Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir yeni okumaya geçince haber verirsiniz. Ben bitirdim. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin INŞAALLAH. Evlilik isteyenlere hayırlı gonullerindeki ve dualarındaki gibi bir eş nasip etsin İNŞAALLAH. Bebek isteyenlere ve özellikle begonvil1985 begonvil1985 e Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı huyu güzel yüzü güzel bir evlât nasip etsin İNŞAALLAH. Benim gibi borc ödeyenlere de Rabbim bildiğimiz bilmedigimiz tüm hayırlı kaynaklardan gani gani bolluk bereket nasip etsin INSAALLAH. Amin Amin Amin

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir yeni okumaya geçince haber verirsiniz. Ben bitirdim. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin INŞAALLAH. Evlilik isteyenlere hayırlı gonullerindeki ve dualarındaki gibi bir eş nasip etsin İNŞAALLAH. Bebek isteyenlere ve özellikle begonvil1985 begonvil1985 e Rabbim tez zamanda hayırlı sağlıklı huyu güzel yüzü güzel bir evlât nasip etsin İNŞAALLAH. Benim gibi borc ödeyenlere de Rabbim bildiğimiz bilmedigimiz tüm hayırlı kaynaklardan gani gani bolluk bereket nasip etsin INSAALLAH. Amin Amin Amin
Amin canim Allah razı olsun hepimizin duası hayırlısı ile kabul olsun insaAllah ❤

yalutserkan yalutserkan için okumayanlar
@ftemiz(mazeret)
@mer_4260(mazeret)
@H M(mazeret )

@casual woman için okumayanlar
M mer_4260 (mazeret )

ayseMsb ayseMsb için okumayanlar
@ftemiz(mazeret)
@casual woman
@mer_4260(mazeret)
ayseMsb ayseMsb
@H M(mazeret)

H M H M için okumayanlar
Namaria Namaria
@ftemiz(mazeret )
Cuel Cuel
@casual woman
@mer_4260(mazeret)
@yalutserkan(mazeret)
ayseMsb ayseMsb
@H M(mazeret)
15yusra11 15yusra11
Kızlar mazeretli arkadaşlar sonra okuyacak ama diğer okumayanlar lütfen okumalarimizi hizlandiralim son arkadaşımıza geçip bitirelim bugün listeyi insaAllah

X