Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Ben de katılmak isterim
Hz yunus as duası sanmıştım onu çok seviyorum değişmiş sanırım katılamayacağım🥺
Sıra sıra onuda yaparız canım arkadşalar göz önğnde bulundurur dua isteklwrini hepsini yaparız inşallah sırası ile. Hepimize şifa olsun Allahım tğm kelamları inşallaj

Sıra sıra onuda yaparız canım arkadşalar göz önğnde bulundurur dua isteklwrini hepsini yaparız inşallah sırası ile. Hepimize şifa olsun Allahım tğm kelamları inşallaj
Nasıl katılabilirim şimdi ne yapmam lazım ❤️İç ferahlığı için bana da okur musunuz?

Katılmak isteyen arkadaşlar duamız 1000 Rabbi yessir Vela tuassir Rabbi temmim bin hayr okunacak kişi başı herkes katılıma göre 1000 rakamı bölünecek düşen sayı dua sahibi için okunacak kesin katılıyorum diyenler katılıyorum yazabilir mi ?ona göre listeyi hazırlayacağım bir de arkadaşlar açık açık buraya duamızı yazmayalım niyetler açık belirtilmemeli diye biliyorum isme dua ederiz hayırlısıyla duası kabul olsun diye yine de siz bilirsiniz duasını yazmak isteyen bana özelden mesaj atsın

Katılmak isteyen arkadaşlar duamız 1000 Rabbi yessir Vela tuassir Rabbi temmim bin hayr okunacak kişi başı herkes katılıma göre 1000 rakamı bölünecek düşen sayı dua sahibi için okunacak kesin katılıyorum diyenler katılıyorum yazabilir mi ?ona göre listeyi hazırlayacağım bir de arkadaşlar açık açık buraya duamızı yazmayalım niyetler açık belirtilmemeli diye biliyorum isme dua ederiz hayırlısıyla duası kabul olsun diye yine de siz bilirsiniz duasını yazmak isteyen bana özelden mesaj atsın
Katılmak istiyorum ama size mesaj atamıyorum

Kızlar duamız
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.”
Herkes dua sahibi için 150 tane okuyacak dua sahibi kendi için 100 tane okuyacak böylece dua sahibine 1000 tane okunmuş olacak
Listemiz alıma kapalı okuma süresi bir gün mesaj kısmımı açacağım duasını yazmak isteyen bana oradan yazsın liste sıralaması katılırım diye yazma sırasına göre yapıldı
listemiz ilk sıradaki arkadaş duasını yazınca başlayacağız

kunfeyekun__ kunfeyekun__
Sukufezar_ Sukufezar_
R rainyy
B blueandblue
Aktif Lora Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta

Kızlar duamız
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.”
Herkes dua sahibi için 150 tane okuyacak dua sahibi kendi için 100 tane okuyacak böylece dua sahibine 1000 tane okunmuş olacak
Listemiz alıma kapalı okuma süresi bir gün mesaj kısmımı açacağım duasını yazmak isteyen bana oradan yazsın liste sıralaması katılırım diye yazma sırasına göre yapıldı
listemiz

Sukufezar_ Sukufezar_
R rainyy
B blueandblue
Aktif Lora Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta

Sukufezar_ Sukufezar_
R rainyy
B blueandblue
Aktif Lora Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta
Kızlar bana duanızı özelden yazın listeyi başlatacağım kunfeyekun__ kunfeyekun__ duanı yaz ilk senden başlayacağız

Duamız
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.” Herkes dua sahibi için 150 dua sabihi kendi için 100 tane okuyacak

kunfeyekun__ kunfeyekun__ Kadriye arkadaşımızın duası

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
yarabbi yarabbi yarabbi Kadriye kulunun gözünden yaş akıtan yüreğini hüzünlendiren ne kadar gammı kederi sıkıntısı varsa üzerinden kaldır yüzünü güldür ve bu grubda dua eden dua kardeşlerininde dualarını kabul eyle AMİN ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED

Sukufezar_ Sukufezar_
R rainyy
B blueandblue
Aktif Lora Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta

Duamız
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr.” Herkes dua sahibi için 150 dua sabihi kendi için 100 tane okuyacak

kunfeyekun__ kunfeyekun__ Kadriye arkadaşımızın duası

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
yarabbi yarabbi yarabbi Kadriye kulunun gözünden yaş akıtan yüreğini hüzünlendiren ne kadar gammı kederi sıkıntısı varsa üzerinden kaldır yüzünü güldür ve bu grubda dua eden dua kardeşlerininde dualarını kabul eyle AMİN ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED

Sukufezar_ Sukufezar_
R rainyy
B blueandblue
Aktif Lora Aktif Lora
O olacakinan
B bursakesta
Okudum Allah kabul etsin🙏

X