Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Allah hepinizin dualarini kabul etsin insallah dualarimiz kabul olur. Alllah kardeslerimize saglikli bebekler hastalarimza sifa versin. Umidinizi yitirmeyin benim de evimiz surekli icrada sikintilarimiz cok buyuk dua ediyorum yapacak b sey yok rabbinin mucizesi cok

@dilberim506 Y YAGMURTOPRAKK @ayseygt1453 kisibasi okuma sayisi liste oturaun oyle paylastirilicak şimdilik okuyalim bir kenara yazalim 50000 lik sayilar seklinde alicaz toparlanmasini kolay olsun diye sizi de listeye aliyorum o zaman
@dilberim506 Y YAGMURTOPRAKK @ayseygt1453 kisibasi okuma sayisi liste oturaun oyle paylastirilicak şimdilik okuyalim bir kenara yazalim 50000 lik sayilar seklinde alicaz toparlanmasini kolay olsun diye sizi de listeye aliyorum o zaman
Alin ben varim

Tavuk_suyu_ I ice floe sizi de listeye alicam sizle 21 olduk kızlar yanlis yazmisim 5000 olucakti o Y YAGMURTOPRAKK 21 kisi isek kizlar kisi basi 12000okuyucaz 2-3 gunde biter inşallah listedeki sirada kişiye gecicez ancak kolaylik olsun diye okumalari parca parca degilde 5000 lik olarak alayim diye düşünmüştüm 50000 yanlış yazılmış simdi ise 21 olduk herkes 12000 okusun kusuratli parcalar halinde vermeyin dize zahmet toplamasini kolay olsun bir yere kaydedin toplami verin sayi artarsa kişibaşı okuma sayisi düşer liste otursun diye biraz bekliyorum ama simdiden siz cekin 12000kisi basi Ya Fettah herkese ayri hatim olacak inşallah

Kızlar bi de cekerken gun icinde acembuselik arkasindan duasini icimizden gunfe en az 5 kere mesela namazlardan sonra yapalim ben yarın duasini tekrar yazicam

tmm canım

Canim beni de ekleyebilirsin okurum insallah fakat bu hafta sonu kuzenimin kinasi ve dugunu var, o yuzden bitirmem pazartesi aksamini bulabilir, ama gec olsa da okurum arkadasim icin

Canim beni de ekleyebilirsin okurum insallah fakat bu hafta sonu kuzenimin kinasi ve dugunu var, o yuzden bitirmem pazartesi aksamini bulabilir, ama gec olsa da okurum arkadasim icin

Mesajim yanlislikla 3kez gelmis silemedim de kusura bakmayin☺

rabbim sıkıntıda darda olan herkesin sıkıntısını gidersin,kapalı olan kapıları açsın sağlık sıhhat verin sevdiklerimizin acısını göstermesin,iki cihan saadeti nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…