Hacetlerimiz için topluca Ya Fettah hatmi yapalım mı

Sealand

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2015
5.738
4.515
S.A. Arkadaşlar toplu yapılan dualar daha etkili oluyor.Belki duymuşsunuzdur İstanbul un fethinde Akşemsettin muritlerine fetih gecesi Ya Fettah hatmi yaptırmış ,geçende Arif Aslan ın bir sohbetinde duydum. Gerçekten bir haceti olan kişiler birleşse bir saat belirlense mesela o saatte bu 489.489=239.121 (Büyük ebced değeri) paylaşılıp okunsa ve herkes duasını ve ismini yazdırsa o saatte okunsa katılabilir mi Katılmak isteyenler burda toplansın sayı ve saat belirleyelim inşaalah
Liste yetişir ve çıkarsa 20 kişi olsa yaklaşık 10.000 bu perşembe gecesi ya da pazar gecesi saat 11.00 den sabah 06.00 kadar mesela...
Not.Daha önce bu sitede yapılmış tecrübeli arkadaşlardan yardım alırsam ya da başka fikri olan varsa çok daha güzel olur inşaalah.

canım ben katılırım topiğin hayırlı olsun.ama tam olarak anlamadım ne yapılacağını.biraz daha aydınlatırsan sevinirim.

Bir saat belirleyip o saatte(örneğin perşembe gecesi 12 ile 5 arası) 239.121 sayısı kişi sayısına göre bölüşülüp bir seferde okunacak. İstenirse eğer teker teker herkes için farklı gecelerde ayrı ayrı hatim de yapılabilir.

Bir saat belirleyip o saatte(örneğin perşembe gecesi 12 ile 5 arası) 239.121 sayısı kişi sayısına göre bölüşülüp bir seferde okunacak. İstenirse eğer teker teker herkes için farklı gecelerde ayrı ayrı hatim de yapılabilir.
anladım cnm ben katılırım.lste toplandığında etiketlersn beni de başlarm cnm.

bütün dua sayfalarına davet mesajı yaz cnm.birine yaz oradan kopyala bir dğer sayfaya yapıştr.davette bulun gelenler olacaktr eminim.:KK36:

Bende katılmak isterim ama saat olayını anlamadım herkes aynı saatte okuyup buraya o saatte bildirim yapamayabilir yalnız

Bende katılmak isterim ama saat olayını anlamadım herkes aynı saatte okuyup buraya o saatte bildirim yapamayabilir yalnız
bildirim yapılmasa da mesela herkes bir sayı kadarınca alır okumak üzere,mesela 500 ben aldım diyelim.bildirim yapamasa da okur alanlar aldığı sayıyı

Anladım herkes aynı saatte mi okuması gerekiyo çünkü duanın hangi saatte kabul olacağını Allah'tan başkası bilemez

Anladım herkes aynı saatte mi okuması gerekiyo çünkü duanın hangi saatte kabul olacağını Allah'tan başkası bilemez
onu henüz bende bilmiyorum liste bi toparlansın arkadaşımız konuyu anlayacağımız şekilde açar başlarız.

Bir gün süre verilebilir Ancak gece ve seher vaktınde yapılan dualar daha makbul olduğu için öyle düşünmüştüm ayrıca aynı saatte yapılan dualar belki bir sinerji oluşturulabilir diye düşündüm.Ancak grupça istişare yapılıp bir karar verilebilir.

X