Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Tabiki hemde cani gunulden yurekten..hayirli bi evlat ve evimin huzuru esimle aramizdaki sevginin omur boyu surmesi icin..evimin bereketi icin ayrica sagligimda biraz sorun var amaliyat filan oldum omur ilikten birdaha rabbim yasatmamasi icin hep dua ediyorum zikir cekiyorum zaten...sizinle cekmek ayri bi keyif veriyo dogrusu...

Kactane cekilcek listedeki isimlere goremi kisiye niyet etcez ozetlerseniz sevinirim hemen baslayabiliyim..

Bugun hamilelik testim olumsuz cikti. Yinede dualarimiz icin Allah razi olsun sizden. Demekki o dualarinda bi zamani var. Simdi yeni esma icin ne yapiyoruz beni bilgilendirirmisiniz? Ne kadar okumam gerek. Bide sira bana gelince baska esmaül hüsna okurmusunuz benim icin. Cocuk sahibi olmak icin ya Musavvir di sanirim yinede bi arastiriyimda

Xnm

dilberim506 bu arada meryem süresi okunuyor bebek icin belki duymussunsur birde pazar gunu ikindi namazindan sonra45.360 adet Ya Bari okunuyor gerci o gun bitmiyor ama dilek icin etkili bir esma Rabbim tez zamanda bebeğini hayırlı si ile sağlıklı bir seklilde almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…