bildirim yapabilir mi

1. @Manolya_x ...........*
2 . Senfonim .....
.*
3. Sealand .........*
4. demlikbardakcay ......*
5. Selenofil *
6. femmepetal
7. V Vavin
8 esimaa *
9. umutlu2525
10. K kartanem2 *
11. E EEEliffffffffff *
12 . X XxSulex *

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…