Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Bir gün süre verilebilir Ancak gece ve seher vaktınde yapılan dualar daha makbul olduğu için öyle düşünmüştüm ayrıca aynı saatte yapılan dualar belki bir sinerji oluşturulabilir diye düşündüm.Ancak grupça istişare yapılıp bir karar verilebilir.
Anladım canım bende Ya Fettah esmasında öyle bi şartmı var diye sordum anlamamıştım ilk başta, dediğin gibi olabilir, listedeki arkadaşlarla hep beraber karar veririz artık

Allah razı olsun tgklcn kardeşim listeyi hazırlamışsın
ne demek bitanem böyle güzel amaçlar için bir araya geliyoruz burada.elbette yardımcı olcaz birbirimize.çok karışmadan toparliyim dedim

Ebruli kardeşim Akşemsettin hatmi topluca muritlerine fetihden önceki gece yaptırmış o yüzden öyle düşündüm ama daha başka fikri olan olursa karar veririz dediğiniz gibi daha yeniyim yardım ederseniz sevinirim.

canım biz bu topiği daha önce yaptık biz 3 günde o sayıyı okuyorduk ....liste sırasına göre okunuyordu...düzenli olarak okuyabilecek arkadaşlar katılsın..çünkü bir süre sonra insanlar sıkılıyor..ve süre uzamaya başlıyor liste sonuna kalan arkadaşlara üzüntü oluyor...

yani şmdi şöyle bir durum var her arkadaş için sırasıyla okunacaksa bu sayı çok kayıplar verirsin liste sonunda ki arkadaşa kadar.çünkü okunacak sayı fazla listede kaç kişi toplanacak onu da bilemiyoruz.

benide ekleyebilirsin....:KK54:isterseniz sayıyı bölüp listedeki tüm arkadaşların istekleri söylenerek topluca dua edilebilir...

Kızlar bende katılırım ama ne okunucak ben anlayamadım hangi duayı okucaz tesbih çekme gibimi olucak

Benide ekleyin ama etiket yapın o kadar çok siteye kayıtlıyım dua için ama hatırlatın banada lütfen :)

X