Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Tmm can can hemen başlıyalım rabbim gönlümüzdekini muradımıza versin inş en kısa zamanda :)

Evet Ya Fettah cekicez listeyi tamamlayalim inşallah günü ve hatmi bi kere mi yoksa herkes icin ayrı ayrı mı yapacagimiz karar verelim beraberce

Ebruli kardeşim Akşemsettin hatmi topluca muritlerine fetihden önceki gece yaptırmış o yüzden öyle düşündüm ama daha başka fikri olan olursa karar veririz dediğiniz gibi daha yeniyim yardım ederseniz sevinirim.
Tamam canım hep beraber karar veririz

Yardımlarin icin Allah razı olsun tkgcln kardeşim ben biraz acemiyim yeni üye oldum arkadaslar yardım ederseniz mutlu olurum
şuan 13 kişiyiz dilerseniz hatmimize başlayalım.liste yeni kişi alımına açık olsun.herkes ne kadar okuduysa yazsın.yavaş yavaş bitiririz.daha sonra herkesin duaları hacetleri için sırasıyla bir dua belirler okuruz arkadaşlar için?ne diosunuz hanımlar?

Bana uyar toplam kaç adet olacak onuda yaz bence ona göre okuyan yazsın kaç adet oldugunu cnm

Bir günde 10.000 çekilebilir mi isterseniz bir kere hatim yapılabilir isterseniz ayrı ayrı herkese hatim yapılır nasıl karar çıkarsa

Bir kişi bir günde 20 kişi olursak yaklaşık 10.000 çekecek bir arkadaşımız biz 3 günde çektik dedi.Listeyi biraz bekleyelim mi

Neye karar verilirse ben ona uyarımda şimdi günde herkes okuyabilecekmi o kadar cnm daha başka dua okuyoruz genel olarak ama net karar verilirse okunabilirde

Bir günde 10.000 çekilebilir mi isterseniz bir kere hatim yapılabilir isterseniz ayrı ayrı herkese hatim yapılır nasıl karar çıkarsa
şmdi başka topiklere de üye olanlarımız var ondan herkese ayrı ayrı zor olur.tek seferde hatmetmek daha mantıklı gelio bana.hatım bitince sırasyla hherkese hacetlerinin kabulu için bir dua belirler okuruz.bu bnm fikrim

Bir kişi bir günde 20 kişi olursak yaklaşık 10.000 çekecek bir arkadaşımız biz 3 günde çektik dedi.Listeyi biraz bekleyelim mi
bana uyar btanem bekleyelm ama beklerken katılan arkadaşlardan da kayıp vermeyelm inşallah.

Bak olur evet ben 4 yerde duadayım birgünde biterse olabilir o zaman sabahtan akşama kadar okunabilir mantıklı olan bu sanırım..

O zaman perşembe gecesi okumak üzere buluşabiliriz Yarın çarşamba listeyi yarına kadar tamamlayalım perşembe gecesi 11.00 ile 6.00 arası okuyalım mı

X